Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: raven w 05 Września 2016, 15:18:57 czas Polski
-
Dzień dobry wszystkim!
Zgodnie z regulaminem forum pragnę się przywitać i przedstawić w kilku słowach :)
Nazywam się Paweł, mieszkam w Legionowie. Od zawsze lubiłem wszelakie prace manualne, a od niedawna zainteresowałem się szerzej drewnem i pracami w tymże. Obecnie jestem na etapie aranżowania małego warsztatu, który będzie się mieścił w garażu. Niestety mieszkam w bloku i poza warsztatem muszę tam jeszcze zmieścić samochód.
W chwili obecnej powstaje mój pierwszy stół warsztatowy, stolarsko-dłubalski. W kolejce czekają już inne projekty. Stopniowo też gromadzę narzędzia, te ręczne oraz elektryczne. Do różnorodnych szlifierek, wiertarek, wkrętarek, gwoździarek, wyżynarek ostatnio dołączyła zagłębiarka Parkside, moje oczko w głowie ;D Myślę też powoli o jakiejś krajzedze, frezarce i wyrówniarko-grubościówce, ale jeszcze nie wiem kiedy i w jakiej kolejności.
Pozdrawiam serdecznie!
-
Witaj. Większość z nas to "garażowicze", Ty też dasz radę. Powodzenia :)
-
Zgodnie z regulaminem forum pragnę się przywitać i przedstawić w kilku słowach
A ile by zajęło ci przedstawienie się dokładne?
Witaj
-
A ile by zajęło ci przedstawienie się dokładne?
Dokładniej to juz by trzeba w warsztacie przy jakimś złocistym trunku ;D ;D ;D
-
I juz nas zlapales za serce ;D
Witaj i buszuj
-
Czasami mówiąc mniej mówimy wszystko 8)
-
Witają rowniaz szopowicze. Podobni do garażowiczy.
Witam
-
Witam,
Jakoś mi sie kojarzysz z Braveranem ;D
-
Większość z nas to "garażowicze",
A nawet "piwniczyce". ;D
Witam.
-
stolarsko-dłubalski
no i to jest właściwe określenie a nie "jakaś-tam" strugnica ;)
Witam serdecznie! :)
przy jakimś złocistym trunku
widać, że swój chłop :)
-
No i jakaś kobieta też musi Cię powitać ;) Cześć! :)
-
garażowicze, piwniczowicze, szopowicze, wszyscy mamy wspólny mianownik! :)
Witam,
Jakoś mi sie kojarzysz z Braveranem ;D
Mam nadzieję, że jako synonim twardego chłopa! ;D ;D
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)
-
Witaj :)