Forum stolarskie Domidrewno.pl
Z sieci => Z sieci => Wątek zaczęty przez: jara w 12 Grudnia 2016, 07:25:03 czas Polski
-
Trochę podstaw...
-
Słabe.
-
ze szlugiem w zębach o bhp nawija :)
-
BHP to w sumie pikuś.
Ale takie zachowanie przy słuchaczach, pokazuje jego prostactwo.
Wielki guru od siedmiu boleści. :D :D :D
-
Rozmowa o bi ejcz pi i za plecami piły ostrzem ustawione wprost na nadzianie się ;D
I nie przekonacie mnie osłonkami na zęby ;)
-
Mówicie o tym "kudłatym" gościu? Kiedyś zacząłem to oglądać i mnie zdenerwował. Nie będe włączał po raz drugi ;).
Ale to nie stolarze, to ebeniści :P.
-
Ja bym tak surowo nie oceniał. Oglądałem te materiały już jakiś temu i mam wrażenie, że Panowie nie do końca są właścicielami tego nagrania. Wygląda to na amatorskie video z warsztatów albo coś w tym stylu - luźna forma. Pewnie ktoś to nagrywał i wrzucił do sieci żeby się wypromować. Niestety co jest fajne na warsztatach nie koniecznie może być dobre na nagraniu vidżeo;-) Ale jest wiedza więc może być tylko lepiej...
-
ja pamiętam ich z tego artykułu.
(http://bi.gazeta.pl/im/0d/27/11/z17988877Q,Stolarze.jpg)
http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141635,17988874,Stolarze_z_Zerania_nad_stolem_pracuja_500_godzin_.html
-
Widze ze gola baba wzbudzila i w tym artykule zainteresowanie :)
-
Ciekawe czy losują przed grubościuwkowaniem - kto puszcza a kto odbiera materiał :D
-
On pcha tak jak by ciągnął ;D
Ale materiał kiepski, forma prowadzenia i zabawy z narzędziami z kiepem w gębie na ekranie to nie przystoi, a i lekceważący do słuchacza jest taki obraz
-
Również odniosłem takie wrażenie - kompletny brak kultury i cwaniactwo.
ps.
być może owi panowie jakąś wiedzę posiadają lecz sposób jej przekazu jest żenujący.