Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: euphonic w 06 Sierpnia 2016, 17:13:50 czas Polski
-
Witam, jestem Łukasz, mam 30tke na karku, nie jestem stolarzem, lubie za to projektowac meble i budowac szafy typu komandor, a nie dlugo kompletny update kuchni, zobaczymy jak wyjdzie
Tapped by SM-A310F
-
Witam
-
Pytania i tak padna wiec nie bede sie maluczki wychylal i tylko skromnie przywitam.
-
Powodzenia :)
-
Witaj :)
-
Także tego?
-
Witam
-
A ja tam w nawiązaniu do wypowiedzi autora wątku w innym dziale przemilczę (ot, mam prawo, nie?)
-
witam
-
Witaj na forum, powodzenia ;)