Forum stolarskie Domidrewno.pl
Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 11:40:10 czas Polski
-
Podczas rozładowywania opału wpadł mi w oko ;) fajny kawałek drewna ...
Szybka piłka i wykorzystałem go, jako podstawkę pod telefon 8)
Delikatnie podszlifowałem i szczotką drucianą wyczyściłem.
-
Następnie kąpiel w impregnacie - kolor orzech ciemny.
Zastanawiam się, czy jeszcze go lakierem nie potraktować ....
Fotki słabe, bo smyrfonem zrobione o dosyć późnej porze i kiepskim świetle :-\
-
Naprawdę super wyszło
-
Mi też bardzo się podoba.
-
Dzięki :)
-
Ładne to to l :) ale jak się zakurzy
Ja postawiłem na klasyczny wygląd i olej arachidowy (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161215/fd6639dd1f2f6d304a6fe6385df75bd7.jpg)
-
Ślady po robalach były, dlatego też kąpiel w impregnacie ;)
-
... i olej arachidowy.
A dlaczego nie na olej z nasion wiesiołka ???
-
Wiem że nie jest to olej do drewna ale chciałem go użyć i tyle ;)
-
... i olej arachidowy.
A dlaczego nie na olej z nasion wiesiołka ???
Bo mogłoby zaistnieć ryzyko, że żona zacznie się nacierać podstawką do telefonu przed snem :-)
-
Kogo żona 8)
-
... i olej arachidowy.
A dlaczego nie na olej z nasion wiesiołka ???
Bo mogłoby zaistnieć ryzyko, że żona zacznie się nacierać podstawką do telefonu przed snem :-)
Jak kształt odpowiedni, to nie tylko nacierać ale i pocierać ..... ;D ;D ;D
-
Wiem już skąd ciemny kolor...