Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: forma w 21 Listopada 2013, 23:09:43 czas Polski

Tytuł: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: forma w 21 Listopada 2013, 23:09:43 czas Polski
Witam serdecznie :)
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 21 Listopada 2013, 23:11:47 czas Polski
No hejka  :)
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 21 Listopada 2013, 23:13:03 czas Polski
Prosimy o parę słów o sobie (możesz podpatrzeć w innych wątkach "powitalnych" jak to powinno wyglądać...) :)
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 21 Listopada 2013, 23:14:13 czas Polski
Witaj forma, trochę oszczędnie się przedstawiasz,
Można tak:
Witam
Jestem z...., interesuję się stolarstwem bo...., jestem amatorem/zawodowcem...., z zawodu jestem..... na pewno nie zaszkodzi, a pozostałym pomoże. Prawie nikt nie gryzie, a prawie wszyscy chcą pomóc ;) :) ;D
Powodzenia
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 22 Listopada 2013, 00:20:56 czas Polski
Tylko ja czasem gryzę jak to niektórzy uważają, ale to tylko czasem ::)
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 22 Listopada 2013, 13:16:09 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: kreczmar w 22 Listopada 2013, 14:08:33 czas Polski
cześć
Tytuł: Odp: Witam serdecznie :)
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 22 Listopada 2013, 14:35:32 czas Polski
Witaj serdecznie:D