Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Patryk1008 w 09 Czerwca 2016, 17:34:59 czas Polski
-
Witam wszystkich.
Mam na imię Patryk. Pochodzę z okolic Leszna, a obecnie mieszkam na Bawarii. Nie jestem stolarzem,ale wiem czym się różni drewno od drzewa;) tak więc oprócz chęci i zapału coś tam wiem;) zarejestrowałem się na forum bo obiecałem żonie że zbuduje jej stolik kawowy i szukałem wszelkiego info,a to forum jest pełne profesjonalnej i łatwej do przyswojenia wiedzy ;) Nadmienie że stolika jeszcze się nie doczekała;) Interesuje się sportem oraz ogólnie pojętym DIY.
-
Witaj. Stolik, to dobry początek - sporo się nauczysz. Powodzenia :)
-
Cześć
-
Siema. Zrob ten stolik i koniecznie sie podziel zdjeciami, doswiadczeniami i koniecznie dokumentacja.
-
Witaj :)
A projekt już chociaż wybrałeś? ;)
-
Siema. A jakiego rodzaju stolik poczynisz? Ja też lubię sport...
Oglądam czasem jak się ludzie męczą a szczególnie siatkarki przy serwach ;D
-
wiem czym się różni drewno od drzewa;)
To już jest dużo ;D
Miło powitać ;)
-
Krzysiu co tak skromnie?
-
Koledzy dbają,żeby dobrze się przywitać,
Więc już nie mam,o co pytać,
Drzewo,drewno jest różnica,
Patryk wie!!!
Wiec o co pytać ;D :P
-
Co do stolika, to jedynym projektem jest obecny stolik który z racji tego że mój ośmiomięsieczny syn zerwał sporo okleiny i wspina się po półce która znajduje się pod blatem nie nadaje się już do bycia naszym stolikiem musi zostać przerobiony na coś innego ;) muszę usunąć dolną półkę aby nie miał gdzie nogi Wsadzić;) reasumując mam zamiar zrobić stół których posiada tylko blat i 4 nogi;) Niby banał i nic wielkiego,ale przypuszczam że najłatwiej nie będzie ;)nie jestem w stanie zrobić sam klejonki,więc muszę skorzystać z kupnej(ale jakoś damy radę). W realizacjach wstawię Wszystko co uda mnie się spłodzić;) Co do sportu to nie mam czasu na oglądanie;) działam bardziej aktywnie;D
-
Witam
-
Witaj na forum, dużo radości z obcowania z drewnem ;)