Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: mishka w 04 Października 2016, 12:21:26 czas Polski
-
Chciałbym serdecznie powitać forumowiczów.
Mam na imię Michał i 41 wiosen na karku . Mieszkam pod Poznaniem.
Jestem absolwentem Mechanicznej Technologii Drewna, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie
A chyba rozpoczął się u mnie kryzys wieku średniego i zamiast kupować motor postanowiłem zorganizować sobie mały warsztat.
Troszkę działam z drewnem w domu i na działce (tarasy, boazerie, itp.), a patrząc na dzieła forumowiczów zatęskniłem za zapachem świeżych trocin i wiórów:-).
Pora zakupić porządne, ręczne narzędzia, zorganizować miejsce i zacząć działać...
Z góry dzięki za potężną porcję wiedzy i inspiracji.
Pozdrawiam
Michał
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witam Rafał z wsi pod Legnicą. Uczę się o drewnie :)
-
Miło powitać :)
-
Witam imiennika :)
Ps: MISJONARZ - tak nie przejdzie, osobny wątek i troszkę więcej o sobie...
-
Witaj:)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witamy na forum.
Coś czuję że pokażesz co potrafisz ;)
-
Witaj
-
Witaj Michał.
Kryzys wieku średniego powiadasz? No, to teraz już wiem co mi dolega ;D
-
Cześć Misha.
-
Witam
-
W
-
Kryzys wieku średniego - nie jesteście w tym sami :D
Witam kolegę :)
-
Witaj