Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: raven w 05 Września 2016, 15:18:57 czas Polski

Tytuł: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: raven w 05 Września 2016, 15:18:57 czas Polski
Dzień dobry wszystkim!
Zgodnie z regulaminem forum pragnę się przywitać i przedstawić w kilku słowach :)
Nazywam się Paweł, mieszkam w Legionowie. Od zawsze lubiłem wszelakie prace manualne, a od niedawna zainteresowałem się szerzej drewnem i pracami w tymże. Obecnie jestem na etapie aranżowania małego warsztatu, który będzie się mieścił w garażu. Niestety mieszkam w bloku i poza warsztatem muszę tam jeszcze zmieścić samochód.
W chwili obecnej powstaje mój pierwszy stół warsztatowy, stolarsko-dłubalski. W kolejce czekają już inne projekty. Stopniowo też gromadzę narzędzia, te ręczne oraz elektryczne. Do różnorodnych szlifierek, wiertarek, wkrętarek, gwoździarek, wyżynarek ostatnio dołączyła zagłębiarka Parkside, moje oczko w głowie  ;D Myślę też powoli o jakiejś krajzedze, frezarce i wyrówniarko-grubościówce, ale jeszcze nie wiem kiedy i w jakiej kolejności.

Pozdrawiam serdecznie!
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 05 Września 2016, 15:33:10 czas Polski
Witaj. Większość z nas to "garażowicze", Ty też dasz radę. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 05 Września 2016, 15:43:29 czas Polski
Zgodnie z regulaminem forum pragnę się przywitać i przedstawić w kilku słowach

A ile by zajęło ci przedstawienie się dokładne?

Witaj
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: raven w 05 Września 2016, 15:51:57 czas Polski
A ile by zajęło ci przedstawienie się dokładne?
Dokładniej to juz by trzeba w warsztacie przy jakimś złocistym trunku  ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 05 Września 2016, 16:07:05 czas Polski
I juz nas zlapales za serce ;D
Witaj i buszuj
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 05 Września 2016, 17:41:29 czas Polski
Czasami mówiąc mniej mówimy wszystko  8)
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 05 Września 2016, 18:34:40 czas Polski
Witają rowniaz szopowicze. Podobni do garażowiczy.
Witam
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: kozio w 05 Września 2016, 19:41:27 czas Polski
Witam,
Jakoś mi sie kojarzysz z Braveranem ;D
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: Klo w 05 Września 2016, 19:44:41 czas Polski
Większość z nas to "garażowicze",
A nawet "piwniczyce". ;D
Witam.
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 05 Września 2016, 23:01:03 czas Polski
stolarsko-dłubalski
no i to jest właściwe określenie a nie "jakaś-tam" strugnica ;)
Witam serdecznie! :)
przy jakimś złocistym trunku
widać, że swój chłop :)
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: HerAla w 06 Września 2016, 10:13:00 czas Polski
No i jakaś kobieta też musi Cię powitać ;) Cześć! :)
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: raven w 06 Września 2016, 11:11:44 czas Polski
garażowicze, piwniczowicze, szopowicze, wszyscy mamy wspólny mianownik! :)

Witam,
Jakoś mi sie kojarzysz z Braveranem ;D


Mam nadzieję, że jako synonim twardego chłopa!  ;D ;D

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)
Tytuł: Odp: Powitanie z Legionowa
Wiadomość wysłana przez: BlackJack15 w 06 Września 2016, 16:55:36 czas Polski
Witaj :)