Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: raptor123 w 13 Sierpnia 2016, 02:42:03 czas Polski

Tytuł: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: raptor123 w 13 Sierpnia 2016, 02:42:03 czas Polski
Witam cześć i czołem ;) jestem Mateusz
Czytam forum jako niezarejestrowany od jakiegoś roku (zarejestrowałem się ok. marca 2016), Jarka na YT oglądam już ze 2,5 roku będzie i w końcu przyszedł czas aby coś napisać (ażeby ktoś mnie nie naprostował, że nie stosuję się do regulaminu :p).
Ze "stolarką" nie mam do czynienia zawodowo (jestem z zawodu górnikiem, geologiem), amatorsko także mało. Z moich "realizacji" cieszy się obecnie córa (właśnie śpi w odnowionym 30-letnim łóżeczku [wcześniej w nim urzędował synek]) oraz teściowa z przerobionych i dostosowanych do jej kuchni moich mebli kuchennych oraz szafy a'la wnękowej.
Chcąc się troszkę podlizać, muszę napisać, że pojawiają się tutaj bardzo ciekawe realizacje, które chciało, by się przenieść na swoje podwórko, ale brakuje czasu, miejsca, narzędzi, chęci oraz pieniążków (mimo, iż wiele z nich to diy).
Obecnie próbuję troszkę zagospodarować tzw. warsztat i szukam inspiracji jak w nim zagospodarować "warsztat", narzędzia ogrodowe (kosiarka, szpadle, grabie itp.), jakiś stół warsztatowy.
Ostatnio znalazłem jak by tu zrobić ściankę z narzędziami.
Może pomocne, będzie dla mnie oraz dla Was, iż posiadam troszkę gratów:
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Maciek61 w 13 Sierpnia 2016, 04:44:24 czas Polski
Witaj. Na pewno znajdziesz tu wiele inspiracji, a i koledzy pomogą i poradzą. Powodzenia w realizacji pomysłów
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: kozio w 13 Sierpnia 2016, 05:56:25 czas Polski
Z moich "realizacji" cieszy się obecnie córa (właśnie śpi w odnowionym 30-letnim łóżeczku [wcześniej w nim urzędował synek]) oraz teściowa
Także tego  ;D

Witamy na forum
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 13 Sierpnia 2016, 09:14:50 czas Polski
(jestem z zawodu górnikiem, geologiem)
W tym przypadku zadanie pytania,skąd piszesz było by głupie ???
Górnik-geolog, to na pewno ze śląska  :D
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 13 Sierpnia 2016, 10:41:50 czas Polski
Witaj.
Znajdź czas a miejsce, narzędzia i kasa się znajdą bo jak widać chęci są :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 13 Sierpnia 2016, 11:14:10 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 13 Sierpnia 2016, 17:12:22 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Grzegorz58 w 13 Sierpnia 2016, 17:25:21 czas Polski
Witam również. Pewnie zauważyłeś, że trzeba uważać co i jak się pisze bo Kozio zawsze wyłapie jakiś inny kontekst.  :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: raptor123 w 14 Sierpnia 2016, 01:32:11 czas Polski
(jestem z zawodu górnikiem, geologiem)
W tym przypadku zadanie pytania,skąd piszesz było by głupie ???
Górnik-geolog, to na pewno ze śląska  :D
Pozdrawiam ;)
A i tu Cię mam☺, nadaje z okolic "największej dziury" a nawet dwóch Europy, tzn. Bełchatów.
Dzięki za miłe powitanie 🙂
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Grzegorz58 w 14 Sierpnia 2016, 11:39:40 czas Polski
Oooo Bełchatów, to i na narty nie musisz daleko jeździć. Zazdroszczę.
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 14 Sierpnia 2016, 12:42:09 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: raptor123 w 14 Sierpnia 2016, 22:08:44 czas Polski
@Grzegorz58 w tym roku chyba tylko tydzień stok miał dobrą pokrywę śnieżną
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 14 Sierpnia 2016, 22:47:44 czas Polski
Bełchatów to w sumie blisko mnie (mieszkam pod Łodzią) :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Grzegorz58 w 15 Sierpnia 2016, 20:59:14 czas Polski
w tym roku chyba tylko tydzień stok miał dobrą pokrywę śnieżną
Takie mamy teraz zimy ale mnie udało się być dwa razy na górze Kamieńsk i dało się dobrze pojeździć. Jak się che to można wszędzie, w tym roku jeździłem w Dubaju na sztucznie naśnieżanym stoku na dachu centrum handlowego, na zewnątrz +40 a w środku -4 super jazda, pusto, stok wyratrakowany, dwie godziny białego szaleństwa i 400m zjazdu. Do tej pory morda mi się :)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 16 Sierpnia 2016, 00:15:04 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: amikron w 16 Sierpnia 2016, 09:10:49 czas Polski
Witaj na forum ;)
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: DMariusz w 19 Sierpnia 2016, 23:29:02 czas Polski
Powodzenia w realizacjach i wtam na forum.
Tytuł: Odp: Cześć i czołem
Wiadomość wysłana przez: raptor123 w 22 Sierpnia 2016, 09:40:02 czas Polski
Dzięki jeszcze raz za przywitanie.
W zeszłym roku na zgłoszone zapotrzebowanie ze strony żony skleciłem taką oto huśtawkę/ławkę do bujania na działce. Ławka ma prawie 2 m. Stelaż jest z profilu 3x4cm
Po lewej jeszcze jest dołączana zjeżdżalnia 3m.
Zdaję sobie sprawę z błędów, ale na czymś trzeba się uczyć. Następna będzie inna :) z mniejszą ilością błędów :)