Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: _WarLock_ w 22 Sierpnia 2016, 20:30:02 czas Polski
-
j.w.
Jestem amatorem, bardzo lubiacym zrobic sobie czasem cos samemu do domu (i byc bohaterem dla zony i dzieci ;) Moj "dorobek" to oscieznice, szafki do lazienki, regal na ksiazki, frezowane ramki na zdjecia, hmmm ... i to chyba na tyle poki co.
Czasem siegam po sosne z hipermarketow, czasem po plyte wiorowa. Szukajac na youtube i stronach ciezko jest znalezc odpowiedz na bardziej "fachowe pytania", a moze trudno mi je po prostu zadac nie znajac odpowiedznich zwrotow.
Licze na wyrozumialosc i jestem ogromnie wdzieczny za wszelka pomoc i poswiecony czas !
-
Damy rade majster.
Witam serdecznie
-
Witaj i powodzenia :)
-
Miło powitać :)
Jak cię zwą i co na co dzień porabiasz ???
Pozdrawiam i miłego ,,forumowania" ;)
http://forum.domidrewno.pl/index.php?action=googlemap
-
Witam.
-
Witaj ;)
-
Cześć.
-
Witaj :)
-
Powodzenia w dalszych realizacjach.
Witaj na forum
-
Witaj
-
Dobry...
-
Witaj na forum, powodzenia ;)