Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Cancel-sky w 09 Czerwca 2016, 14:41:07 czas Polski
-
Cześć wszystkim.
Wita Was Krzysiek ze Swarzędza - stolarskiego/meblowego zagłębia;-)
Słowem wstępu tylko nakreślę, że przybywam tu (na forum) łyknąć sporo niezbędnej wiedzy, gdyż z racji uzyskania odpowiednich warunków, zamierzam poszerzyć swe majsterkowanie o zabawy z drewnem.
Planuję w przyszłości zrobić kilka większych rzeczy, jakichś mebelków itp., ale pókim dość zielony w tych tematach, to chcę najpierw się sprawdzić na "poligonie".
-
:)
-
Witam.
Łykaj śmiało :)
-
Witaj na forum, powodzenia w coraz ciekawszych projektach ;)
-
Krzysiek wita Krzyśka ;)
-
Piotrek wita Piotrk... Nie. Wroc. Cholipa znowy Krzysiek. A niech to.
...
...
...
Ale i tak witam serdecznie ;D
-
Piotrek wita Piotrk... Nie. Wroc. Cholipa znowy Krzysiek. A niech to.
...
...
...
Ale i tak witam serdecznie ;D
No to fakt, Krzyśków jak psów ;-)
-
(Chciałem edytować pierwszy post, ale widzę, że nie ma takiej opcji. Trudno dodam tutaj).
Chcę jeszcze tylko dodać, że na co dzień param się Grafiką DTP (czyli projektowanie i przygotowywanie do druku wszystkiego, co można wydrukować na papierze/folii) - gdyby ktoś potrzebował jakiejś porady w tym temacie albo cóś;-)
A jeśli chodzi o DIY to najbardziej lubię przeróbki/ulepszanie tego, co już zostało przez kogoś stworzone oraz odnawianie/przywracanie do (u)życia zapomnianych (elektro)gratów.
Do tego jest pasjonatem audio (winyle i te sprawy;-) oraz "emerytowanym" kolarzem górskim (pochodzę z Jeleniej Góry, a po przeprowadzce do Poznania/Swarzędza zwyczajnie "nie mam" gdzie jeździć - tzn. tutaj to nie to samo, co góry i lasy:-)
Tyle! :-)
-
przybywam tu (na forum) łyknąć
Zapraszamy więc wieczorami na czat. Weź jakiś alkohol i dobry humor.
Pozdrawiam
-
Krzysztof jest witany
-
pochodzę z Jeleniej Góry
No to witam ziomala:)
ps. znam jeszcze jedną osobę, która się z Jeleniej do Swarzędza, ale to już ewentualnie na prv:)
-
Hej :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Cześć :)
-
pochodzę z Jeleniej Góry
No to witam ziomala:)
ps. znam jeszcze jedną osobę, która się z Jeleniej do Swarzędza, ale to już ewentualnie na prv:)
O, proszę. Tzn. że jest nas już co najmniej trzech? 8)
-
O, proszę. Tzn. że jest nas już co najmniej trzech?
Trzech na forum z JG czy trzech, co z JG do Swarz? :)