Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Paulus w 05 Grudnia 2013, 19:20:30 czas Polski
-
Cześć,
mam na imię Paweł. Od dłuższego czasu obserwuję Wasze forum i staram się czerpać jak najwięcej z Waszych doświadczeń i realizacji. Sam pracami w drewnie interesuję się od kilku miesięcy - na razie głównie teoria. Czas najwyższy przejść do praktyki. Mam nadzieję, że w razie potrzeby wsparcia merytorycznego pomożecie mi.
Pozdrawiam,
Paweł
-
Witam :D
myślę ,że dobrze trafiłeś
-
"Czas najwyższy...." dobrze wróży. Witaj :)
-
Witaj ! i pytaj ;D
-
Witamy serdecznie :) Tu tylko mili ludzie są, chętni do rozmowy i pomocy więc z pewnością dobrze trafiłeś .
-
Witam :) i pytam :o co porabiasz i skąd piszesz :P jeśli można wiedzieć
-
Dzięki za miłe przyjęcie. Mieszkam w Tychach, a z wykształcenia i zawodu jestem chemikiem ;)
-
Tu tylko mili ludzie są
Nooo, może poza mną :D
Witaj, na tym zacnym forum.
-
Witaj na forum!
Tutaj większość z nas to amatorzy, którzy przechodzą od teorii do praktyki. Ale wszyscy bardzo pomocni.
Ten kolega nade mną sam ogromnie dużo wie i pomaga, a tylko czasami pomarudzi :)
-
Witaj serdecznie ;).
-
Witaj! My tu sobie chętnie pomagamy więc dobrze trafiłeś :)