Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 12:21:19 czas Polski
-
Witam. 24 stycznia lecę do polski. Mam bagaż 28 kg i trochę miejsca. Jeżeli są chętni na jakąś drobnice z UK to chętnie zakupie i przywiozę. jeżeli ktoś chce coś z ebay to może zamówić na mój adres a ja przywiozę i wyślę pocztą. Mogę kupić coś z tego zdjęcia
(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161226/f2ee4ea8433f9e18dcb51331e7b87da1.jpg)
Lub z okolicznych sklepów stacjonarnych. Jeżeli macie jakieś info o produkcie/ promocji
Jeśli ebay, to proszę o szybką decyzję, żeby przesyłka zdążyła dojść przed moim wyjazdem.
Jeśli sklepy stacjonarne, to umówmy się, że do 10-tego stycznia trzeba się zdecydować. Muszę mieć czas na zakup a praca nie pozwala.
Przypominam, że miejsca nie ma dużo, ale kilka drobiazgów zmieszczę. Pozdrawiam
-
Akwa - jeśli nie problem to "rafter square" i "try square" (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844 i http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841).
-
Akwa - jeśli nie problem to "rafter square" i "try square" (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844 i http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841).
To i ja bym poprosił "rafter sqare" w miarę możliwości.
-
To ja bym prosił:
Post square - http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697
Try square - http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841
Jeśli masz jeszcze miejsce, czas i ochotę to proszę daj namiary to zrobię Ci przedpłatę, żebyś mnie nie kredytował.
-
Hej, Akwa, też byłbym zainteresowany post square- http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697 .
Będziesz miał możliwość to rozesłać w PL pocztą albo kurierem, czy trzeba to odebrać osobiście?
-
Jak wrócę do domu to podam numer konta na priv.
Nie myślałem, że będzie tylu chętnych :-)
Dziś zakupie część kątowników i resztę po nowym roku.
Jak będę w Polsce to roześlę pocztą polską.
-
Super, to ja jestem chętny.
Pozdrawiam
-
Nie myślałem, że będzie tylu chętnych :-)
No ja w sumie to się ograniczałem żeby Cię nie nadwyrężać :D
Dzięki !
-
Fajny ten "post square" ;).
Też się miałem pytać o numer konta ale jak chcesz po powrocie do Polski to spoko.
-
Po powrocie do domu, nie polski :-) dzisiaj zakupiłem część.
Gdybym jechał autem do polski to nie musiałbyś się ograniczać, niestety na 10 dni nie warto gnać Samochodu.
Ciężki ten try square :-)
(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161226/d87c593f5ff5a7f1387b46b8c86e2f92.jpg)
-
Zainspirowało ścienne mnie do zakupów i się zastanawiam ile idzie paczka z tego serwisu homebase... Bo siostra przylatuje w sylwestra do polski i bym jej co nieco dopakował.
-
Homebase to sklep stacjonarny. Napewno siostra ma w okolicy taki sklep i może zakupić na miejscu
-
Jeżeli jeszcze można, to chętnie wezmę: "post square", "rafter square" i "try square"
-
Oczywiście, że można :-)
Wieczorem odpale laptopa.
Policze co i jak i podam numer konta
Kurs funta zaokrągle do 5 zł
Z tego co się orientowałem to koszty wysyłki najkorzystniejsze ma poczta polska .chyba 15 złotych.
-
Akwa, zorientuj się w przesyłkach na furgonetka.pl. za 15 zł zamówisz tam kuriera (do wyboru jeden z wielu) i nawet na pocztę się nie pofatygujesz. Jeśli chcesz mogę zamówić tam kuriera który odbierze od Ciebie przesyłki i roześle gdzie trzeba. Tobie pozostaje tylko naszykować paczki, wydrukować i zebrać kasę ;)
-
A w jakiej cenie był ten kątownik kombinowany(chyba tak to się nazywa) Empire ?
Wysłane z mojego SM-J120FN przy użyciu Tapatalka
-
Witam
Mnie w miarę możliwości interesowały by :
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697
Pozdrawiam
Bartek
-
A w jakiej cenie był ten kątownik kombinowany(chyba tak to się nazywa) Empire ?
Wysłane z mojego SM-J120FN przy użyciu Tapatalka
Kombinowany jest chyba w trzech cenach 9,99. 12.99. I chyba 13,99
Jeśli nic nie pomyliłem
-
Akwa, zorientuj się w przesyłkach na furgonetka.pl.
Dobry pomysł. Nigdy nie korzystałem z usług kuriera jako nadawca. na siódemka.pl jakieś dziwne kwoty dla indywidualnych klientów więc pomyślałem, że poczta będzie najprostszym rozwiązaniem. masz jakieś doświadczenie z tą furgonetką.pl?
-
masz jakieś doświadczenie z tą furgonetką.pl?
Mam. Raz forumowemu koledze wysyłałem lidlową zagłębiarkę a niedawno jeden przedmiot z licytacji dla Oliwki. Doładowujesz sobie u nich konto i z tych środków jest opłacana usługa kuriera. Przyjeżdża do Ciebie "normalny" kurier, oni tylko są pośrednikiem z dobrymi stawkami na kuriera. Jest appka na androida, z niej możesz wszystko załatwić jak Ci się kompa nie chce włączać. Sprawnie to działa. I żeby nie było że tak ich chwalę bo mam coś z tego. Po prostu u mnie się to sprawdziło.
-
==========================
KONIEC.KONIEC.KONIEC.KONIEC
BRAK MIEJSCA I SPORE ZAINTERESOWANIE ZMUSZA MNIE DO ZAKOŃCZENIA AKCJI.
PODSUMOWANIE:
SGT_RAFFIE
rafter sq
try sq
M_KOLA
rafter sq
KRZYSIEK_Z
post sq
try sq
Sebastian.P
post sq
AMIGORG
post sq
try sq
rafter sq
DEJW629 ???? proszę o potwierdzenie
BarTol???? proszę o potwierdzenie
Jeżeli kolega dejw i bartol się rozmyślą to kolejne osoby mogą wskoczyć na ich miejsce. niestety więcej już nie zmieszczę
-
Ja odpadam. Dziękuje
Wysłane z mojego SM-J120FN przy użyciu Tapatalka
-
Ja odpadam. Dziękuje
Mogę w miejsce dejwa?
Jeśli tak, to Post Square da mnie :)
-
Potwierdzam
-
Wszystkich, którzy dostali odemnie numer konta proszę o wysłanie adresu do wysyłki na priv. Do polski lecę 24. Wysyłkę ogarnę 25/26
-
Jeśli ktoś odpadnie i zwolni się miejsce to zamawiam Empire EPS90MM Post Square. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku :-)
-
łosz kurka nie zaglądałem na forum a tu takie hece. Akwa-stolarzu masz jeszcze wolne miejsce byłbym zainteresowany Empire E250M Combination Square - 300mm. może prezent poświąteczny byś mi pomógł sobie sprawić.
A to imadełko? pamiętasz? Dałbyś radę?
-
To ja mam propozycję dla tych, co się spóźnili, oczywiście jeśli akwa będzie chciał i mógł pomóc.
Mam podpisaną dobrą umowę z UPSem i mogę ściągnąć z UK paczkę do 20kg za ~95 złotych. Przy większej ilości chętnych nie wpłynie to znacząco na cenę kątowników - wystarczy, że będzie nas dziesięciu i każdy z nas dołoży mniej niż 10 złotych. Dystrybucją w Polsce mogę zając się według cennika Poczty Polskiej lub też UPSem - 15zł / paczka.
-
Axer, ja sie pisze, ale proponuje zalozyc nowy watek :)
-
Założymy, jeśli akwa będzie mógł pomóc.
-
Ja też się piszę na to😁
Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
Założymy, jeśli akwa będzie mógł pomóc.
Szczerze, to średnio mi się to podoba.
Za dużo pośredników i przewoźników.
Jak coś się gdzieś skrzywi / wygnie lub nie dotrze, to ja będę obciążony bo kasę zgarnąłem.
Teraz to ja kupuje przywiozę i wysyłam. Więc jeśli coś będzie nie tak to wiem dlaczego. Nie chciałbym sytuacji gdzie ktoś będzie niezadowolony.
-
akwa się boi że go do skarbówki podacie:) i ta umowa z ups to rozbój w biały dzień-dpd z uk do pl 31,5 kg za 99 zł
-
Witam
Jeśli aktualne to prosiłbym o 2 egzemplarze tych kątowników http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844) Empire 2990M Rafter Square 389844
-
Witam
Jeśli aktualne to prosiłbym o 2 egzemplarze tych kątowników http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844) Empire 2990M Rafter Square 389844
Aktualne jest w wątku "potrzebna pomoc". Tam są dwa do wylicytowania :)
-
Chłopaki dla chętnych zapraszam do wątku.
http://forum.domidrewno.pl/index.php?topic=7993.0
-
Dopiero dzisiaj udało mi się skompletować całe zamówienie. Dwa razy wykupiłem sklepowe zapasy :-)
Środa / czwartek będę wysyłał
Pozdrawiam
-
Dzię-ku-je-my!!! :D
-
Dzięki dobry człowieku. Zapraszam na piwo jak będziesz w Krk :)
-
Chwała Ci Panie!!!
-
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170120/94d56dd35623443bdccb262f4d4e4ad8.jpg)
-
Dziękuję :)
-
Pozostało tylko zamówić kuriera :-)
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170124/0b6c12e4de6cdfcefbe5bd6166062609.jpg)
-
Pozostało tylko zamówić kuriera :-)
Jak już wielokrotnie wspominałem http://www.furgonetka.pl (http://www.furgonetka.pl)
-
Do tych paczek, to chyba dilera ;)
-
Wyglądają jak przesyłka z Kolumbii od San Escobar ;D
-
Czepta się speca. On to lubi :-D
A tak na poważnie to dzisiaj dotarła przesyłka od kolegi Marcina ( jeszcze raz dziękuję) i wykorzystałem jego pakunki :-) mam nadzieję, że przesyłki się nie uszkodzą i wszyscy będziecie zadowoleni. Pozdrawiam :-)
M_kola- właśnie z furgonetka.pl będę zamawiał. Chcą po 15 zł za dpd
-
ożesz jeszcze sprawdzić Kuriersi.pl i allekurier.pl
-
UWAGA. Proszę wszystkich o numer telefonu na priv. Formularz na furgonetka.pl tego wymaga...
-
Za względów odemnie nie zależnych ( pogrzeb ) wysłałem paczki pocztą. Nie mam czasu czekać na kuriera. Paczki poszły priorytetem poleconym. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni, :-)
-
Przesyłka "doszła". Robercie jesteś WIELKI - dzięki za przesyłkę i inicjatywę :) :D ;D
-
Ale mam piękny i nowy... ogromne dzieki
-
Ja również serdecznie dziękuje. Przesyłka zapakowana lepiej niż w nie jednym sklepie internetowym. Super inicjatywa i jeszcze raz dzięki:)
-
ja już dostaje rls (przebieram nogami)
nie moge się doczekać
-
Dzięki po trzykroć !! Przesyłka doszła, na osłodzenie słabego dnia ;).
-
To jeszcze tylko ja czekam? :( aż tak daleko nie mieszkam!
-
Cieszę się, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że paczki nie doszły uszkodzone i jeszcze raz przepraszam za wysyłkę pocztą ale nie mogłem inaczej.. Pozdrawiam
-
To jeszcze tylko ja czekam? :( aż tak daleko nie mieszkam!
Nie tylko Ty, ja też jeszcze nie dostałem 😐
-
Nie tylko Ty, ja też jeszcze nie dostałem 😐
Tylko znając moje szczęście to 2m-ce będzie mało żeby doszło. To tak z autopsji.. (Nie @SpecPiotr? ;) )
-
Akwa - bardzo dziękuję. Wszystko dotarło w idealnym stanie. Juz nie mogę się doczekać ocieplenia żeby do warsztatu wrócić :)
-
Czepta się speca. On to lubi :-D
Tak jest ! W końcu Spec jest tu tym od jechania po nim. Ehhhh
To tak z autopsji.. (Nie @SpecPiotr? ;) )
I jeszcze Ty.
Kurde jestem na codzień pomiarowcem, monterem, handlowcem, biurem i jeszcze murzynem. Jak coś mi wpada poza planem czyli kurierka to jestem zagubiony jak facet z żoną na degustacji whisky. Dodać trzeba jeszcze problem z pamięcią krótkotrwałą. Pamiętam co klientowi 3 lata temu robiłem a zapominam o czymś o czym rozmawiaĺem z kimś godzinę wcześniej
Dobra przyznaje, połowa winy jest po mojej stronie ale druga połowa po stronie pecha jakiegoś.
Niech więc w wiosce DiD to ja będę oficjalnie tym młodszym lekkodusznym bratem co zawsze w coś się musi wpakować (jak w filmach).
Dodać jeszcze muszę, że każda moja opóźniona wysyłka jest premiowana jakimš bonusem.
No. To tyle wyjaśnień. ;D
-
Piotruś, na smsy nie odpowiadasz, na chacie Cię nie ma, jak dzwonię to poczta się włącza.. No jakoś chciałem Ci delikatnie się przypomnieć ;)
-
na chacie Cię nie ma
Poskarż się żonie to zawsze skutkuje (nie swojej) ;)
-
Poskarż się żonie
Znacie ten dowcip, o tym co się dzieje, gdy mężczyzna dzwoni do 10 koleżanek swojej dziewczyny z pytaniem, czy jej u nich nie ma? Każda odpowie, że nie ma i nie było. Z kolei, gdy kobieta dzwoni do 10 kolegów swojego faceta i pyta, czy jest on u któregoś z nich, to u 5 był, ale właśnie wyszedł, a u 2 jeszcze śpi.
No więc ni będę skarżył, solidarność plemników wygrywa ;)
-
Poskarż się żonie to zawsze skutkuje (nie swojej) ;)
A fuj. to już pachnie sadyzmem :D
-
kobieta dzwoni do 10 kolegów swojego faceta i pyta, czy jest on u któregoś z nich, to u 5 był, ale właśnie wyszedł, a u 2 jeszcze śpi.
Cała prawda ;D
-
Piotruś, na smsy nie odpowiadasz, na chacie Cię nie ma, jak dzwonię to poczta się włącza.. No jakoś chciałem Ci delikatnie się przypomnieć ;)
Na smsy nie odpisuję często bo odczytam na zegarku i "później odpiszę" ;D Na czata ostatnio nie mam czasu w dzień. W końcu jestem też mudżinem. Ale żeby poczta ?? Coś kręcisz kolego ;) Jutro z rańca mam ciężkiego klienta ale po południu się zdzwońmy... Znaczy Ty zadzwoń bo ja zapomnę ;D
Sory za OT ale wątek już chyba wyczerpany.
-
Moje zamówienie dotarło, dzięki wielkie😃
zauważyłem, ze mój wcześniej kupiony na dluta.pl kątownik byl made in USA, a na tym jest made in PRC 😃
-
Akwa, może podeślesz mi na PW jakiś numer przesyłki czy coś? Smutno mi tak samemu bez kątownika :(
-
Dziękuję, właśnie pan listonosz doniósł ;)
Dzięki wielkie!
-
Sylwek. Daj zdjęcie bo jestem ciekaw. Z pośród wszystkich kątowników zauważyłem chyba dwa różne kraje produkcji ale PRC nie widziałem
Edit
Faktycznie na post square jest made in PRC ale kontakt adres kieruje do Niemiec.
Na rafter i combination square jest made in USA.
Dodatkowo dowiedziałem się, że marka empire należy do TTI GROUP
Czyli do tej samej grupy co miedzy innmi AEG ryobi milwaukee ....
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170131/dc26328f18620100d640d663b2956812.jpg)
-
Sylwek. Daj zdjęcie bo jestem ciekaw. Z
-
Dotarło dzisiaj , wielkie dzięki :)
-
ja tez dostałem przesyłke, dzięki wielkie
-
Andriu daj znać jak imadlo
-
jakie imadło ? pochwal się :)
-
imadło robi wrażenie bardzo solidnego, troszkę przeszlifuje, lakier, jakieś okładziny na szczęki dorobię,
musze sobie zrobić nowy stolik w nowym warsztacie i zamocować. a kątownik, naprawdę solidny podoba mi się bardzo.
-
Kątownik doszedł. Wielkie dzięki.
-
Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z imadła. Z chęcią bym je wyczyscił i pomalował, ale brak czasu.... Daj zdjęcie jak je odpicujesz :-)
-
dzisiaj je troszkę poczyściłęm ropą, a następnie psiknąłem odrdzewiaczem , nie mogłem załapać czemu ta śruba ma z jednej strony skośne zęby i jak działa mechanizm zwalniający, bez przykręcenia ciężko to ogarnąć
-
Przy odkrecaniu możesz wykonać chyba tylko jeden obrót wstecz a potem załącza się mechanizm luzowania. Dość nietypowo. Bo w moim drugim imadle jest osobna wajcha do tego. W twoim imadle działa to automatycznie
-
W sierpniu jadę autem do polski. Więc prawdopodobnie będę mógł coś tam przywieźć :-)
-
A mozesz podac namiary na siec tych sklepow z emireami co ostatnio przywoziles do polszy? I jak pamietasz to ceny za oombinowany i ciesielski.
-
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/searchterm/Empire%20squere
-
Oj podłączyłbym się do zamówienia :)
-
Ja też, ja też!
-
I ja :)
-
jak wszyscy to i ja ;)
-
Przypomnijcie się na początku lipca.
-
Początek lipca w pełni, więc jeżeli Twoja propozycja zakupów w homebase jest aktualna chciałbym zamówić następujący zestaw:
Empire 2990M Rafter Square
Empire EPS90MM Post Square
Empire E250M Combination Square - 300mm
Wszystkie z metryczną skalą.
Da radę? Z góry dzięki :)
-
Ja bym poprosił jakąś dobrą mielonkę w puszce.
-
Kup sobie Biedronce, będzie lepsza. Ja ostatnio kupiłem u ruskiego w sklepie ( Brest) polską konserwę tyrolska - klasyka gatunku. :)
-
Ile za taki zestaw jak shymano?
-
Ceny w Homebase:
rafter square - £10.49 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844)
post square - £10.49 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697)
combination square - £13.64 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-e250m-combination-square---300mm-389847)
-
Ceny sklepowe plus wysyłka 15 zł. Kurs funta 4.80
Ostatnio było dużo chętnych a towaru w sklepie mało, musiałem jeździć kilka razy do kilku sklepów. Wszędzie 2-3 sztuki.. W związku z tym ilość kątownikow będzie ograniczona bo praktycznie z pracy nie wychodzę i nie mam czasu tyle jeździć. Po niedzieli jade do sklepu i kupię wszystko co mają. możecie się tu zapisywać.
Kto pierwszy ten lepszy
-
Ja bym też chętnie komplet przytulił pewnie.
Z WWW nie możesz zamówić żeby w ogóle nie jeździć albo po prostu odebrać wszystko w jednym sklepie?
-
Jestem chętny na Empire EPS90MM Post Square
Empire EPS90MM Post Square
-
Jeśli można - poproszę o Empire EPS90MM Post Square
-
Poproszę
Empire E250M Combination Square - 300mm
-
Ja poproszę: 1 szt. Empire EPS90MM Post Square
i jeśli jest opcja odbioru osobistego to takową wybieram, oczywiście w Polsce ;)
-
Poprosimy dla nas:
1 sztukę Empire E255M Combination Square - 150mm
1 sztukę Empire E250M Combination Square - 300mm
Oby dwa ze skalą metryczną ;)
-
Mk_kosa. Może wkoncu uda się zorganizować Pomorski zlot weteranow dluta :-)
-
byłoby super, nie ma się co oglądać - jak nie udaje się zorganizować większej ekipy to zawsze można zacząć od kameralnego grona.... od czegoś trzeba zacząć
-
Jeśli możesz to jeszcze ja poproszę komplet metryczny Empire 240im http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-240im-combination-square---300mm-389842 oraz Empire Eps90mm http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697. Z góry dziękuję
Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
Przypominam się. Żebyście nie myśleli, że zapomniałem :-) część już mam kupione. Resztę jeszcze dokupie w przyszłym tygodniu ile będzie i wtedy roześlę wam numer konta oraz poproszę o adresy. Pozdrawiam
-
To ja proszę o http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844
-
Jeszcze się załapię...?
Empire E250M Combination Square - 300mm (389847) skala metryczna koniecznie
-
Akwa-stolarz, a czy taki jeden kątownik można by do podręcznego bagażu wsadzić?
-
Raczej nie
-
Cześć, czy złapię się jeszcze?
-
Nie wiem. W piątek jadę do sklepu kupić resztę. Zobaczymy co będzie.
L4
Nie da się kupić online i odebrać w sklepie. Można tylko zarezerwować to co jest na stanie.
-
Sacrebleu !
Że ja to przegapiłem >:(
@akwa jeśli dałbys radę to byłbym zainteresowany Empire EPS90MM Post Square (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697).
-
Ja byłbym zainteresowany rafter i post square
-
@akwa-stolarz
Jezeli jeszcze się załapię i będę miał trochę szczęścia to uprzejmie proszę:
- 2990M Rafter Squar (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844)
- E250M Combination Square - 300mm (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-e250m-combination-square---300mm-389847)
- EPS90MM Post Square (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697)
Z góry dziękuje.
-
A jak tam moja mielonka?
-
W trakcie mielenia
-
No to fajnie. Nie mogę się doczekać.
-
Weź się...
-
Ale slinotoku dostałem na noc...
A niech Cię...
-
na noc sie nie je! Bedziesz gruby ! ;D
-
Nie gruby, tylko walczący z otyłością.
Zresztą. Może to Samoańczyk?
-
Dziś dostałem telefon od pani z home base, że nie mają na stanie kątownikow które zarezerwowałem online. Jadę do drugiego miasta. Zobaczymy co będzie
-
Lubię jeździć swoim autem a przy okazji zabrałem żonę na zakupy 😀
-
i jeszcze się z tego cieszysz ? podziwiam ja z moją jak jadę na zakupy to już przed wyjazdem mam białą gorączkę ;D
-
czy można się jeszcze dopisać na post square?
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697)
-
Rozeslalem wiadomości na priv. Wciąż czekam na odpowiedź od niektórych. Jeżeli nie dostanę żadnej odpowiedzi do wtorku to kątowniki dostanie następna osoba z listy. Pozdrawiam
Został mi jeden try squere. Cena 85.50 z wysyłką
-
Ja nie dostałem PW
-
Podaj adres
-
Mam już wszystkie wpłaty i adresy. Wysyłać będę 7-8 sierpień. Pozdrawiam
-
Mam pytanie.
Czy ktos wie ile kosztowalo by przewiezienie z UK tokarki Record Power DML 305 do Polski?
-
Record Power DML 305
Zadzwoń do paru mikro-firm spedycyjnych, pewnie ze dwie-trzy stówki maks wezmą. Koledzy tutaj zamawiali pilarki stołowe z UK i koszt transportu oficjalnego (UPS) nie przekroczył 80 funtów z tego co pamiętam.
-
Też nie dostałem PW...
-
Niestety ale nie starczyło dla wszystkich. tak jak wcześniej pisałem, brałem według kolejności zgłoszeń.
-
10 lipca było za późno?
Jeżeli tak to zabrakło info na forum...
-
Fuli, a czego Ci potrzeba na otarcie łez?
-
Chciałbym zostać szczęśliwym posiadaczem Empire E250M Combination Square - 300mm :P
Ale jakoś ogarnę chyba że możesz pomóc ;)
-
Sorry. Ale wszystkie informacje były w temacie. Kupiłem pewną ilość kątownikow i wysłałem do osób które zgłosiły się jako pierwsze. Nie miałem możliwości zakupić dowolnej ilości sztuk. Kupiłem tyle ile było. I tak się najezdzilem
-
Udało się już wysłać?
-
Wszystko wysłane było w środę. Powinny dojść dzisiaj lub jutro
-
To nas właśnie dotarły :) Dzięki Akwa-stolarz :D
-
Do mnie też właśnie doszło, fajnie że udało mi się załapać nadprogramowo ;)
Dzięki wielkie akwa :)
-
Jaki marker?
-
cumbajszpil u nas też nie ma, wiec widocznie w tym egzemplarzach nie dodawali. W małym (150 mm) jest, ale w środku widać tulejkę w której trzyma się rysik.
-
Jak będzie okazja to zawsze coś mogę z UK przywieźć.
Co do rysikow to nawet nie miałem pojęcia Ze mają być. Być może powypadaly w sklepie
-
MAM!!! DOSTALEM!!! SENKJU!
-
Ja również wczoraj odebrałem i bardzo dziękuję
Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
Twój prezent sprawił nielada przyjemność mojej żonie. Dziękujemy bardzo... ;)
-
I po wpisie kozia - 'combination square' nabiera zupełnie innego wymiaru... ;)
-
Bo ja dostałem 2 puchy mielonki ;D u bejbe bejbe.
Moja żona jest w ciąży początkowej więc ją często gania.
Nic jej nie smakuje i ma jadłowstręt a tu mila niespodzianka.
Jeszcze raz dzięki. ;D
-
Ach rzeczywiście się przewijały na poprzednich stronach te puchi. Jak to było? Miałeś hamie złoty róg? Nie... Miałeś koziu hamy ;)
Zdrowia dla małżonki i maleństwa. To najważniejsze. Reszta się jakoś poukłada. Nawet bez mielonki byście dali radę:) pozdrawiam
-
Zdrowia dla małżonki i maleństwa.
Dwóch :)
-
Nie wiedziałem że kozio ma dwie żony... :o
Bez wchodzenia w szczegóły pozdrawiam cała rodzinkę :P
-
Dotarły i moje zabawki. Dzięki! Wczoraj pan listonosz przywiózł przesyłkę, niezłe tempo ma nasza poczta...
-
Nooo. Brawo. 10 dni różnicy od pierwszej przesyłki. a wszystko wysłane tego samego dnia
-
To ja akwa stolarz. Inny login bo Jarek wprowadził cenzure. Chciałem zrobić kolejną akcje pt. Kątowniki ale cena w Uk wzrosla. Teraz empire kosztuje tu tyle co w Polsce. Nie mniej kednak wątek dotyczy zakupow w Uk. Ktoś coś chce? Bede we wrzesniu w pl. W czwartek jade na carboot polować na strugi. Pozdrawiam