Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Mylakus w 10 Sierpnia 2016, 06:29:28 czas Polski

Tytuł: siemanko
Wiadomość wysłana przez: Mylakus w 10 Sierpnia 2016, 06:29:28 czas Polski
Witam wszystkich ;)
Mam na imię Kamil wiosen naliczyłem sobie 30
Przygodę z drewnem zaczołem od kiedy się ożeniłem czyli 5 lat temu
Drewno zawsze mnie pociągało szczególnie zapach  niestety życie jest życiem jestem ratownikiem medycznym a zabawy z drewnem traktuje jako hobby w kazdej wolnej chwili chociaż ciężko jak ma się okrojony sprzęty stolarski ;)

Pozdrawiam wszystkich ;)
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: kerry w 10 Sierpnia 2016, 07:09:14 czas Polski
Przygodę z drewnem zaczołem od kiedy się ożeniłem
No, no...:)
Witaj!
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 10 Sierpnia 2016, 07:18:01 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: kozio w 10 Sierpnia 2016, 08:23:14 czas Polski
Przygodę z drewnem zaczołem od kiedy się ożeniłem
Czyżby to buła ucieczka z domu?

Drewno zawsze mnie pociągało
To po co ślub?

ciężko jak ma się okrojony sprzęty stolarski
Resztę nadrabiaj wyobraźnią i godnością osobistą ;) albo weź coś z ambulansu.  Np zamiast dłuta skalpel ;D


Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 10 Sierpnia 2016, 08:24:05 czas Polski
chociaż ciężko jak ma się okrojony sprzęty stolarski ;) 
Z mami ,,marketowcami'' obkupisz się w potrzebne sprzęty ;D
Miło powitać :)
Skąd nadajesz ???
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 10 Sierpnia 2016, 08:57:44 czas Polski
Witaj na forum :-D
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 10 Sierpnia 2016, 09:17:48 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 10 Sierpnia 2016, 09:22:18 czas Polski
Witam
Ja zaczynałem od śrubokręta i piły ręcznej.
Powodzenia
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 10 Sierpnia 2016, 11:27:39 czas Polski
hej
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: amikron w 10 Sierpnia 2016, 11:58:28 czas Polski
Witaj na forum i powodzenia ;)
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: Mylakus w 10 Sierpnia 2016, 12:59:54 czas Polski
Nie ucieczka z domu tylko potrzeba wyposażenia tańszym kosztem np regały w spiżarni  :)
A pochodzę  z Podlasia okolice Białegostoku

Pozdro
Tytuł: Odp: siemanko
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 10 Sierpnia 2016, 22:23:31 czas Polski
Witam i ja :)
Wiem jak to jest jak się nie ma za dużo gratów za to chęci... Kupuj to co w danej chwili najpotrzebniejsze, z czasem uzbiera się tego fajansu całkiem sporo...