Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: carpenter w 13 Listopada 2016, 08:28:23 czas Polski
-
Wiadomo że robota lepiej "idzie" przy muzyce więc skoro jest wątek "czego słuchamy" to musi być na czym :).
Do tej pory słuchałem z telefonu, ale zastanawiam się żeby zmienić na coś bardziej branżowego, coś a'la:
(http://ocdn.eu/images/skapiec/NmE7MDA_/375fb6a69627b827ea2d8d4ccd21cdc1.jpg)
lub samemu stworzyć:
(https://cdn.instructables.com/FDT/5QT8/IVA4GP4C/FDT5QT8IVA4GP4C.LARGE.jpg)
-
Ten DeWalt speaker, to projekt dla majsterkowiczów - pomysł do wykorzystania: http://www.instructables.com/id/Dewalt-Portable-Bluetooth-Speaker/
-
Na montaże i do warsztatu zabierałem "zwykłe" radio , ale po którymś upadku już się nie "podniosło" . Przeglądałem dostępne radia budowlane na rynku i wybrałem festoola ze względu na gabaryty ( można go schować do systenera) i co najdziwniejsze , na cenę , był z nich wszystkich najtańszy ;D
-
Ja robiłem parę podejść teoretycznych do tematu bo sam chciałem zrobić mając kilka radii ( jak to się odmienia?) samochodowych ale poległem na zasilaniu.
-
Moje radio warsztatowe to stary subwoofer od kina domowego. Wmontowalem tam dwa głośniki samochodowe i radio samochodowe z USB i Bluetooth z auta które sprzedałem. Zasilacz wykorzystałem ze starego komputera. Do tego jakiś uchwyt. Gra fajnie no i jest mobilne. Wygląda też nie najgorzej
-
Pokaż :)
-
Stara wieża 4 głośniki po 100w nawet maszyny nie słychać tylko sąsiedzi narzekają.
A do ochrony słuchu to mam PELTOR Z RADIEM FM ustawione na tą samą częstotliwość.
http://allegro.pl/ochronniki-sluchu-3m-peltor-z-radiem-fm-nezo-i6007237481.html
-
mnie kilka lat grało zwykłe radio za 20 zeta, kupione gdzieś na giełdzie.
Niestety już umarło :-X
Kupiłem kilka miesięcy temu ,jakieś budowlane z wejściem usb,karta,itp...
Gra dobrze. Nawet zbyt dobrze, bo łapie tyle stacji, że się na siebie nakładają i ciężko coś ustawić .... :P
Choć i tak najczęściej pędraka wrzucam
-
Kawałek wolnej soboty i coś takiego zmajstrowałem. Połączenie SysHub i SysRadio :))
-
A ja mam takie coś.
Obudowa z darmowych materiałów.
Idealne pod telefon itd.
-
Pokaż :)
Nie mam niestety zdjęcia
-
ja mam stare dobre polskie radio "elizabeth" odnowione i przejrzane rzez kolegę, fanatyka radmorów itp. z głośnikami tonsila.. gra przepięknie.. lepiej niż wszystkie nowe..
btw.. czy spotkaliście się ze słuchawkami ochronnymi z bluetooth (takie jak z radiem mona spotkać) ale żeby nie kosztowały 4 stów..
-
ja mam radio milwaukee i sobie chwalę http://www.narzedzia.pl/radio-milwaukee-c12-28-dcr-0,27497.html
-
u mnie gra stara wieza Philipsa z okolic 1998 roku. Tak mysle, ze w warsztacie grac moze wlasciwie cokolwiek - i tak maszyny i narzedzia zaglusza :D
Ciekawa opcja bylyby sluchawki wygluszajace z blututem.
-
Ja mam w garażu małe radio ( z Lidla) - nie zajmuje miejsca a i tak jak pisał kolega jak maszyny pracują, słuchawki na uszach, to go nie słychać. Od kiedy "dobra zmiana" wymiotła moje ulubione audycje, to słucham tylko radio "Karolina" - przynajmniej nie prostuje zwojów mózgowych.
-
To i ja się pochwalę starą wierzą Philipsa :-)
(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161114/9feb517edd9ef29deb61bfc763f12279.jpg)
-
starą wierzą Philipsa :-)
Ale nie wszyscy wieRZą w Philipsa...:)
-
Nie mogłeś szybciej? Już za późno na edytowanie ;-)
Tak wiem winny się tłumaczy, ale to słownik w telefonie :-)
-
Wredny jestem...
Żeby nie było offtopic - ja w garażu warsztacie mam zestaw creative 5.1 i kieszonkowy odtwarzacz MP4 firmy LARK - dają radę. W tym tygodniu rozwieszam głośniki (tylko cztery) po rogach pomieszczenia, bo obecnie stoją na kupie... znaczy się blisko siebie...
Zastanawiałem się jeszcze nad nieużywanym tabletem z wi-fi, ale ma uwalone gniazdo minijack...
-
A ja.... nie cierpię reklam >:(
w radio :P
I dlatego słucham radia internetowego(też są,ale mniej)
A jak mocno chcę posłuchać muzyki,a muszę pracować przy głośnych maszynach,to wkładam w uszy słuchawki od mp-3 i na to słuchawki wygłuszające, z biedronki 8)
I tak muza ulubiona i bez reklam ;)
a deski same się strugają ;D
-
można i bez reklam np spotify premium i słuchasz to co lubisz ;)
-
spotify premium
A z czym to się je ::) ???
Uprzejmie proszę o oświecenie :P
-
No Spotify to taki Netflix tylko z muzyką; )
-
Tidal też fajnie działa ;P tylko po całym dniu bateria prawie martwa :(
-
Tidal też fajnie działa ;P tylko po całym dniu bateria prawie martwa :(
Jest zajebisty tylko ma jedno alle, na spityfy i tidalu szukałem tego samego, czyli Rag n Bone Man, okazuje się, że na spitify znajduje bez problemu,a na tidal-u tylko w przypadku pominięcia spacji ;) taki mały szczegół a robi wielką różnicę....
Ps. i tak używam tidala bo jestem w play
-
Mam to samo co ty w tym Ps ;)
Fakt to wkurza że nie działa to intuicyjnie jak YouTube i na przykład jak nazwa to litery oddzielone koropkami to tak musi być wpisane :/
-
Ja mam w garażu małe radio ( z Lidla) - nie zajmuje miejsca a i tak jak pisał kolega jak maszyny pracują, słuchawki na uszach, to go nie słychać. Od kiedy "dobra zmiana" wymiotła moje ulubione audycje, to słucham tylko radio "Karolina" - przynajmniej nie prostuje zwojów mózgowych.
I od razu wiadomo że Ryszard słuchał Polskiego Radia :) Choć i ja bardzo je kiedyś lubiłem. Dzisiaj pozostaje PR24 ale bez WiFi już nie posłuchasz :(
-
Wredny jestem...
Żeby nie było offtopic - ja w garażu warsztacie mam zestaw creative 5.1 i kieszonkowy odtwarzacz MP4 firmy LARK - dają radę
I ja mam identycznie :) z tym że mam podłączony subwoofer i 2 małe głośniczki które na prawdę dają radę :) W wakacje przyszedł o 21 sąsiad (odległość około 150m) z prośbą czy mógłbym troszkę ściszyć .... ;)