Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kuń w 27 Listopada 2016, 19:54:30 czas Polski

Tytuł: witam
Wiadomość wysłana przez: kuń w 27 Listopada 2016, 19:54:30 czas Polski
Witajcie .
Z drewnem a raczej z pracą w nim miałem do czynienia  dawnooooooo temu na ZPT w szkole...do czasu, Remont mieszkania  jakiś czas temu , zabójcze ceny niektórych mebli, taniejące proste elektronarzędzia, net i wiedza w nim zawarta , wszystko to sprawiło że popełniłem kilka mebli,nie ma co pokazywać:) bo mega krzywe:) ale są, żona łaskawie pozwoliła by zostały a mi sie miłośc do drewna  odnowiła nieco.
 Pracuje obecnie nad projektem miejsca pracy dla siebie:) o ile szafki w kuchni nieco krzywe być mogą....o tyle  projekt jaki  zacząłem to już nie  za bardzo może być krzywy.
Przeglądałem realizacje i opisy forumowiczów  no i oczywiście youtuba  z poradami, trochę pomogło:)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 27 Listopada 2016, 19:55:51 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 27 Listopada 2016, 19:57:41 czas Polski
Siema Kuń... ;)
To zaczynasz jak większość z nas, od krzywych mebelków do domu (lub ogrodu).
Witaj na forum i powodzenia w realizacjach... A o ZPK-1 pewnie ktoś zapyta za chwile ;).
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: przemek77 w 27 Listopada 2016, 19:59:45 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 27 Listopada 2016, 20:07:13 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: kuń w 27 Listopada 2016, 20:10:47 czas Polski
dzięki za miłe przyjecie, zaraz wrzuce co wystrugałem:)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Klo w 27 Listopada 2016, 20:16:40 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 27 Listopada 2016, 20:17:21 czas Polski
Witaj na forum i powodzenia ;)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 27 Listopada 2016, 20:51:59 czas Polski
..o tyle  projekt jaki  zacząłem to już nie  za bardzo może być krzywy
Zdradz co to...

Witam
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Berbelek w 27 Listopada 2016, 21:25:15 czas Polski
Witam.
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 27 Listopada 2016, 21:40:57 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: meridox w 27 Listopada 2016, 22:04:36 czas Polski
Witaj:)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 27 Listopada 2016, 22:43:44 czas Polski
Cześć :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: vitter w 29 Listopada 2016, 10:41:36 czas Polski

Witaj
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Bunner w 29 Listopada 2016, 15:48:19 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 29 Listopada 2016, 17:58:26 czas Polski
Witaj
"....o tyle  projekt jaki  zacząłem to już nie  za bardzo może być krzywy..." . Co się martwisz - kup sobie lub sam zrób kątownik krzywy w przeciwną stronę i już masz prosto ;) Powodzenia :)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: kwita w 29 Listopada 2016, 19:05:32 czas Polski
Witam
Bardzo miło wspominam ZPT. nasze dziciaki nie mają, bo komórką nie mozna niczego wystrugać, dlatego strugają... ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: sajo w 29 Listopada 2016, 21:51:53 czas Polski
skąd klikasz?