Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: F1X w 02 Października 2016, 15:45:36 czas Polski
-
Witam wszystkich. Mam na imię Janek, pochodzę z kobyłki, małej miejscowości pod warszawą.
Amatorsko zajmuję się stolarką i powoli szykuję mały warsztat.
Mam w głowie wiele pytań i mam nadzieje, że na tym forum znajdę odpowiedzi.
(https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14212598_10205189547497120_5820013688458224883_n.jpg?oh=6b0f85d6b6b775f6d077db3759925049&oe=5870D41D)
(https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14055070_10205055216338925_7163863032773236263_n.jpg?oh=cc25f1b1c04a77faf99d33563f9ef3ae&oe=58607267)
-
Witam jako pierwszy
-
witaj :)
-
Hejka ;)
-
Witam
-
Witaj i powodzenia :) Zgrabny domek.
-
Witam
-
Witam.
Mały ten warsztat ze zdjęcia ;)
-
Witam.
-
Witaj :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witaj :)
-
Witaj Janku