Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: seba.kl w 09 Sierpnia 2016, 12:07:50 czas Polski

Tytuł: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: seba.kl w 09 Sierpnia 2016, 12:07:50 czas Polski
Dzień dobry
Mam na imię Sebastian, wiek chrystusowy mam już za sobą. Mieszkam sobie pod Radomiem z wykształcenie elektrotechnik a pracuje w hurtowni elektrycznej.
Z hoby jeszcze akwarystyka tylko cheilowo ograniczona z racji braku czasu (ale chyba niedługo założe ponownie mały zbiornik )

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 09 Sierpnia 2016, 12:09:31 czas Polski
Witaj na forum :-)
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Sierpnia 2016, 12:11:29 czas Polski
Siema.

Skąd dokładniej znaczy z której strony Radomia?

Jak możesz to wyłącz podpis z taptalka.

Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: seba.kl w 09 Sierpnia 2016, 12:45:56 czas Polski
Od strony Krakowa miejscowość Bardzice
Już usuwam

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 09 Sierpnia 2016, 13:22:03 czas Polski
Hej Seba..
Wiek chrystusowy to dopiero jest cos..niby nic a znaczaca roznica ;).
Mieszkasz blisko mojej ulubionej knajpy na trasie Krakow-Radom (Dobrut ;) ).
I jeszcze pracujesz w hurtowni elektrycznej...dooobrze ;). Spodziewaj sie wiadomosci w tej sprawie..
W sumie to mam tyle buzek w poscie ze Krzys by sie nie powstydzil.
Witaj na forum i powodzenia :D.
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: seba.kl w 09 Sierpnia 2016, 14:27:49 czas Polski
U Deca dobre jedzenie ale jak przejeżdżasz przez Radom to na wylocie w stronę Krakowa jest Bankrut też można dobrze zjeść.
W sprawach elektrycznych zawsze coś się wymysli z automatyki też
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 09 Sierpnia 2016, 14:31:35 czas Polski


Bankrut też można dobrze zjeść.

Ale jak widze to tanio tam nie jest ;D

Witam
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 09 Sierpnia 2016, 14:47:59 czas Polski
Bankrut tez dobry jest, ludzie z miejscowki do ktorej jezdzimy polecali regularnie. Ale jakos sie zawsze tak spieszymy z powrotem, ze dopiero w okolicach Dobruta przypominamy sobie, ze jestesmy glodni ;D
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 09 Sierpnia 2016, 17:34:44 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 09 Sierpnia 2016, 21:51:49 czas Polski
Witaj.
Elektrotechnik - wydaje mi się, że już na starcie niejeden forumowicz będzie mógł skorzystać z Twojej wiedzy w tym temacie a i paru akwarystów też się znajdzie.
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Sierpnia 2016, 09:23:39 czas Polski
Cześć i witam
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 10 Sierpnia 2016, 10:04:49 czas Polski
Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: Jarek Pa w 10 Sierpnia 2016, 10:08:22 czas Polski
Cześć
 kolega z moich okolic.
Powodzenia
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 10 Sierpnia 2016, 11:26:30 czas Polski
cześć
Tytuł: Odp: Powitanie
Wiadomość wysłana przez: amikron w 10 Sierpnia 2016, 11:56:00 czas Polski
Witaj na forum, powodzenia ;) Nie tylko z akwarium...