Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: shadowww82 w 31 Sierpnia 2016, 13:41:23 czas Polski
-
Witam wszystkich serdecznie na forum trafiłem przez przypadek i nie żałuję naprawdę dużo solidnej wiedzy.Pozdrawiam wszytskich
-
Nie, nie... To się nie uda... Coś więcej o sobie! 8)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Cześć. Napisz coś więcej o sobie. Nie martw się - każdy nowy forumowicz najpierw musi się wyspowiadać. Później jest już tylko fajnie i miło :)
-
Może poznasz drugą połowę.
Witam
-
Witam :-)
-
cześć
-
Jeszcze coś o sobie i git...