Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: maroo83 w 18 Sierpnia 2016, 10:55:28 czas Polski
-
Witajcie, Marek, mazowieckie, totalny laik w sprawach did :) ...no ale kiedyś trzeba się "naumieć" :)
-
totalny laik w sprawach did :)
Już wprowadzam w tajniki pytań nieuniknionych ;D :P
U zostało tylko jedno....no trudno
Co porabiasz na co dzień ???
Miło powitać ;)
-
Gdzie w mazowieckim?
Witam i ja
-
Witaj :)
-
Hej;)
-
Okolice wawy, na codzień branża IT. :)
-
Witaj :)
-
Witaj
-
Witam kolejnego IT
-
na codzień branża IT.
To już chyba tutaj nikogo nie zaskakuje ;) Coś jednak jest, co ciągnie od ekranu do drewna...
Witam na forum.
-
Witaj :)
-
Witaj na forum, powodzenia ;)