Forum stolarskie Domidrewno.pl

Realizacje krok po kroku => Krok po kroku (realizacje własne) => Wątek zaczęty przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 11:40:10 czas Polski

Tytuł: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 11:40:10 czas Polski
Podczas rozładowywania opału wpadł mi w oko  ;) fajny kawałek drewna ...
Szybka piłka i wykorzystałem go, jako podstawkę pod telefon  8)

Delikatnie podszlifowałem i szczotką drucianą wyczyściłem.
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 11:43:14 czas Polski
Następnie kąpiel w impregnacie - kolor orzech ciemny.
Zastanawiam się, czy jeszcze go lakierem nie potraktować ....

Fotki słabe, bo smyrfonem zrobione o dosyć późnej porze i kiepskim świetle  :-\
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 15 Grudnia 2016, 13:21:26 czas Polski
Naprawdę super wyszło
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: kozio w 15 Grudnia 2016, 14:56:31 czas Polski
Mi też bardzo się podoba.
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 15:16:40 czas Polski
Dzięki  :)
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 15 Grudnia 2016, 15:35:23 czas Polski
Ładne to to l :) ale jak się zakurzy
Ja postawiłem na klasyczny wygląd i olej arachidowy (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161215/fd6639dd1f2f6d304a6fe6385df75bd7.jpg)
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 16:05:52 czas Polski
Ślady po robalach były, dlatego też kąpiel w impregnacie  ;)
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: krzysiek w 15 Grudnia 2016, 16:09:54 czas Polski
... i olej arachidowy.

A dlaczego nie na olej z nasion wiesiołka  ???
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 15 Grudnia 2016, 16:13:54 czas Polski
Wiem że nie jest to olej do drewna ale chciałem go użyć i tyle ;)
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 15 Grudnia 2016, 16:27:43 czas Polski
... i olej arachidowy.

A dlaczego nie na olej z nasion wiesiołka  ???
Bo mogłoby zaistnieć ryzyko,  że żona zacznie się nacierać podstawką do telefonu przed snem :-)
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 15 Grudnia 2016, 17:31:37 czas Polski
Kogo żona 8)
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 15 Grudnia 2016, 18:25:34 czas Polski
... i olej arachidowy.

A dlaczego nie na olej z nasion wiesiołka  ???
Bo mogłoby zaistnieć ryzyko,  że żona zacznie się nacierać podstawką do telefonu przed snem :-)


Jak kształt odpowiedni, to nie tylko nacierać ale i pocierać ..... ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: Podstawka pod telefon
Wiadomość wysłana przez: kozio w 15 Grudnia 2016, 18:58:18 czas Polski
Wiem już skąd ciemny kolor...