Forum stolarskie Domidrewno.pl

Z sieci => Z sieci => Wątek zaczęty przez: SpecPiotr w 03 Listopada 2016, 22:59:41 czas Polski

Tytuł: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 03 Listopada 2016, 22:59:41 czas Polski
Po prostu pięknie powiedziane ;D Że też wcześniej na to nie wpadłem ;)

(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161103/4c473dafd4262a76dc61c44c9928dcf8.jpg)

Tytuł bardzo ogólnikowy ale myślę, że każdy wykonujący jakiekolwiek usługi zrozumie przekaz :)
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 03 Listopada 2016, 23:05:50 czas Polski
A tu wersja dla informatyków
https://m.youtube.com/watch?v=k5BV5A7C99Y (https://m.youtube.com/watch?v=k5BV5A7C99Y)
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: seba.kl w 03 Listopada 2016, 23:07:16 czas Polski
Niestety tak to wygląda
Ale staram się ostatnio znaleźć jakaś fajną wymówkę
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: seba.kl w 03 Listopada 2016, 23:11:13 czas Polski
Kola ten tekst pod koniec jest najlepszy
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 03 Listopada 2016, 23:17:10 czas Polski
Dla mnie całe jest boskie i życiowe :)
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 04 Listopada 2016, 06:19:09 czas Polski
Unikam robót dla znajomych....
Z wielu względów....
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 04 Listopada 2016, 08:11:52 czas Polski
Ja często zamykam takim zdaniem dyskusję z klientem.
I dziala na moją korzyść

Jak klient mówi żeby opuścić cenę o jakąś kwotę.
'' opuść, To taka mała kwota''
To ja odpowiadam.
''No właśnie.  Jak to tak nie wiele to tyle. mi dołóż do mojej ceny''
Oczywiście grzecznie i z uśmiechem.

Od.razu temat się kończy i płaci całość.


Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 04 Listopada 2016, 09:01:55 czas Polski
Dobre  :)
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: DMariusz w 04 Listopada 2016, 09:08:30 czas Polski
:> Jak ja potrzebuję coś od znajomego usługodawcy (ależ to zabrzmiało), to od razu zastrzegam, żeby policzył rynkowo ale zrobił starannie jak dla siebie :D
Sorry, jak jest praca ma być płaca. A po znajomości liczę na rzetelne wykonanie usługi, bez jakichś ukrytych niespodzianek które wyjdą za rok.
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 04 Listopada 2016, 09:19:46 czas Polski
Mariusz, mam takie samo podejście ale życie mnie nauczyło, że znajomość to żadna gwarancja :(
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 04 Listopada 2016, 12:45:17 czas Polski
Po znajomości to gwarancja ze nie masz jak zareklamować zepsutej roboty.
Tytuł: Odp: Dla sąsiadów, znajomych i rodziny.
Wiadomość wysłana przez: carpenter w 04 Listopada 2016, 13:34:36 czas Polski
Przecież po znajomości zawsze wychodzi najdrożej :)