Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Paulus w 05 Grudnia 2013, 19:20:30 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Paulus w 05 Grudnia 2013, 19:20:30 czas Polski
Cześć,
mam na imię Paweł. Od dłuższego czasu obserwuję Wasze forum i staram się czerpać jak najwięcej z Waszych doświadczeń i realizacji. Sam pracami w drewnie interesuję się od kilku miesięcy - na razie głównie teoria. Czas najwyższy przejść do praktyki. Mam nadzieję, że w razie potrzeby wsparcia merytorycznego pomożecie mi.

Pozdrawiam,
Paweł
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: robson w 05 Grudnia 2013, 19:29:00 czas Polski
Witam :D
myślę ,że dobrze trafiłeś
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 05 Grudnia 2013, 19:52:48 czas Polski
"Czas najwyższy...." dobrze wróży. Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 05 Grudnia 2013, 20:24:28 czas Polski
Witaj ! i pytaj ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 05 Grudnia 2013, 20:54:13 czas Polski
Witamy serdecznie :) Tu tylko mili ludzie są, chętni do rozmowy i pomocy więc z pewnością dobrze trafiłeś .
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 05 Grudnia 2013, 21:38:22 czas Polski
Witam  :) i pytam  :o co  porabiasz i skąd piszesz  :P jeśli można wiedzieć
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Paulus w 05 Grudnia 2013, 22:00:19 czas Polski
Dzięki za miłe przyjęcie. Mieszkam w Tychach, a z wykształcenia i zawodu jestem chemikiem  ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 05 Grudnia 2013, 22:07:53 czas Polski
Tu tylko mili ludzie są
Nooo, może poza mną :D

Witaj, na tym zacnym forum.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: MarcinW w 05 Grudnia 2013, 22:24:24 czas Polski
Witaj na forum!
Tutaj większość z nas to amatorzy, którzy przechodzą od teorii do praktyki. Ale wszyscy bardzo pomocni.
Ten kolega nade mną sam ogromnie dużo wie i pomaga, a tylko czasami pomarudzi :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 05 Grudnia 2013, 22:40:06 czas Polski
Witaj serdecznie ;).
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 05 Grudnia 2013, 23:04:49 czas Polski
Witaj! My tu sobie chętnie pomagamy więc dobrze trafiłeś :)