Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Władek.GM w 21 Grudnia 2016, 13:29:29 czas Polski
-
Witam, mam na imię Władek.
Jestem początkującym meblarzem, i zawodowym malarzo-gipsiarzem.
Jestem z Grodziska Mazowieckiego.
Pozdrawiam wszystkich.
-
Witaj Władku
-
Witam i ja
-
Witaj
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witam
-
hej :)
-
Jestem z Grodziska Mazowieckiego.
Miałem dziadków w Grodzisku.
Witam z Grójca
-
Witaj :)
-
witaj na forum :)
-
Cześć :)