Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Cancel-sky w 09 Czerwca 2016, 14:41:07 czas Polski

Tytuł: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: Cancel-sky w 09 Czerwca 2016, 14:41:07 czas Polski
Cześć wszystkim.

Wita Was Krzysiek ze Swarzędza - stolarskiego/meblowego zagłębia;-)

Słowem wstępu tylko nakreślę, że przybywam tu (na forum) łyknąć sporo niezbędnej wiedzy, gdyż z racji uzyskania odpowiednich warunków, zamierzam poszerzyć swe majsterkowanie o zabawy z drewnem.
Planuję w przyszłości zrobić kilka większych rzeczy, jakichś mebelków itp., ale pókim dość zielony w tych tematach, to chcę najpierw się sprawdzić na "poligonie".
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 09 Czerwca 2016, 14:43:45 czas Polski
 :)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 09 Czerwca 2016, 14:45:51 czas Polski
Witam.
Łykaj śmiało :)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: amikron w 09 Czerwca 2016, 15:54:24 czas Polski
Witaj na forum, powodzenia w coraz ciekawszych projektach ;)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 09 Czerwca 2016, 16:23:23 czas Polski
Krzysiek wita Krzyśka ;)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Czerwca 2016, 16:54:03 czas Polski
Piotrek wita Piotrk... Nie. Wroc. Cholipa znowy Krzysiek. A niech to.
...
...
...
Ale i tak witam serdecznie ;D
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: Cancel-sky w 09 Czerwca 2016, 16:59:49 czas Polski
Piotrek wita Piotrk... Nie. Wroc. Cholipa znowy Krzysiek. A niech to.
...
...
...
Ale i tak witam serdecznie ;D

No to fakt, Krzyśków jak psów ;-)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: Cancel-sky w 09 Czerwca 2016, 17:17:01 czas Polski
(Chciałem edytować pierwszy post, ale widzę, że nie ma takiej opcji. Trudno dodam tutaj).

Chcę jeszcze tylko dodać, że na co dzień param się Grafiką DTP (czyli projektowanie i przygotowywanie do druku wszystkiego, co można wydrukować na papierze/folii) - gdyby ktoś potrzebował jakiejś porady w tym temacie albo cóś;-)

A jeśli chodzi o DIY to najbardziej lubię przeróbki/ulepszanie tego, co już zostało przez kogoś stworzone oraz odnawianie/przywracanie do (u)życia zapomnianych (elektro)gratów.

Do tego jest pasjonatem audio (winyle i te sprawy;-) oraz "emerytowanym" kolarzem górskim (pochodzę z Jeleniej Góry, a po przeprowadzce do Poznania/Swarzędza zwyczajnie "nie mam" gdzie jeździć - tzn. tutaj to nie to samo, co góry i lasy:-)

Tyle! :-)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Czerwca 2016, 21:24:44 czas Polski
przybywam tu (na forum) łyknąć
Zapraszamy więc wieczorami na czat. Weź jakiś alkohol i dobry humor.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Czerwca 2016, 02:12:52 czas Polski
Krzysztof jest witany
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 10 Czerwca 2016, 07:04:43 czas Polski
pochodzę z Jeleniej Góry
No to witam ziomala:)
ps. znam jeszcze jedną osobę, która się z Jeleniej do Swarzędza, ale to już ewentualnie na prv:)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 10 Czerwca 2016, 07:32:29 czas Polski
Hej  :)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 10 Czerwca 2016, 07:34:47 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 10 Czerwca 2016, 09:06:10 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: Cancel-sky w 10 Czerwca 2016, 12:46:18 czas Polski
pochodzę z Jeleniej Góry
No to witam ziomala:)
ps. znam jeszcze jedną osobę, która się z Jeleniej do Swarzędza, ale to już ewentualnie na prv:)

O, proszę. Tzn. że jest nas już co najmniej trzech? 8)
Tytuł: Odp: Krzysztof wita:-)
Wiadomość wysłana przez: kerry w 10 Czerwca 2016, 13:11:46 czas Polski
O, proszę. Tzn. że jest nas już co najmniej trzech?
Trzech na forum z JG czy trzech, co z JG do Swarz? :)