Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: narybek123 w 04 Września 2016, 10:23:07 czas Polski
-
Witam
Potrzebuje piły (jednofazowej) do prac przy domu - zrobić budę dla psa, przerobić studnię itp. Przekopałem sporo wątków i dalej mam wątpliwości jaką piłę kupić. Co sądzicie o piłach Akita. Może ktoś posiada lub miał możliwość pracy?
Zależy mi na pile, która pozwoli na długi czas użytkowania. Budżet to 1000 +/- 200 zł
http://allegro.pl/pila-stolowa-3-0kw-230v-atika-wytrzymala-i6105936454.html
Jedyne co znalazłem to film
niestety w bardzo obcym języku niemieckim.
pozdrawiam
narybek123
-
Kolego, zacznij ot tego (http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/).
Później dostaniesz o co prosisz ;)
-
https://elmetmarket.pl/metabo-tkhs-315-c-20-wnb-pilarka-stolowa-0103152000-p-437.html (https://elmetmarket.pl/metabo-tkhs-315-c-20-wnb-pilarka-stolowa-0103152000-p-437.html) musiałabyś lekko dołożyć do tego modelu .
Ewentualnie tego Sheppacha http://www.leroymerlin.pl/warsztat/urzadzenia-warsztatowe/pily-stacjonarne-frezarki/pilarka-stolowa-st-12-hs-120o-scheppach,p113673,l888.html?utm_medium=cpc&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=porownywarka&utm_content=43647205 (http://www.leroymerlin.pl/warsztat/urzadzenia-warsztatowe/pily-stacjonarne-frezarki/pilarka-stolowa-st-12-hs-120o-scheppach,p113673,l888.html?utm_medium=cpc&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=porownywarka&utm_content=43647205)
-
Hej,
Kupiłem tego Scheppacha w Juli za 699,00. Klonem jest też jak pamiętam Dedra 7726.
Zastosowanie podobne do Twoich.
Obecnie z braku czasu odwlekam zrobienie solidniejszej prowadnicy, bo to co jest w zestawie pozostawia wiele do zyczenia.