Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Szczepan w 13 Kwietnia 2013, 20:29:31 czas Polski

Tytuł: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: Szczepan w 13 Kwietnia 2013, 20:29:31 czas Polski
Jak w tytule, na imię Szczepan. Ukończone liceum plastyczne z tytułem: Plastyk / specjalność: formy użytkowe / specjalizacja: snycerstwo. Jakkolwiek to brzmi, chodzi o to że zajmuje się rzeźbieniem w drewnie ;) Ot historyja. Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 28 Lipca 2013, 21:53:35 czas Polski
Szczepan, dlaczego nikt Cię nie przywitał? :( Witam z opóźnieniem za wszystkich :)
Tytuł: Odp: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: Szczepan w 28 Lipca 2013, 22:13:22 czas Polski
A dziękuję za pamięć w czas ;) Nit nie mógł mnie przywitać, gdyż to był pierwszy wpis w "Przedstaw się" ;)
Tytuł: Odp: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 29 Lipca 2013, 20:46:45 czas Polski
Jak mogliśmy przeoczyć Szczepana ??? Dzień dobry czy też dobry wieczór :)
Tytuł: Odp: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 29 Lipca 2013, 22:09:18 czas Polski
ooooo Szczepan! :)))))
Tytuł: Odp: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 29 Lipca 2013, 22:27:23 czas Polski
Witam Cię SZczepanie !
Logowałem sie pięc dni  po Tobie więc pewno  Ty mnie witałeś  . Ale co  ma  sęk , to tak  zostanie ;D
Tytuł: Odp: Się przedstawiam jako Szczepan, bo tak mnię zwą.
Wiadomość wysłana przez: Szczepan w 30 Lipca 2013, 08:51:21 czas Polski
Dziękuję, dziękuję za ciepłe przywitanie.  ::)