Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: forma w 21 Listopada 2013, 23:09:43 czas Polski
-
Witam serdecznie :)
-
No hejka :)
-
Prosimy o parę słów o sobie (możesz podpatrzeć w innych wątkach "powitalnych" jak to powinno wyglądać...) :)
-
Witaj forma, trochę oszczędnie się przedstawiasz,
Można tak:
Witam
Jestem z...., interesuję się stolarstwem bo...., jestem amatorem/zawodowcem...., z zawodu jestem..... na pewno nie zaszkodzi, a pozostałym pomoże. Prawie nikt nie gryzie, a prawie wszyscy chcą pomóc ;) :) ;D
Powodzenia
-
Tylko ja czasem gryzę jak to niektórzy uważają, ale to tylko czasem ::)
-
Witaj :)
-
cześć
-
Witaj serdecznie:D