Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: legy w 03 Lipca 2016, 13:51:26 czas Polski
-
Witam na imię mam Karol ,portal Dom i Drewno obserwuję od niedawna i najbardziej zainteresowały mnie filmy gdzie poruszane są tematy ręcznej obróbki drewna ,osobiście interesuje mnie ten temat i zamierzam go zgłębiać nie tylko umysłowo ale praktycznie , choć przygodę ze stolarstwem zaczynałem już dawno ale było trochę przerwy i zamierzam do tego wrócić, na razie hobbystycznie i liczę na waszą pomoc .
Pozdrawiam całą ekipę Dom i Drewno oraz forumowiczów
-
Cześć
-
Pozdrawiam całą ekipę Dom i Drewno oraz forumowiczów
Witam w ekipie Karolu. A skoro sam sie juz pozdrowiles to nie musze powtarzac ;)
-
Witaj. Na forum są koledzy zajmujący się również ręczną obróbką drewna. Powodzenia :)
-
Witaj!
-
Dom i Drewno obserwuję
Wiedziałem że ktoś mnie obserwuje :o
I uszy takie czerwone mam ;D :P
Witam serdecznie na forum :)
Skąd piszesz,i co na co dzień porabiasz ???
Jeśli nie tajemnica :)
Pozdrawiam ;)
-
na stale mieszkam w UK i będę tam rozwijał swoje hobby , na co dzień zajmuję się serwisem hydraulicznym , pompy ciepła i piece gazowe .
-
Witaj.
-
Witam z Londynu.
-
Witam i również pozdrawiam.
-
Witam i ja kolejnego rodaka na obczyźnie.
-
zaczynamy wyposażać warsztat pierwsze zakupy
-
Witaj na forum i powodzenia. Gratuluję pierwszych zakupów ;)
-
Witam :)