Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Mylakus w 10 Sierpnia 2016, 06:29:28 czas Polski
-
Witam wszystkich ;)
Mam na imię Kamil wiosen naliczyłem sobie 30
Przygodę z drewnem zaczołem od kiedy się ożeniłem czyli 5 lat temu
Drewno zawsze mnie pociągało szczególnie zapach niestety życie jest życiem jestem ratownikiem medycznym a zabawy z drewnem traktuje jako hobby w kazdej wolnej chwili chociaż ciężko jak ma się okrojony sprzęty stolarski ;)
Pozdrawiam wszystkich ;)
-
Przygodę z drewnem zaczołem od kiedy się ożeniłem
No, no...:)
Witaj!
-
Witaj :)
-
Przygodę z drewnem zaczołem od kiedy się ożeniłem
Czyżby to buła ucieczka z domu?
Drewno zawsze mnie pociągało
To po co ślub?
ciężko jak ma się okrojony sprzęty stolarski
Resztę nadrabiaj wyobraźnią i godnością osobistą ;) albo weź coś z ambulansu. Np zamiast dłuta skalpel ;D
Witam i pozdrawiam
-
chociaż ciężko jak ma się okrojony sprzęty stolarski ;)
Z mami ,,marketowcami'' obkupisz się w potrzebne sprzęty ;D
Miło powitać :)
Skąd nadajesz ???
Pozdrawiam ;)
-
Witaj na forum :-D
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witam
Ja zaczynałem od śrubokręta i piły ręcznej.
Powodzenia
-
hej
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Nie ucieczka z domu tylko potrzeba wyposażenia tańszym kosztem np regały w spiżarni :)
A pochodzę z Podlasia okolice Białegostoku
Pozdro
-
Witam i ja :)
Wiem jak to jest jak się nie ma za dużo gratów za to chęci... Kupuj to co w danej chwili najpotrzebniejsze, z czasem uzbiera się tego fajansu całkiem sporo...