Forum stolarskie Domidrewno.pl

Wykańczanie powierzchni => Środki naturalne => Wątek zaczęty przez: krzyś48 w 26 Listopada 2016, 18:30:15 czas Polski

Tytuł: Malowanie prądem.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 26 Listopada 2016, 18:30:15 czas Polski

Co to by tu tak udekorować ???


Tytuł: Odp: Malowanie prądem.
Wiadomość wysłana przez: meridox w 26 Listopada 2016, 19:27:56 czas Polski
oglądał sporo takich filmików i chciałem spróbować pobawić się w ten sposób :) wyczytałem gdzieś że używają transformatorów głównie z mikrofalówek do tego.zastanawiam się czy spawarką tez tak da rade, próbował ktoś?
robię teraz dla żony szkatułkę i chce po niedzieli w ten sposób wieczko udekorować
Tytuł: Odp: Malowanie prądem.
Wiadomość wysłana przez: LaCharles w 20 Stycznia 2017, 18:29:05 czas Polski
robię teraz dla żony szkatułkę i chce po niedzieli w ten sposób wieczko udekorować
krzyś48 i meridox, od listopada nie zaktualizowaliście tego wątku, żyjecie po dekorowaniu? ;P macie jakiś efekt?
Tytuł: Odp: Malowanie prądem.
Wiadomość wysłana przez: burchov w 20 Stycznia 2017, 19:23:31 czas Polski
macie jakiś efekt?
migotanie przedsionków ... :)
Tytuł: Odp: Malowanie prądem.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 20 Stycznia 2017, 19:40:53 czas Polski
Jak ktoś kuma bazę,to wie jak to zrobić :P
Efekt fajny,i w zasadzie o to mi tylko chodziło.
Za bardzo was lubię,i się nie wypowiem na ten temat :-X
Karę sobie zadam sam ::)
Jest to wysokie,niebezpieczne napięcie-miałem zaszczyt być pierdyknięty przy TV.
To był moment,cętka na palcu+smród spalonej skóry.
Więc sorry :(
 ;)
Tytuł: Odp: Malowanie prądem.
Wiadomość wysłana przez: meridox w 20 Stycznia 2017, 20:08:21 czas Polski
ja próbowałem spawarką ale nie wyszło :( za małe napięcie teraz czekam aż się znajdzie jakaś niepotrzebna mikrofala