Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Rozruba00 w 30 Maja 2016, 22:44:53 czas Polski
-
Witam nazywam się Kuba mam 15 lat pochodzę z lubelszczyzny a dokładniej okolice Białej Podlaskiej . Na codzień chodzę do trzeciej klasy gimnazjum
Moimi powiązaniami ze stolarką są donice pargole wiatraki i budy dla psów myślę by zdobyć trochę wiedzy i zacząć robić meble do pokoju ale do tego jeszcze długa droga ;D
-
Witam sąsiada.
-
Witam, panie Rozruba, mam nadzieję że nie szukasz guza bo go tu nie ma... poza tym sporo to kosztuje potem ;)
Fajnie zaczynasz, pozdrawiam
-
Witaj.
Droga krótsza niż myślisz :)
-
Hej :)
-
Powitać miło :)
Ziomala ;D
;)
-
Witam na wspólnej drodze.
-
Witaj na forum, nie rozrabiaj za dużo ;)
-
Witaj i powodzenia :)