Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Patryk1008 w 09 Czerwca 2016, 17:34:59 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: Patryk1008 w 09 Czerwca 2016, 17:34:59 czas Polski
Witam wszystkich.
   
    Mam na imię Patryk. Pochodzę z okolic Leszna, a obecnie mieszkam na Bawarii. Nie jestem stolarzem,ale wiem czym się różni drewno od drzewa;) tak więc oprócz chęci i zapału coś tam wiem;) zarejestrowałem się na forum bo obiecałem żonie że zbuduje jej stolik kawowy i szukałem wszelkiego info,a to forum jest pełne profesjonalnej i łatwej do przyswojenia wiedzy ;) Nadmienie że stolika jeszcze się nie doczekała;) Interesuje się sportem oraz ogólnie pojętym DIY.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 09 Czerwca 2016, 17:37:37 czas Polski
Witaj. Stolik, to dobry początek - sporo się nauczysz. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 09 Czerwca 2016, 18:23:07 czas Polski
Cześć
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: Joxer w 09 Czerwca 2016, 19:15:06 czas Polski
Siema. Zrob ten stolik i koniecznie sie podziel zdjeciami, doswiadczeniami i koniecznie dokumentacja.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: Henry w 09 Czerwca 2016, 19:30:54 czas Polski
Witaj :)
A projekt już chociaż wybrałeś? ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Czerwca 2016, 21:13:23 czas Polski
Siema. A jakiego rodzaju stolik poczynisz? Ja też lubię sport...

Oglądam czasem jak się ludzie męczą a szczególnie siatkarki przy serwach  ;D
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 09 Czerwca 2016, 22:03:23 czas Polski
wiem czym się różni drewno od drzewa;)
To już jest dużo ;D
Miło powitać ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Czerwca 2016, 22:05:19 czas Polski
Krzysiu co tak skromnie?
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 09 Czerwca 2016, 22:35:22 czas Polski
Koledzy dbają,żeby dobrze się przywitać,
Więc już nie mam,o co pytać,
Drzewo,drewno jest różnica,
Patryk wie!!!
Wiec o co pytać ;D :P
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: Patryk1008 w 09 Czerwca 2016, 23:09:57 czas Polski
Co do stolika, to jedynym projektem jest obecny stolik który z racji tego że mój ośmiomięsieczny syn zerwał sporo okleiny i wspina się po półce która znajduje się pod blatem nie nadaje się już do bycia naszym stolikiem musi zostać przerobiony na coś innego ;) muszę usunąć dolną półkę aby nie miał gdzie nogi Wsadzić;) reasumując mam zamiar zrobić stół których posiada tylko blat i 4 nogi;) Niby banał i nic wielkiego,ale przypuszczam że najłatwiej nie będzie ;)nie jestem w stanie zrobić sam klejonki,więc muszę skorzystać z kupnej(ale jakoś damy radę). W realizacjach wstawię Wszystko co uda mnie się spłodzić;) Co do sportu to nie mam czasu na oglądanie;) działam bardziej aktywnie;D
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Czerwca 2016, 02:11:07 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam wszystkich i każdego z osobna.
Wiadomość wysłana przez: amikron w 10 Czerwca 2016, 11:20:51 czas Polski
Witaj na forum, dużo radości z obcowania z drewnem ;)