Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Ka.Mil w 15 Grudnia 2013, 15:08:25 czas Polski
-
Witam wszystkich użytkowników. Mam na imię Kamil. Myślę, że sporo nauczę się korzystając z forum, a i sam pomogę jeśli będę potrafił ;)
-
Witaj Kamilu. :) Skąd jesteś i czym się zajmujesz na co dzień?
-
Witam serdecznie;).
-
Witaj na forum.
-
Witaj, najlepsza forma nauki to podpatrywac lepszych, a pewnego dnia można ich przerosnac :-)
Pozdrawiam
ugfu
-
Witaj kolego :)
-
Cześć :)
-
Witaj, czytaj, pisz i pytaj. Powodzenia :)