Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: MarcinK w 17 Sierpnia 2016, 16:56:56 czas Polski
-
Witam Załogę!!! :)
Przeglądam forum od jakiegoś czasu, więc czas się w końcu zarejestrować i przedstawić :)
A więc tak - z zawodu jestem elektronikiem i hobbystycznie/amatorsko czasem zdarza mi się pomajsterkować nie tylko jako stolarz :)
Za warsztat służy mi garaż i część piwnicy. Stety/Niestety w garażu czasem zimą musi zmieścić się samochód.
Tak więc chęci są, jakieś tam osiągnięcia stolarskie też, trochę narzędzi się uzbierało :)
Tyle na początek, chyba wystarczy ;)
Pozdrawiam Wszystkich miłośników stolarstwa :)
-
Witaj. Będziesz w katalogu "Elektronicy", podgrupa "Marciny" Powodzenia :)
-
Witam
-
Witaj :)
-
Dzień dobry i powodzonka
-
dobry
-
Witaj :D
-
Witam :-)
-
Dobry wieczór.
-
Witam i jako miłośnik stolarstwa również pozdrawiam :)
-
Hej
-
Za warsztat służy mi garaż i część piwnicy. Stety/Niestety w garażu czasem zimą musi zmieścić się samochód.
ehh to jak u mnie... ale zamiast piwnicy mam ogród :D
trochę plusów latem, trochę minusów zimą ;)
Witam na forum
-
Witaj na forum, powodzenia ;)