Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Szczepan w 13 Kwietnia 2013, 20:29:31 czas Polski
-
Jak w tytule, na imię Szczepan. Ukończone liceum plastyczne z tytułem: Plastyk / specjalność: formy użytkowe / specjalizacja: snycerstwo. Jakkolwiek to brzmi, chodzi o to że zajmuje się rzeźbieniem w drewnie ;) Ot historyja. Pozdrawiam.
-
Szczepan, dlaczego nikt Cię nie przywitał? :( Witam z opóźnieniem za wszystkich :)
-
A dziękuję za pamięć w czas ;) Nit nie mógł mnie przywitać, gdyż to był pierwszy wpis w "Przedstaw się" ;)
-
Jak mogliśmy przeoczyć Szczepana ??? Dzień dobry czy też dobry wieczór :)
-
ooooo Szczepan! :)))))
-
Witam Cię SZczepanie !
Logowałem sie pięc dni po Tobie więc pewno Ty mnie witałeś . Ale co ma sęk , to tak zostanie ;D
-
Dziękuję, dziękuję za ciepłe przywitanie. ::)