Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Lukas1812 w 02 Października 2016, 17:03:02 czas Polski
-
Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz pochodzę z Czerwonego (wieś kolo Kolna/Łomzy). Na codzień zajmuje się produkcją mebli pod zabudowę i nie tylko z płyt laminowanych. Interesują mnie bardzo rzeczy wykonane z litego drewna dlatego będę miał dużo pytań odnośnie zabezpieczenia powierzchni i nie tylko. Dom i drewno śledzę od dłuższego czasu rozwijając swoją pasję. Mam nadzieję iż nawiąże dobry kontakt z Wami. Pozdrawiam serdecznie :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Powitać miło :)
-
Witam
-
Witaj
-
Z Łomży powiadasz?
Witam
-
Kontakt z nami łatwo nawiązać i trwa to szybko. Jednak ślady na psychice mogą długo pozostać ;D
Witam kolegę z branży
-
Witam :)
-
Cześć :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witaj :)
-
Witam