Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: MarcinK w 17 Sierpnia 2016, 16:56:56 czas Polski

Tytuł: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: MarcinK w 17 Sierpnia 2016, 16:56:56 czas Polski
Witam Załogę!!! :)

Przeglądam forum od jakiegoś czasu, więc czas się w końcu zarejestrować i przedstawić :)

A więc tak - z zawodu jestem elektronikiem i hobbystycznie/amatorsko czasem zdarza mi się pomajsterkować nie tylko jako stolarz :)
Za warsztat służy mi garaż i część piwnicy. Stety/Niestety w garażu czasem zimą musi zmieścić się samochód.

Tak więc chęci są, jakieś tam osiągnięcia stolarskie też, trochę narzędzi się uzbierało :)

Tyle na początek, chyba wystarczy ;)

Pozdrawiam Wszystkich miłośników stolarstwa  :)
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 17 Sierpnia 2016, 17:02:38 czas Polski
Witaj. Będziesz w katalogu "Elektronicy", podgrupa "Marciny" Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 17 Sierpnia 2016, 20:47:12 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 17 Sierpnia 2016, 21:10:21 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: noprofi_semi w 17 Sierpnia 2016, 22:26:25 czas Polski
Dzień dobry i powodzonka
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 17 Sierpnia 2016, 22:32:06 czas Polski
dobry
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 17 Sierpnia 2016, 22:48:58 czas Polski
Witaj :D
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 17 Sierpnia 2016, 23:15:44 czas Polski
Witam :-)
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: Grzegorz58 w 17 Sierpnia 2016, 23:17:37 czas Polski
Dobry wieczór.
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 17 Sierpnia 2016, 23:29:56 czas Polski
Witam i jako miłośnik stolarstwa również pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 18 Sierpnia 2016, 06:11:29 czas Polski
Hej
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: DMariusz w 19 Sierpnia 2016, 23:07:00 czas Polski
Za warsztat służy mi garaż i część piwnicy. Stety/Niestety w garażu czasem zimą musi zmieścić się samochód.
ehh to jak u mnie... ale zamiast piwnicy mam ogród :D
trochę plusów latem, trochę minusów zimą ;)

Witam na forum
Tytuł: Odp: Hejka!!
Wiadomość wysłana przez: amikron w 22 Sierpnia 2016, 12:00:27 czas Polski
Witaj na forum, powodzenia ;)