Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 10:26:14 czas Polski
-
Witam wszystkich mam na imie Mariusz jestem z woj. Lubelskiego. Pochodze z malej wsi gdzie z drzewem mialem stycznosc od zawsze na forum loguje sie aby uzupełnic moje duze braki na temat stolarki bardzo interesuje mnie ten temat wiec mysle ze zle nie trafiłem zakładając konto na DID
-
Obawiam się o Twoją psychikę, gdyż trafiłeś do ludzi obłąkanych jeśli chodzi o tematy drewna ;)
Witam i pozdrawiam jako pierwszy ;D
-
Nie strasz nie jest najgorzej ;)
-
Jest gorzej niz myslisz ale witamy w klubie wariatow :P
-
Bua ha ha ha ah ah ahhahahahahahah hahaha hahhhahaahhahahahaa (złowrogi śmiech)
-
No widze że trafiłem na odpowiednie forum :D
-
Witaj wśród "zakręconych" pozytywnie. Stolarstwo ma przyszłość. Powodzenia :)
-
Biedny Maniek... Już po nim... Biedna jego żona/dziewczyna/konkubina (niepotrzebne skreślić) ..
-
Kozio "zlowieszczy" (brzmi konkretniej).
A co do tego co koledzy wyzej napisali to znajdziesz tu mnostwo wiedzy. Skutkiem ubocznym bedzie codzienne sluchanie sakramentalnego "Ty znow na tym forum ?" ale idzie sie przyzwyczaic.
Pozdrawiam
-
Taki problem to nie problem :)
-
"zlowieszczy"
Zapomniałem o tym słowie zupełnie i fakt lepiej pasuje...
A wczoraj powiedziałem dla żartu do brata, który też ma nieco fioła na tym naszym zboczonym punkcie drewna..
''A czop Ci w gniazdo'' i uśmiał się jak bóbr ;D
-
Powitać miło :)
Czym na co dzień się zajmujesz ???
Pozdrawiam ;)
-
Kamieniarstwem obecnie
-
Witam
-
Cześć.
Drewno i kamień to ciekawe połączenie :)
-
hej :)
-
Witaj na forum ;)
-
Witaj
Ale wesoło cię powitali 8)
-
No nie ma to jak dobre powitanie na początek :)