Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: krzychu95 w 07 Listopada 2016, 11:26:08 czas Polski
-
Czesc, jestem Krzysztof z Podkarpackiego , lubie zabawe z drewnem, jestem raczej poczatkujacy, na chwile obecna posiadam mlotek, pile reczna, wkretarke oraz mala pile stolowa
-
Witam.
-
Witaj
Widzę że masz więcej narzędzi niż ja kiedy zaczynałem
-
Witam.
-
Wkretarke nabylem niedawno , Macallister 18v 1,3 ah z osprzetem, a reszte to tak jakos gdzie bylem to zakupilem, no ale nie ukrywajmy ze do dobrej zabawy wiele mi brakuje, m.in lepsza pila stolowa oraz grubosciowka , gdzie patrze za Macallisterem 1500 W msts 1500 oraz grubosciowka Nutool , co polecacie, oczywiscie ograniczony budzet
-
Widzę że masz więcej narzędzi niż ja kiedy zaczynałem
Tak jak i ja ;)
Witam
-
Witaj :)
Kozio nie przesadzaj miałeś jeszcze traktor :P
-
Witam
-
Witam
-
Cześć Krzychu!
Młotek ważna rzecz ;)
-
Witaj :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)