Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: mily68 w 06 Listopada 2013, 12:13:11 czas Polski

Tytuł: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 06 Listopada 2013, 12:13:11 czas Polski
Wszystkiego co najlepsze, zdrowia, spokoju, pociechy z dzieci (i męża ;) ) oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Niech się szczęści!
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 06 Listopada 2013, 12:22:56 czas Polski
Ja życzę spełnienia marzeń, żeby dzieciaki nie sprawiały kłopotu no i oczywiście żeby Jarek był grzeczny  ;)
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: lemonmint w 06 Listopada 2013, 12:45:54 czas Polski
Ja również dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego :)
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 06 Listopada 2013, 13:47:09 czas Polski
Łubu dubu, łubu dubu,
Niech żyje nam Pani Prezes naszego ....Forum,
Niech żyje, niech żyje nam!

To śpiewam ja. amigorg
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: robson w 06 Listopada 2013, 13:56:36 czas Polski
Lidko :) wszelakiej słodkości , miłości i zdrowotności ,pociechy z dzieciaczków i sto buziaczków :)
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 06 Listopada 2013, 14:03:42 czas Polski
Wszystkiego najlepszego :D.
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Piotr Pasek w 06 Listopada 2013, 16:32:34 czas Polski
Nich co roku będzie osiemnastka /pesel nieważny/.Moc radości w rodzinie i pociechy z męża i chłopaków oraz z pięknego hobby drzewnego przesyła PIOTREK.
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: kreczmar w 06 Listopada 2013, 16:38:46 czas Polski
sto lat
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Adam w 06 Listopada 2013, 17:52:12 czas Polski
Sto lat! Od młodszej części forum.  ;)
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Szczepan w 06 Listopada 2013, 18:29:41 czas Polski
Widać przegapiłem "My sweet sixteen" Lidki. No ale teraz z okazji 18-stki, wszystkiego najlepszego ;) Oczywiście, nie obędzie się bez wierszyka.

Coś spokojnie w tej dolinie, woda stoi a czas płynie.
Myśl przychodzi wnet do głowy, chyba święto.
Oby, oby...
Sosna, jodła, buk spóźniony, dąb się guzdra wysuszony.
Siada Jarek wystrojony, z prawej jesion, zasłużony.
Lecz brak gościa, tak ważnego.
Cicho, cicho, proszę cisze.
Gość nasz ksyloteke pisze!


Jeszcze raz sto lat ;)
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 06 Listopada 2013, 20:16:34 czas Polski
Każdemu z osobna i wszystkim razem serdecznie dziękuję. Zabrzmi banalnie, ale w ogóle nie spodziewałam że z DiD popłyną jakieś życzenia. Po lekko nerwowym dniu buzia mi się uśmiecha czytając Wasze posty. Niesamowite jest, że właściwie obcy ludzie są tak serdeczni....cieszę się, że Was poznałam :) Zapraszam na urodzinowe ciacho i kawusię.
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Paweł 46 w 06 Listopada 2013, 20:54:08 czas Polski
(http://zdjecia.nurka.pl/images/www.e-kwiaty.pl-images-bo107-xl.jpg)
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: MarcinW w 06 Listopada 2013, 22:10:25 czas Polski
Wszystkiego Najlepszego Szefowo!
Tytuł: Odp: 100 lat Lidko!
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 06 Listopada 2013, 23:02:45 czas Polski
Tylko nie Szefowo :) Jestem już pełnoletnia to proszę mówić mi po imieniu ok? Dziękuję za życzenia :)