Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: piotru w 22 Sierpnia 2016, 19:05:31 czas Polski

Tytuł: Witamy
Wiadomość wysłana przez: piotru w 22 Sierpnia 2016, 19:05:31 czas Polski
Cześć wszystkim!
Forum przeglądam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i czynnie pokonwersować :))

Wspólnie z bratem w przydomowym garażu bawimy się obróbką drewna na własne potrzeby, z tej zabawy powoli wychodzą ciekawe rzeczy które podobają się znajomym, więc powoli inwestujemy sobie w sprzęt a może z pracy po godzinach będzie coś więcej.

Aktualnie posiadamy
20-30 letnia krajzega (po tacie, ale nadaje się do cięcia drewna na opał bardziej :)
Urządzenie wielofunkcyjne do obróbki drewna (bodajże Westlands z praktiker)
Piła taśmowa Makita 1200F (ostatni zakup)
Frezarka Makita M3600
Kompresor AIRPRess pionowy
Szlifierkę DEDRA DED7718
Szlifierkę ręczną SKIL
Ukośnicę jakaś tania nutool

WW. narzędziami robimy donice, kratownice, proste ławki i krzesła ogrodowe. Podczas takich prac powoli wychodzą nam braki w sprzęcie, krzywo wycięte deski które później ciężko spasować i trzeba 2 x robić to samo ale powoli do przodu :)

Aktualnie na celowniku mamy  jakąś piła tarczową / albo formatową, w miarę profesjonalna strugarko-grubościówke i może jak wystarczy to frezarkę stacjonarną - Zapytamy o to w innym temacie - zapraszam chętnych do pomocy przy wyborze sprzętu :))

A i byłbym zapomniał, wiek 26 i 21 lat / jesteśmy spod Rzeszowa.
Na co dzień ja działam w branży reklamowej a brat w ogrodniczej.
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: kozio w 22 Sierpnia 2016, 19:18:28 czas Polski
Witam zapaleńców.
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 22 Sierpnia 2016, 19:35:27 czas Polski
Witam - powodzenia w pracach z drewnem.
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 22 Sierpnia 2016, 19:39:42 czas Polski
Hej  :)

To prawie, jak u mniev :)
Też z braciakiem działamy
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: piotru w 22 Sierpnia 2016, 19:46:28 czas Polski
Żeby nie być gołosłownym - tutaj realizacja z tego miesiąca, dla znajomych, pierwsza tak duża i już praktycznie skończona, pierwsza która pokazała braki w sprzęcie i doświadczeniu, i kosztowała więcej czasu niż się spodziewaliśmy ale udało się :)
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 22 Sierpnia 2016, 22:52:38 czas Polski
Witam i gratuluję.
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 22 Sierpnia 2016, 22:58:03 czas Polski
Witam.
Jeśli chcecie się rozkręcić z tym interesem to chyba jednak musicie zainwestować w porządne ( nie marketowe) graty.
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 22 Sierpnia 2016, 23:24:01 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: DMariusz w 22 Sierpnia 2016, 23:52:34 czas Polski
Efekt bardzo fajny. A skoro nauka i wnioski są to czego chcieć więcej?
Noo, pewnie żeby ktoś za czas zapłacił, ale... jak nauka to nauka ;)

Witam na forum i powodzenia w przekuwaniu hobby na pieniądze.
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 25 Sierpnia 2016, 08:44:23 czas Polski
Witaj :-)
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 25 Sierpnia 2016, 12:00:09 czas Polski
Witajcie i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witamy
Wiadomość wysłana przez: amikron w 26 Sierpnia 2016, 11:54:56 czas Polski
Witaj(cie) na forum, powodzenia ;)