Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Bastek w 30 Października 2016, 20:08:39 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Bastek w 30 Października 2016, 20:08:39 czas Polski
Cześć Wszystkim

Jestem starym mieszczuchem i nagle w wieku 40+ wyniosłem się na wieś :),dom który kupiłem jest piękną 200 wiejską chatą i będę ją remontował do końca życia :) ,zawsze lubiłem drewno i teraz mam gdzie i mam po co i chęć z nim popracować lubię stare rzeczy i myślę raczej o ręcznej pracy choć jedną maszynę sobie kupie (nowa też nie będzie :) ).Póki co kupiłem stare drewniane strugi (jak bat jest to o konia łatwiej) jak mawiała moja babcia

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 30 Października 2016, 20:20:41 czas Polski
jak bat jest to o konia łatwiej
Żeby jeszcze było stać na owies ;)
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: meridox w 30 Października 2016, 20:34:39 czas Polski
Witaj i powodzenie z remontemmmmmmmmmmmmmmmm :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: przemek77 w 30 Października 2016, 20:44:26 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 30 Października 2016, 21:18:34 czas Polski
Witaj.
Przynajmniej pomysłów na realizacje Ci nie zabraknie :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Berbelek w 30 Października 2016, 21:26:56 czas Polski
Witam.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 30 Października 2016, 22:13:31 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 30 Października 2016, 22:14:27 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: maniek7 w 30 Października 2016, 23:10:03 czas Polski
Witamy na forum, mnie też marzy się dom na wsi- gratki
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 31 Października 2016, 07:38:14 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 31 Października 2016, 08:31:16 czas Polski
Witaj. Przy tej ilości prac jakie wyjdą przy remoncie starego domu, podejrzewam, że na jednej maszynie się nie skończy. Ale zabawy będzie co niemiara. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 31 Października 2016, 08:41:27 czas Polski
Witaj na forum Bastku i powodzenia ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 31 Października 2016, 09:06:13 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: jeremi w 31 Października 2016, 12:40:07 czas Polski
witaj i długiego życia życzę - przyda się... :)