Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 10:26:14 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 10:26:14 czas Polski
Witam wszystkich mam na imie Mariusz jestem z woj. Lubelskiego. Pochodze z malej wsi gdzie z drzewem mialem stycznosc od zawsze na forum loguje sie aby uzupełnic moje duze braki na temat stolarki bardzo interesuje mnie ten temat wiec mysle ze zle nie trafiłem zakładając konto na DID
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 22 Maja 2016, 10:27:33 czas Polski
Obawiam się o Twoją psychikę, gdyż trafiłeś do ludzi obłąkanych jeśli chodzi o tematy drewna ;)
Witam i pozdrawiam jako pierwszy ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 10:30:51 czas Polski
Nie strasz nie jest najgorzej ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 22 Maja 2016, 10:34:51 czas Polski
Jest gorzej niz myslisz ale witamy w klubie wariatow  :P
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 22 Maja 2016, 10:35:42 czas Polski
Bua ha ha ha ah ah ahhahahahahahah hahaha hahhhahaahhahahahaa (złowrogi śmiech)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 10:40:13 czas Polski
No widze że trafiłem na odpowiednie forum :D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 22 Maja 2016, 10:42:35 czas Polski
Witaj wśród "zakręconych" pozytywnie. Stolarstwo ma przyszłość. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 22 Maja 2016, 10:43:49 czas Polski
Biedny Maniek... Już po nim... Biedna jego żona/dziewczyna/konkubina (niepotrzebne skreślić) ..
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 22 Maja 2016, 10:46:02 czas Polski
Kozio "zlowieszczy" (brzmi konkretniej).
A co do tego co koledzy wyzej napisali to znajdziesz tu mnostwo wiedzy. Skutkiem ubocznym bedzie codzienne sluchanie sakramentalnego "Ty znow na tym forum ?" ale idzie sie przyzwyczaic.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 10:50:44 czas Polski
Taki problem to nie problem :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 22 Maja 2016, 10:52:44 czas Polski
"zlowieszczy"
Zapomniałem o tym słowie zupełnie i fakt lepiej pasuje...
A wczoraj powiedziałem dla żartu do brata, który też ma nieco fioła na tym naszym zboczonym punkcie drewna..

''A czop Ci w gniazdo''  i uśmiał się jak bóbr ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 22 Maja 2016, 11:27:43 czas Polski

Powitać miło   :)
Czym na co dzień się zajmujesz ???
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Maniek PL w 22 Maja 2016, 11:32:29 czas Polski
Kamieniarstwem obecnie
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 22 Maja 2016, 21:32:59 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 23 Maja 2016, 01:15:55 czas Polski
Cześć.
Drewno i kamień to ciekawe połączenie :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 23 Maja 2016, 06:31:12 czas Polski
hej  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 23 Maja 2016, 10:09:07 czas Polski
Witaj na forum ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 23 Maja 2016, 14:11:34 czas Polski
Witaj
Ale wesoło cię powitali 8)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Maniek PL w 24 Maja 2016, 21:14:27 czas Polski
No nie ma to jak dobre powitanie na początek :)