Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Grzenio123 w 23 Grudnia 2016, 13:43:22 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Grzenio123 w 23 Grudnia 2016, 13:43:22 czas Polski
Witam Wszystkich,
Nazywam się Grzegorz, mam 38 lat, mieszkam w okolicach Grójca pod Warszawą.
Z zawodu Automatyk, stolarka to takie hobby po pracy.
Zaczęło się od budowy domku ogrodowego dla córki - deski z budowy, stara krajzega - dzieło mojego ojca, wkrętarka i  kilka dni urlopu. Niestety urlop się przedłużył, bo krajzega która sprawdzała się przy cięciu drewna opałowego, nie jest stworzona do przycinania desek na wymiar - chwila nieuwagi, piła cofnęła deskę i palec poturbowany. Trwało to kilka miesięcy, ale lekarze poskładali ścięgna, połączyli kości i trochę krótszy ale jest ( dzięki Bogu to 4 palec ) i nawet działa.
Nie zraziłem się tym - dokupiłem trochę sprzętu (ukośnica, piła taśmowa, szlifierka, kilka dłut, starą tokarkę) i działam dalej ( krajzege odpuściłem ).
Mam za sobą domek, ławkę i stół na taras, karmik, taboret -  jak będę miał chwilę wrzucę więcej zdjęć. Moim głównym "zleceniodawcą" jest 4,5 letnia córka.
Wiedzę i inspirację czerpię głównie z tego forum - za co Wam Bardzo dziękuję.
Usłyszeć od dziecka - "Jaki piękny taboret - jesteś najlepszym Tatusiem na świecie że robiłeś go dla mnie " - BEZCENNE :) .
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: przemek77 w 23 Grudnia 2016, 13:47:29 czas Polski
Coś niebezpieczna ta okolica Grójec koło Warszawy . Na forum też jest kolega z Grójca z "poturbowanymi palcami ". Witaj i powodzenia w dalszej realizacji pasji
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 23 Grudnia 2016, 13:49:46 czas Polski
Usłyszeć od dziecka - "Jaki piękny taboret - jesteś najlepszym Tatusiem na świecie że robiłeś go dla mnie " - BEZCENNE
Masz rację, to jest warte każdych pieniędzy!
Witaj na forum!
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 23 Grudnia 2016, 13:59:21 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 23 Grudnia 2016, 14:20:43 czas Polski
mieszkam w okolicach Grójca
Ja też ;D
palec poturbowany.
Ja też ;
trochę krótszy ale jest
U mnie też ;)

Witam i pozdrawiam. A które strony tego Grójca?
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: MChObi w 23 Grudnia 2016, 14:21:26 czas Polski
Witam
Teraz mamy potwierdzone oficjalnie ( to już druga ofiara ) że w okolicach Grójca działa gang obcinaczy palców :D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Grzenio123 w 23 Grudnia 2016, 15:10:57 czas Polski
Witam i pozdrawiam. A które strony tego Grójca?

Jadąc z Grójca w kierunku Mszczonowa Gmina Pniewy.


Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 23 Grudnia 2016, 15:53:46 czas Polski
Rzut beretem, w koncu jakis krajan ;D
miałem tam ostatnio robote jedna.
pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 23 Grudnia 2016, 16:55:33 czas Polski
Witaj. Oby nam się klub "krótko palczastych" zbytnio nie rozrósł. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: JarekS w 23 Grudnia 2016, 17:07:31 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 23 Grudnia 2016, 18:21:34 czas Polski
mieszkam w okolicach Grójca
Witam ;D
O nic nie pytam ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: marcin6391 w 23 Grudnia 2016, 18:31:58 czas Polski
Dwóch z Grójca ????

Nie wiem, czy forum dźwignie .... ;D



Witaj  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 23 Grudnia 2016, 18:40:35 czas Polski
Dźwignie ;) tu są ludzie o zajebiscie silnej psychice  ;D

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 23 Grudnia 2016, 19:07:43 czas Polski
Coś czarna dziura krąży ostatnio po Polsce. Tym razem wciągnęła palce grójeckie. Strach jechać w tamte rejony.

Witam ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 23 Grudnia 2016, 19:08:38 czas Polski
Ciesz się że cię minęło ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: meridox w 23 Grudnia 2016, 20:13:21 czas Polski
teraz wiem gdzie na urlop nie jechać :) jeden to mógł być przypadek ale dwóch......
witaj na forum
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 23 Grudnia 2016, 23:12:28 czas Polski
Cześć.
A Grójec to była taka spokojna mieścina... ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 23 Grudnia 2016, 23:20:53 czas Polski
Cześć.
A Grójec to była taka spokojna mieścina... ;)
Była... ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 27 Grudnia 2016, 22:42:58 czas Polski
Witaj na forum, to możesz teraz w barze jak mój ojciec - rozłożyć szeroko wszystkie palce do barmana, a on na to: "Cztery duże i jedno małe Panie Andrzeju?". Tylko on tą krajzegę sam sobie zrobił ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 28 Grudnia 2016, 02:20:30 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 28 Grudnia 2016, 08:04:20 czas Polski
"Cztery duże i jedno małe Panie Andrzeju?".
Jak mój teść. Andrzej z krótkim środkowym lewym.
Mój ten sam ;D ale zamiast małe można powiedzieć że jest niepełne ;)