Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Armagedon w 18 Kwietnia 2013, 21:31:05 czas Polski

Tytuł: Pozdrowienia z deszczowej Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 18 Kwietnia 2013, 21:31:05 czas Polski
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Na codzien zajmuje sie stolarka i ciesielstwem profesjonalnie (staram sie zarobic na chleb  ;D).
Oprocz parku maszynowego dysponuje calkiem sporym arsenalem narzedzi recznych ktore pracuja a nie sluza jako wystawka  ;)
W razie jakichkolwiek pytan sluze rada i wlasnym doswiadczeniem w dziedzinie obrobki drewna.
Arek
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z deszczowej Szkocji
Wiadomość wysłana przez: sylwekmlody w 18 Kwietnia 2013, 22:16:28 czas Polski
Witaj Arku

Super że forum rozrasta sie w szerz w wzdłuż i wychodzi poza granicami naszego państwa.  Może zobaczymy jakieś Twoje prace z tamtych regionów. Sam jestem ciekaw jak robią kilka rzeczy jak np. drzwi, okna czy też schody ale z tego co wiem to schody są pokryte wykładziną ale myśle że nie wszyscy tak mają.

No i ta ciesielka mnie bardzo ineteresuje czy dach  jest prefabrykowany czy robiona na miejscu ( tak jak w Polsce ).

Pozdrowienia z górskiej krainy
Sylwestter
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z deszczowej Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 18 Kwietnia 2013, 22:50:57 czas Polski
zapraszam do mojej galerii. W miare uplywu czasu bede dorzucal wiecej fotek.
Jesli chodzi o ciesielke to akurat ja robie wszystko od a do z i to jeszcze klasycznie :D
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z deszczowej Szkocji
Wiadomość wysłana przez: lemonmint w 18 Kwietnia 2013, 23:35:13 czas Polski
Witamy "Weterana" z e-manty. ;)
Ciekawe czy LENHERD też dołączy?
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z deszczowej Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Armagedon w 19 Kwietnia 2013, 01:12:49 czas Polski
 ;D
Tytuł: Odp: Pozdrowienia z deszczowej Szkocji
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 21 Kwietnia 2013, 11:40:15 czas Polski
Witam mojego ulubionego znajomego ze Szkocji  ;)