Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Mack w 16 Grudnia 2013, 20:39:35 czas Polski

Tytuł: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: Mack w 16 Grudnia 2013, 20:39:35 czas Polski
Dobry wieczór wszystkim drewniakom :) do których również chciałbym zaliczyć siebie.
Pokrótce o sobie:
Maciek, l.33, żonaty, pochodzę z Mazur ale obecnie (chyba raczej na stałe) mieszkam pod Ostrołęką. Od niedawna szczęśliwy posiadacz blaszaka (3x5) w którym będę chciał urządzić swój mały warsztacik/pracownie. Trafiłem tutaj z YT
"Stolarstwem" zajmuje się wyłącznie amatorsko hobbystycznie i na razie jestem na etapie kompletowania sobie wyposażenia. Trochę narzędzi uzbierało się z budowy domu, ale sporo brakuje.
Pozdrawiam wszystkich
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: MetQ w 16 Grudnia 2013, 20:44:38 czas Polski
Witaj :D
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 16 Grudnia 2013, 20:49:22 czas Polski
Witaj serdecznie:).
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 16 Grudnia 2013, 21:41:45 czas Polski
Witaj  - blaszak to już coś :)
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: Polesiak w 16 Grudnia 2013, 21:50:13 czas Polski
Witaj,
z narzędziami to tak jak ze ściskami nigdy za dużo. Powodzenia.
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 16 Grudnia 2013, 22:23:05 czas Polski
Witaj! Jesteś na tym forum i masz już jakiś "lokal" na warsztat, czyli zrobiłeś dwa bardzo dobre i ważne kroki. Oby tak dalej!
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 16 Grudnia 2013, 23:23:22 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 17 Grudnia 2013, 00:02:41 czas Polski
Witaj. Hobbystów Ci u nas dostatek, ale każdy nowy mile widziany. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: MarcinW w 18 Grudnia 2013, 00:31:22 czas Polski
Witaj! Wielu tutaj jest na tym samym etapie co Ty. ale widzę, ze masz jedna przewagę - własny lokal :)
Tytuł: Odp: Witajcie
Wiadomość wysłana przez: Mack w 18 Grudnia 2013, 13:50:25 czas Polski
to pozostałość po budowie, teraz trochę żałuje, że nie zamówiłem większego blaszaka np. takiego 5x5. ale pewne kroki poczynione, niedawno dorobiłem się tam prądu (kabel - wykop w ziemi ok 10m) i mam już światlo. Na wiosnę spróbuję zacząć coś działać a póki co to pisze listy do M. żeby zrzucił mi jakieś dłutko lub coś w tym stylu.