Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Władek.GM w 21 Grudnia 2016, 13:29:29 czas Polski

Tytuł: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: Władek.GM w 21 Grudnia 2016, 13:29:29 czas Polski
Witam, mam na imię Władek.
Jestem początkującym meblarzem, i zawodowym malarzo-gipsiarzem.
Jestem z Grodziska Mazowieckiego.
Pozdrawiam wszystkich.
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: rajfuz72 w 21 Grudnia 2016, 13:52:11 czas Polski
Witaj Władku
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 21 Grudnia 2016, 14:05:14 czas Polski
Witam i ja
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 21 Grudnia 2016, 14:13:27 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: amikron w 21 Grudnia 2016, 14:39:56 czas Polski
Witaj na forum i powodzenia ;)
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 21 Grudnia 2016, 15:37:21 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 21 Grudnia 2016, 15:56:27 czas Polski
hej :)
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: kozio w 21 Grudnia 2016, 19:14:22 czas Polski
Jestem z Grodziska Mazowieckiego.
Miałem dziadków w Grodzisku.
Witam z Grójca
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: przemek77 w 21 Grudnia 2016, 19:39:32 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: meridox w 21 Grudnia 2016, 20:45:30 czas Polski
witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Władek.GM
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 21 Grudnia 2016, 22:44:49 czas Polski
Cześć :)