Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Sylwek w 18 Listopada 2013, 11:05:07 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 18 Listopada 2013, 11:05:07 czas Polski
Witam, jestem Sylwek. Jestem nowy na forum i w tym miejscu dzięki na pokierowanie mnie co trzeba zrobić:). Jeśli chodzi o stolarstwo to jestem początkującym amatorem. Moje dotychczasowe dokonania to tylko stół drewniany ogrodowy i karmnik:). Ze względu na brak wielu narzędzi nie są to budowle profesjonalne (wykończenie), ale przynajmniej wyglądają tak jak powinny. Zacząłem oglądać filmiki na Dom i Drewno, później również thewoodwhisperer.com i chciałbym zacząć składać najbardziej przydatne narzędzia.

pozdrawiam wszystkich
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 18 Listopada 2013, 11:09:26 czas Polski
Witamy wśród amatorów i zawodowców.Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 18 Listopada 2013, 12:06:15 czas Polski
Witaj!
Dobrze trafiłeś :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 18 Listopada 2013, 12:26:17 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 18 Listopada 2013, 14:07:53 czas Polski
Witam serdecznie ;) .
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: kreczmar w 18 Listopada 2013, 15:44:51 czas Polski
Cześć, jest nas tu wielu amatorów jak i zawodowców od  których możemy się uczyć i uzyskać pomoc.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Adam w 18 Listopada 2013, 15:53:41 czas Polski
Witamy i do rozmów zapraszamy.  ;D
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 18 Listopada 2013, 22:30:15 czas Polski
Witaj! Cieszymy się, że do nas dołączyłeś :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 18 Listopada 2013, 22:55:20 czas Polski
Dzięki. Miło spotkać tylu pozytywnie nastawionych ludzi:). Zacząłem wątek na forum o strugach stanleya, ale chyba nikt nie miał do czynienia z podanym przeze mnie modelem, bo żadnej opinii nie dostałem... Chodzi o Stanley SB3.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 18 Listopada 2013, 23:00:25 czas Polski
Witamy na pokładzie ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 18 Listopada 2013, 23:15:30 czas Polski
Stanley SB3

Sylwek nie obraź się, ale chyba już wszyscy na forum znają na pamięć strug o którego pytasz bo chyba w każdym Twoim poście pojawia się ta nazwa :D

Uparciuszek z Ciebie :P
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 18 Listopada 2013, 23:22:21 czas Polski
Jakub: zmienić nicka Sylwka na SB3? :)))
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 18 Listopada 2013, 23:32:14 czas Polski
Wtedy nikt go nie pomyli :D ale w stopce pod postem to obowiązkowo musi mieć to SB3 :P
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 18 Listopada 2013, 23:33:59 czas Polski
CZeść Sylwek.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 18 Listopada 2013, 23:34:51 czas Polski
Hehe, dobre:) no dobra, to cierpliwie poczekam na odpowiedź:) i już nawet nie użyję tej nazwy:)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: lemonmint w 18 Listopada 2013, 23:37:10 czas Polski
Witam również.
I lepiej niech Ci nie zmieniają nicka na SB3, bo czytane fonetycznie, po polsku (esbeczy) żle się kojarzy ;D