Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: MarekS. w 24 Sierpnia 2016, 18:05:18 czas Polski

Tytuł: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 24 Sierpnia 2016, 18:05:18 czas Polski
Witam,
sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi, jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to z przyjemnością odpowiem na pytania.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

http://olx.pl/oferta/szlifierka-tasmowa-einhell-rt-bs-75-CID628-IDhekzD.html#88d20ba814
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 24 Sierpnia 2016, 23:04:40 czas Polski
Wysłałem wiadomość :)
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 25 Sierpnia 2016, 10:43:32 czas Polski
-->mily68
Witam,
odpisałem na maila.
Pozdrawiam,
Marek
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 25 Sierpnia 2016, 23:18:38 czas Polski
Ja również. Biorę Ferma.
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 01 Września 2016, 17:40:37 czas Polski
Witam,
obniżyłem ceny, jeżeli ktoś zainteresowany, to zapraszam  ;)
Pozdrawiam,
Marek
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 01 Września 2016, 18:27:41 czas Polski
Haha
Czesc Marek..tak cos czułem, że możesz tu bywać. Dam znać jak dłuciarka przyjedzie ;).
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 05 Września 2016, 17:01:04 czas Polski
Witam,
został ostatni sprzęt, jeżeli ktoś zainteresowany, to serdecznie zapraszam ;)
Pozdrawiam,
Marek
http://olx.pl/i2/oferta/pilarka-reczna-metabo-ks-54-sp-CID628-IDhek6l.html#:772fa844c9
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 08 Września 2016, 15:53:35 czas Polski
Witam,
temat zamknięty. Wszystko sprzedane, dzięki kupującym i niech Wam dobrze służą.
Pozdrawiam,
Marek
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 08 Września 2016, 22:12:39 czas Polski
Marku lamelownica ok. Przepraszam, że nie od razu odpisałem ale nawał roboty straszny...
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam! :)
Tytuł: Odp: Sprzedam kilka zbędnych elektronarzędzi
Wiadomość wysłana przez: MarekS. w 09 Września 2016, 09:14:31 czas Polski
Witaj Miłosz,
najważniejsze, że jesteś zadowolony ;)
Pozdrawiam,
Marek