Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Strugi ręczne => Wątek zaczęty przez: ksh w 16 Sierpnia 2016, 11:40:11 czas Polski
-
Hej,
jestem kompletnie nowy w temacie ogólnie pojętego stolarstwa. Stąd moje pewnie dość podstawowe pytanie. Kupiłem jakiś czas temu kilka desek, żeby zrobić sobie stolik kawowy. Okazało się, że deski mimo, że były przestrugane, to były nierówne. Z jednej strony cieńsze, z drugiej grubsze. Czy jest jakiś dobry i sprawdzony sposób na wyrównanie desek strugiem ręcznym? Dodam, że strug, który posiadam to Stanley 1-12-20.
-
A próbowałeś tutaj:
http://forum.domidrewno.pl/regulamin-forum-did/
http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/
-
Wybacz, mój błąd. Doczytałem i się poprawiłem :)
-
zobacz tutaj (http://forum.domidrewno.pl/realizacje-widzow-domidrewno/jak-wyrownac-krzywa-deske-bez-wyrowniarki/msg85986/#msg85986)
-
Zdecydowanie o to mi chodziło. Dzięki :)