Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: Tranzyt w 12 Lipca 2016, 11:58:56 czas Polski
-
Ceniorowa sklejka nie może się marnować.
A, że kolega ładnie poprosił to zabrałem się za Cajona.
Najpierw co to jest, i czym to się je ;)
Wizualnie to po prostu pudełko ze sklejki.
Ale tak naprawdę instrument perkusyjny
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8c/f5/10/8cf510b063abbd01be428b8d16a576bb.jpg)
Pozacinałem sklejkę na 45 stopni
(http://i1262.photobucket.com/albums/ii620/popik10/20160711_183938_zpsm6ybmroq.jpg)
Tu już w ściskach
(http://i1262.photobucket.com/albums/ii620/popik10/20160711_183922_zpsi3htqrkf.jpg)
Z racji iż nie posiadam lamelownicy wszystkie łączenia podklejam paskami sklejki
(http://i1262.photobucket.com/albums/ii620/popik10/20160712_105155_zpsmfiv6dtk.jpg)
Sorki za jakość zdjęć ale mam aparat tylko w telefonie
-
Nie obawiasz się, że przez zmianę w projekcie osłabiłeś konstrukcje i siadanie na instrumencie będzie ryzykowne?
-
Ja tam sie nie znam, ale czy te paski nie wplyna na dzwiek?
-
Wytrzymać na pewno wytrzyma.
Testowałem jeszcze bez wklejonych klocków i bez plecków, a ważę 100 kg ;D
Co do dźwięku to też nie ma obaw, gra tak naprawdę płyta frontowa.
Ona ma grubości 2,5 mm i jest zrobiona z 5 warstw.
A co do znania się bądź nie, też się nie znam, robię 1 raz ;D
-
bez plecków, a ważę 100 kg ;D
Uuu a z pleckami to ze 120 będzie :P
Tak zmanipulowałem :-[
Pozdrawiam ;D ;)
-
Garba nie doliczyłeś ;)