Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Pilarki => Wątek zaczęty przez: Thodd w 28 Listopada 2016, 11:31:02 czas Polski

Tytuł: Bosch GTS 10 XC - ustawianie wysokości klina
Wiadomość wysłana przez: Thodd w 28 Listopada 2016, 11:31:02 czas Polski
Mam problem z regulacją wysokości klina.
Działając zgodnie z instrukcją jestem w stanie podnosić go lub obniżać ale w najniższej pozycji i tak jest wyżej od tarczy.
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jak obniżyć go do co najmniej do tej samej wysokości co tarcza?
Tytuł: Odp: Bosch GTS 10 XC - ustawianie wysokości klina
Wiadomość wysłana przez: vitter w 28 Listopada 2016, 22:14:30 czas Polski
klin chowa się poniżej górnej części tarczy
ale lubi się lekko "klinować" poruszaj w górę i w dół
nieraz trzeba go z wyczuciem "docisnąć"