Forum stolarskie Domidrewno.pl

Maszyny stolarskie => Tokarki => Wątek zaczęty przez: studio tata w 27 Maja 2016, 21:37:11 czas Polski

Tytuł: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: studio tata w 27 Maja 2016, 21:37:11 czas Polski
Witam
Bede cgcial zrobic sobie uchyt do tokarki
w ksztalcie diafragmy
Tak jak na zdjeciu.
Zastanwaim sie gdzie moge zakupic takie gumki na uchwyty ?
Moze macie koledzy jakies pomysly , podpowiedzi ?
W srodku gumki otwor fi 6 lub 8 mm.
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: Grzesiek Goleniów w 27 Maja 2016, 22:53:53 czas Polski
spróbuj w motoryzacyjnym powinni coś dobrać
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: jasiop w 27 Maja 2016, 23:02:04 czas Polski
Może jakiś wąż gumowy, ale taki "ciśnieniowy" czyli gruba guma na ściankach ...
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: rajfuz72 w 28 Maja 2016, 09:37:52 czas Polski
Też szukam takich wałeczków na taki uchwyt przewertowałem neta i nic jak narazie nie znalazłem
Pasuje żeby to było w miarę z miękkiego materiału nie za twarde.
Jak coś znajdę to podrzucę temat
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 28 Maja 2016, 10:17:16 czas Polski
Moje 5gr. :)
A może jakieś gumowe roleczki ze starej drukarki np. :-\
(http://www.drukparts.pl/galerie/g/guma-rolki-komplet-2-szt_2583_m.jpg)
http://www.drukparts.pl/index.php?p966,rolka-gumy-rolki-komplet-2-szt-pobierania-papieru-do-drukarek-oki-b6200-b6250-b6300-b6500-b710-b720-b730-xerox-phaser-4500-4510-epson-epl-n3000-604k19890-604k11192-lm0731001
(http://www.fligum.pl/data/images/foto63.jpg)
Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 28 Maja 2016, 10:32:50 czas Polski
Trochę większe średnice -  fi 12 myślę, że też mogą być.
http://sklep-guma.pl/tuleja-poliuretanowa-12x25x25-mm-p-1203.html
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 28 Maja 2016, 13:17:17 czas Polski
wykrojnik  do  skór  za parę zł, i sam sobie wykroisz :)
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: rajfuz72 w 28 Maja 2016, 14:05:09 czas Polski
Pasuje żeby te tulejki były lekko stożkowe
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: DM w 28 Maja 2016, 18:35:52 czas Polski
Odbojniki do drzwi
(http://www.gumawicherek.pl/db/oferta/52086cc7791e2b21d51ed299777f431e.jpg)
Tytuł: Odp: Uchwyt do tokarki diy
Wiadomość wysłana przez: rajfuz72 w 29 Maja 2016, 09:57:35 czas Polski
A może coś takiego
http://sklep-chemland.pl/index.php?gdzie=269&jst=produkt&numer_produktu=12396