Forum stolarskie Domidrewno.pl
Z sieci => Z sieci => Wątek zaczęty przez: SpecPiotr w 03 Listopada 2016, 22:59:41 czas Polski
-
Po prostu pięknie powiedziane ;D Że też wcześniej na to nie wpadłem ;)
(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161103/4c473dafd4262a76dc61c44c9928dcf8.jpg)
Tytuł bardzo ogólnikowy ale myślę, że każdy wykonujący jakiekolwiek usługi zrozumie przekaz :)
-
A tu wersja dla informatyków
https://m.youtube.com/watch?v=k5BV5A7C99Y (https://m.youtube.com/watch?v=k5BV5A7C99Y)
-
Niestety tak to wygląda
Ale staram się ostatnio znaleźć jakaś fajną wymówkę
-
Kola ten tekst pod koniec jest najlepszy
-
Dla mnie całe jest boskie i życiowe :)
-
Unikam robót dla znajomych....
Z wielu względów....
-
Ja często zamykam takim zdaniem dyskusję z klientem.
I dziala na moją korzyść
Jak klient mówi żeby opuścić cenę o jakąś kwotę.
'' opuść, To taka mała kwota''
To ja odpowiadam.
''No właśnie. Jak to tak nie wiele to tyle. mi dołóż do mojej ceny''
Oczywiście grzecznie i z uśmiechem.
Od.razu temat się kończy i płaci całość.
-
Dobre :)
-
:> Jak ja potrzebuję coś od znajomego usługodawcy (ależ to zabrzmiało), to od razu zastrzegam, żeby policzył rynkowo ale zrobił starannie jak dla siebie :D
Sorry, jak jest praca ma być płaca. A po znajomości liczę na rzetelne wykonanie usługi, bez jakichś ukrytych niespodzianek które wyjdą za rok.
-
Mariusz, mam takie samo podejście ale życie mnie nauczyło, że znajomość to żadna gwarancja :(
-
Po znajomości to gwarancja ze nie masz jak zareklamować zepsutej roboty.
-
Przecież po znajomości zawsze wychodzi najdrożej :)