Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: Thodd w 28 Listopada 2016, 11:31:02 czas Polski
-
Mam problem z regulacją wysokości klina.
Działając zgodnie z instrukcją jestem w stanie podnosić go lub obniżać ale w najniższej pozycji i tak jest wyżej od tarczy.
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak obniżyć go do co najmniej do tej samej wysokości co tarcza?
-
klin chowa się poniżej górnej części tarczy
ale lubi się lekko "klinować" poruszaj w górę i w dół
nieraz trzeba go z wyczuciem "docisnąć"