Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Bastek w 30 Października 2016, 20:08:39 czas Polski
-
Cześć Wszystkim
Jestem starym mieszczuchem i nagle w wieku 40+ wyniosłem się na wieś :),dom który kupiłem jest piękną 200 wiejską chatą i będę ją remontował do końca życia :) ,zawsze lubiłem drewno i teraz mam gdzie i mam po co i chęć z nim popracować lubię stare rzeczy i myślę raczej o ręcznej pracy choć jedną maszynę sobie kupie (nowa też nie będzie :) ).Póki co kupiłem stare drewniane strugi (jak bat jest to o konia łatwiej) jak mawiała moja babcia
pozdrawiam wszystkich serdecznie
-
jak bat jest to o konia łatwiej
Żeby jeszcze było stać na owies ;)
Witam i pozdrawiam
-
Witaj i powodzenie z remontemmmmmmmmmmmmmmmm :)
-
Witaj :)
-
Witaj.
Przynajmniej pomysłów na realizacje Ci nie zabraknie :)
-
Witam.
-
Witaj
-
Witam
-
Witamy na forum, mnie też marzy się dom na wsi- gratki
-
Witam
-
Witaj. Przy tej ilości prac jakie wyjdą przy remoncie starego domu, podejrzewam, że na jednej maszynie się nie skończy. Ale zabawy będzie co niemiara. Powodzenia :)
-
Witaj na forum Bastku i powodzenia ;)
-
Witaj
-
witaj i długiego życia życzę - przyda się... :)