Forum stolarskie Domidrewno.pl

Z sieci => Z sieci => Wątek zaczęty przez: burchov w 24 Października 2016, 17:58:20 czas Polski

Tytuł: wcale nie zazdroszczę... :)
Wiadomość wysłana przez: burchov w 24 Października 2016, 17:58:20 czas Polski
https://www.youtube.com/watch?v=fBxNJgcu1PU (https://www.youtube.com/watch?v=fBxNJgcu1PU)
Tytuł: Odp: wcale nie zazdroszczę... :)
Wiadomość wysłana przez: Thodd w 24 Października 2016, 19:23:41 czas Polski
piękne :)
Tytuł: Odp: wcale nie zazdroszczę... :)
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 25 Października 2016, 11:58:26 czas Polski
Widzę, że licytują. Ciekawe jaka cena końcowa. Fajnie, że szanują drewno i w buciorach nie wchodzą.