Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: marttinoPL w 16 Października 2016, 20:28:09 czas Polski
-
A czemu bo chociażby z dzisiejszego filmu wynika że robi wszystko (warsztat bez okien, dobre oświetlenie wewnetrzne, klatkarz, itp) po to, ażeby kanał na YouTube dla nas funkcjonował jak najlepiej.
-
Myślę, że korzyści są obopólne choć oczywiście z przewagą tych dla Jarka. My mamy swoją pracę która przynosi nam dochody, Lidka z Jarkiem utrzymują się głównie z Domidrewno a jak wiadomo bez inwestowania daleko się w biznesie nie zajedzie...
-
Martino - a co Ty się tak podlizujesz ;) ?
Jak być poznał Lidkę jeszcze, to dopiero klawa kobitka ;D
-
Kozio zmień sobie nick na @BABIARZ.
-
Jak być poznał Lidkę
Ja ją poznam,ale ona mnie nie :( :P
Krzyśku to zdrowy odruch,kochać wszystkie kobiety ;D :P
A w tytule faktycznie wazeliną zapachniało :P ale co tam fajnie jest,ktoś to napisać musiał ;D
Ja bym z chęcią zmienił na babiarz-krzyś48, ::) ale nie ,,mogie'' :( żonaty jestem ;D
,,że człowiek jest na diecie,to nie znaczy że na jedzenie nie może popatrzeć"
Jeśli ktoś uważa że cytat nie trzyma się tematu,to mogę napisać co autor miał na myśli :D
Pozdrawiam i miłego dnia ;)
-
Kozio zmień sobie nick na @BABIARZ.
Lepsze ni z faceciarz ;D
Wielozadaniowy Jarek...
Jarek uniwersalny żołnierz...
Multifunkcyjny Jarek...
Jarek dobra rada...
Jarek złota rączka...
Ale Jarek kulawy gość też może być ;D
A Lidka poświęciła mi swój czas kiedy Jarek rznuł jaskółę z jakąś panią z Feldera...
-
jak dla mnie marttinoPL jest mistrzem cukiernictwa ;D ;D ;D ;D ;D
-
Dla autora wątku prezent tematyczny ;-) :
Choć zasadniczo rację ma.
-
Zaczyna się robić z tego ''śliski'' temat ;D
-
Otworzyli dla nas forum
Byśmy mogli zrobić w domu,
Lub w garażu czy w warsztacie
Fajne rzeczy Mamie, Tacie,
Żonie, Synom i też Córkom,
Ciociom, Dziadkom no i Wujkom,
Wszystkim wkoło coś z drewienka
No bo wiedza tu jest wielka.
Majstry chętnie pomagają
Swoją wiedzę na tu dają
Objaśniają jak na tacy
By suwenir wyszedł cacy
Jarek z Lidką to zaczęli
Później inni to przejęli
Tak więc drodzy Przyjaciele
Podziękujmy za tak wiele
Za natchnienie i Ich pracę
Byśmy mogli działać w stolarce ;)
Ps. Tak się właśnie wazelinuje ;D
-
Spec, masz!
(http://vader.joemonster.org/upload/rwn/155760940fd457cwodka.jpg)
-
Kiedy pielgrzymujemy do Jarocina ? ;D
-
Tak się właśnie wazelinuje
Mistrzu szacun :)
Ps.tak sam kolega napisał ???
-
Może poczekamy na śnieg to kulig z ogniskiem zrobimy ;)
Tylko ze mozemy tam nie dojechać bo oni w lesie mieszkają...
-
Tylko ze mozemy tam nie dojechać bo oni w lesie mieszkają...
Wyjadą po nas zaprzęgiem z saniami :)
-
Kiedy pielgrzymujemy do Jarocina ? ;D
To Wy jeszcze nie wyszliście ?! My już jesteśmy:
(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161017/78dac31e4605d33effd4c55639596053.jpg)
-
Pietrek, która to Ty?
-
Na nic wazelina Speca
Choć się chłopak tak podnieca
Niech się schowa też Martino
Z tanią śliską wazeliną...
Jam jest kozio prosty chłop
Nie będę wchodził w d..ę gniazdo jak czop
Tak czy siak Jareczka lubie
Jak chłopina w drewnie dłubie...
Spiewać przed szafą ''łubu dubu''?
i tak ma chłopak 35 932 sub'ów
zamiast słodzić i lukrować
lepiej popić, pożartować...
Miejsce wiedzy i humoru
Dzięki nim powstało forum
Sto lat dla celebryty i celebrytki
Czyli Jarka i dla Lidki ;)
Huz jor dadi nał ;D :P
-
@Kola. Ta w 3 rzędzie zaraz obok tej z broszką z uśmiechniętym motylkiem.
Ps. Kurde wydało się.
@kozio dopisał alternatywną wersję "Ody do DiD'a" ;D
-
Oł maj fakin gat!
Specu, kozio - niezły czad!
Jeden z drugim wierszokleta
Niby coś, a jednak nie tak...
Się chłopaki rozmarzyli,
ten cukruje, ci popili..
Tylko Jarek z Lidką siedzą,
patrzą tutaj i już wiedzą!
Cały trud, i ich praca
Wszystko to się nie opłaca!
Bo tu luda drewna uczą
A ci tylko głowy pierdołami tuczą!
Zamiast wziąć się za jaskółki,
Za deseczkę i kantówki,
Chłopy siedzą i marudzą
A robotą się nie trudzą!
Kończę wać panowie wywód mój
Bo się zrobi niezły gnój,
Lepiej drwa obrobię trocha
Zanim deska strzeli focha!
-
...a na to wujek Staszek - mistrz ciętej riposty:
Sp...laj! :)
-
Kola ! Drewno to poezja
Widzę, że się trochę nie znasz
To jest razem nierozdzielne
Więc nie mogę tak tu biernie
Słuchać jak nas opierniczasz
I czas pracy nam wyliczasz
Toć to wszystko powiązane
Cięcie, gięcie, rymowanie
By nam gniazdo wyszło czyste
TRZEBA w duszy mieć artyste.
-
"ę" na końcu nie wstawiłeś,
cały wierszyk skaszaniłeś...
-
Pietrek taki niby Spec
jakby Ci to tutaj rzec...
Ja tam pióra się nie imam
Fakt! Zdolności wielkich nie mam..
Może coś w tym jest faktycznie
Że bez talentu gniazda niezbyt czyste
Jednak czy tu aby o to chodzi
By zamiast drewnianych pisarskie pierdoły płodzić?
Niechże będzie zatem twoja racja
że bez rymu słaba narracja
Zatem niechaj każdy stolarz,
meblarz, babiarz, nawet kolarz
łapie się za co chce
byle frajdę z tego mieć!
-
Tu się Kola z Tobą zgodze
Ważna frajda i zabawa
Z jednym jednak nie pogodzę
Ze to na mnie jest obława
Każdy robi tak jak może,
Jak potrafi, jak się czuje
Czemu jednak ciskasz noże
Że se przy tym porymuje ?
-
Ja wasz mość tak nie robię!
Ja tu przecież tak nie mogę!
To jest rola Pana Jarka
Nie zaś moja - niedowiarka.
Bo ja jestem niedowiarek
Jak amigorg rozstawi swój bazarek
To ja oczom mym nie wierzę
Mówię wam zupełnie szczerze.
Zatem zdrówko bracie miły
Nie tęp na mnie swojej piły
Ja zaś nie będę swej na Tobie
(bo tak sobie tylko szkodzę)
Sztama zatem, polej śmiało
(Głośno proszę bo dzieci tu mało)
-
ja pierd... co się dzieje
kiedy w sadzie wiatr zawieje
Kozio na swej furze jedzie
Zaraz będzie po obiedzie
Ale nim do domu trafi
Jakiś rym mu się przytrafi
I Jarkowi tak smaruje
że nikt tego nie pojmuje
Ani Specu ani Kola
Jego rymom nie podoła
Taką daje wazelinę
że przystaję tu na chwilę
Czy to On jest król szyderca
Czy posiadał ten rym od Mędrca
Który tu na forum był
Kozio lepszy więc się zmył
Garaż chłopak remontuje
Miejsce dla Jarka szykuje
Będzie działał na festolu
I nie powie nic nikomu
Pożyczy sprzęt niepostrzeżenie
I już zrobi zasiedzenie
Jarek się nie zorientuje
i na Kozia zapracuje
Tu pokaże tak potrzyma
Zerknie w okno swymi oczyma
I już wie jak by było miło
Gdy tego forum nie było
Nikt nie pisał by tych wierszy
kto jest gorszy a kto lepszy
nikt nie wchodziłby mu w .... czop
bo to nie od tego chłop
By się nad nim tak pastwili
Ahh ci dobrzy ahh ci mili
Przyjaciele od tych targów
Co nie mogą nie mieć barków
Od tych belek tego drewna
bo to nie robota zwiewna
Ale ja już kończyć muszę
Bo to dla mnie są katusze
c.d.n.
-
Hej wolnego hola hola
Panie Specu , Panie Kola...
Jak to wiersze to głupoty?
Trza odsapnąć od roboty...
Daleka do jaskółek jeszcze moja droga
wszak w garaży schnie podłoga
Trza postawić najpierw stół
Duży i ciężki jak wół...
Trzeba silne w nim imadło
co by czasem nic nie spadło
podczas cięcia i strugania
trasowania, dłutowania...
Potem wezmę się za szafki
żeby trzymać w nich zabawki
papiery, wkręty i pierdoły,
by mieć puste blaty, stoły.
Ale przedtem? przedtem zmienię
Elektrykę, oświetlenie
na okno otwór będzie wybity,
a na ściany rzucę płyty.
Podczas tego urządzania
zrobię system odpylania.
Jest to sprawą oczywistą,
by w warsztacie było czysto.
Na nic jedna rarytasy
jeśli mi zabraknie kasy.
Aspekt dotąd jest istotny
dokąd jestem bezrobotny ;)
Słowa w ciało pozamieniam
lecz na ten czas to marzenia.
Wszak puścizna w mym zakątku
i trza wszystko od początku.
Lecz mam ja w sercu wiare
Którą zaszczepił mi Jarek
I zrobię sam to o czym mówię!!
Tak mi się zdaje, bo trochę się gubię ;)
Pozdrawiam
-
Kozio człowiek wielkiej wiary!
Dużo planów, mało pary..
Plan ułożył oczywisty
"Żeby warsztat był tu czysty"..
Toż to wać pan każdy wie
lecz bez kasy plany wezmą w łeb.
Ty to swoje bezrobocie
nam sprzedajesz lecz masz krocie
na jabłuszkach i na puchach
co po cydrze śpisz jak w poduchach.
Zatem kolego miły zamiast pióra złap się piły
To Ci kasy więcej da,
do poezji głowa nie ta!
Chociaż przyznam - całkiem szczerze
jak to czytam to nie wierzę,
że tu kozio bezrobotny
w domu jednak jest obrotny.
Ja nie będę pisał wiele
bo bym spędził dwie niedziele
a i tak was nie przekonam
że jak kozo mówi "co, ja nie wykonam?"
To się chłop namęczy, postękuje i pojęczy
A tu nagle post powstanie:
"Warsztat gotów, teraz śniadanie"
Bo bidula dzień i noc
w drewnie chciałby trzymać nos
Ale bez szafek i stołu
nie zazna trudu w drewnie i prac znoju.
-
Q...a , niech ktoś wreszcie muzykę napisze to będziemy mieli disco polo.
-
Q...a , niech ktoś wreszcie muzykę napisze to będziemy mieli disco polo.
Słowa są, muzykę ktoś napisze, kozio głośniki zrobi i będziemy po weselach grali :D
-
Kozio człowiek wielkiej wiary!
Dużo planów, mało pary..
Zprzestań zanim dostaniesz spazmów,
Mój tłok silny i gotów do... sarkazmów ;D
Moim nadziejom potężne światło przyświeca,
a z pracą, trudem i mozołem
Zawiśnie lampa na wzór speca
Nad moim warsztatowym stołem.
Stół więc stawiam za cel główny
i zewrę swe mężne poślady.
A blat na nim będzie tak równy,
że najlepsze powstaną biesiady...
I będziem się zacnie tam gościć
Wsród naszych rodzimych piosenek
Obertasów nam będą zazdrościć
Gdy z głośników poleci Zenek.
Starczy mi na wszystko pary
I świetnie że powstają takie wątki...
bo dodają otuchy i wiary...
oto - KOZIO - NOWE PORZĄDKI!
-
Będę chyba musiał
z tego forum się wypisać
chciałem tutaj brać nauki
w drewnie robić różne sztuki
ale widzę, że tu chłopy
zamiast brać się do roboty
w tempie takim wiersze klecą
jak spod strugarki wióry lecą
-
I hej ho
Wiśta wio ;D
-
Będę chyba musiał
z tego forum się wypisać
chciałem tutaj brać nauki
w drewnie robić różne sztuki
ale widzę, że tu chłopy
zamiast brać się do roboty
w tempie takim wiersze klecą
jak spod strugarki wióry lecą
Morał z tego taki: weźta się za drewno nim zrobią to robaki!
-
Morał z tego taki: weźta się za drewno nim zrobią to robaki!
Buahahaha
De łiner is... KOLA
umcyk, umcyk, ewrybady dens nał ;D
-
sie robi
-
Czy autor wątku może nam wyjaśnić o co mu chodziło. Bo według mnie to jeb...ł jak ślepy ręką w rozpalony piekarnik.
-
To chyba miała być jakaś propozycja chyba... ???
-
Może mu się Jarek podoba i nie wiedział, jak zagadać.... ;D
-
"wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść przed Tobą jeszcze raz" ;D
-
dobre ;D
-
Dobrze, że Jarków jest sporo :p
-
No i proszę. Najważniejsze to lubić być uwielbianym przez tłumy ;)
-
Cisza! Wódz przemówił! ;)
-
http://youtu.be/11W-toNG3eU (http://youtu.be/11W-toNG3eU)
;)
-
a co urodziny ma ? :P
-
Tak na wszelki wypadek.... 8)
-
Tak na wszelki wypadek.... 8)
Boimy się że nastąpi takie coś ?
:P