Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Hyde Park Domidrewno => Wątek zaczęty przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 12:21:19 czas Polski

Tytuł: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 12:21:19 czas Polski
Witam. 24 stycznia lecę do polski.  Mam bagaż 28 kg i trochę miejsca. Jeżeli są chętni na jakąś drobnice z UK to chętnie zakupie i przywiozę.  jeżeli ktoś chce coś z ebay to może zamówić na mój adres a ja przywiozę i wyślę pocztą.  Mogę kupić coś z tego zdjęcia
 (http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161226/f2ee4ea8433f9e18dcb51331e7b87da1.jpg)

Lub z okolicznych sklepów stacjonarnych. Jeżeli macie jakieś info o produkcie/ promocji

Jeśli ebay,  to proszę o szybką decyzję, żeby przesyłka zdążyła dojść przed moim wyjazdem.

Jeśli sklepy stacjonarne, to umówmy się, że do 10-tego stycznia trzeba się zdecydować. Muszę mieć czas na zakup a praca nie pozwala.

Przypominam,  że miejsca nie ma dużo, ale kilka drobiazgów zmieszczę.  Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 26 Grudnia 2016, 12:30:00 czas Polski
Akwa - jeśli nie problem to "rafter square" i "try square" (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844      i       http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841).
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 26 Grudnia 2016, 12:35:48 czas Polski
Akwa - jeśli nie problem to "rafter square" i "try square" (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844      i       http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841).
To i ja bym poprosił "rafter sqare" w miarę możliwości.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 26 Grudnia 2016, 12:50:27 czas Polski
To ja bym prosił:
Post square - http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697
Try square - http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841

Jeśli masz jeszcze miejsce, czas i ochotę to proszę daj namiary to zrobię Ci przedpłatę, żebyś mnie nie kredytował.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 26 Grudnia 2016, 12:56:26 czas Polski
Hej, Akwa, też byłbym zainteresowany post square- http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697 .

Będziesz miał możliwość to rozesłać w PL pocztą albo kurierem, czy trzeba to odebrać osobiście?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 13:00:39 czas Polski
Jak wrócę do domu to podam numer konta na priv.

Nie myślałem,  że będzie tylu chętnych :-)

Dziś zakupie część kątowników i resztę po nowym roku.

Jak będę w Polsce to roześlę pocztą polską.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 26 Grudnia 2016, 13:05:51 czas Polski
Super, to ja jestem chętny.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 26 Grudnia 2016, 13:26:11 czas Polski
Nie myślałem,  że będzie tylu chętnych :-)
No ja w sumie to się ograniczałem żeby Cię nie nadwyrężać :D

Dzięki !
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 26 Grudnia 2016, 13:52:52 czas Polski
Fajny ten "post square" ;).
Też się miałem pytać o numer konta ale jak chcesz po powrocie do Polski to spoko.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 14:08:00 czas Polski
Po powrocie do domu, nie polski :-) dzisiaj zakupiłem część.

Gdybym jechał autem do polski to nie musiałbyś się ograniczać,  niestety na 10 dni nie warto gnać Samochodu.
Ciężki ten try square :-)

(http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161226/d87c593f5ff5a7f1387b46b8c86e2f92.jpg)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: czeejen w 26 Grudnia 2016, 14:59:03 czas Polski
Zainspirowało ścienne mnie do zakupów i się zastanawiam ile idzie paczka z tego serwisu homebase... Bo siostra przylatuje w sylwestra do polski i bym jej co nieco dopakował.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 15:29:33 czas Polski
Homebase to sklep stacjonarny.  Napewno siostra ma w okolicy taki sklep i może zakupić na miejscu
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 26 Grudnia 2016, 15:31:51 czas Polski
Jeżeli jeszcze można, to chętnie wezmę: "post square", "rafter square" i "try square"
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 15:38:01 czas Polski
Oczywiście, że można :-)
Wieczorem odpale laptopa.
Policze co i jak i podam numer konta
Kurs funta zaokrągle do 5 zł
Z tego co się orientowałem to koszty wysyłki najkorzystniejsze ma poczta polska .chyba  15 złotych.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 26 Grudnia 2016, 15:45:40 czas Polski
Akwa, zorientuj się w przesyłkach na furgonetka.pl. za 15 zł zamówisz tam kuriera (do wyboru jeden z wielu) i nawet na pocztę się nie pofatygujesz. Jeśli chcesz mogę zamówić tam kuriera który odbierze od Ciebie przesyłki i roześle gdzie trzeba. Tobie pozostaje tylko naszykować paczki, wydrukować i zebrać kasę ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Dejw629 w 26 Grudnia 2016, 15:53:05 czas Polski
A w jakiej cenie był ten kątownik kombinowany(chyba tak to się nazywa) Empire ?

Wysłane z mojego SM-J120FN przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: BarToL w 26 Grudnia 2016, 16:07:34 czas Polski
Witam
Mnie w miarę możliwości interesowały by :
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-122m-try-square-200mm-%28stainless%29-389841
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697

Pozdrawiam
Bartek
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 16:15:15 czas Polski
A w jakiej cenie był ten kątownik kombinowany(chyba tak to się nazywa) Empire ?

Wysłane z mojego SM-J120FN przy użyciu Tapatalka
Kombinowany jest chyba w trzech cenach 9,99.  12.99.  I chyba 13,99
Jeśli nic nie pomyliłem
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 18:39:55 czas Polski
Akwa, zorientuj się w przesyłkach na furgonetka.pl.

Dobry pomysł. Nigdy nie korzystałem z usług kuriera jako nadawca. na siódemka.pl jakieś dziwne kwoty dla indywidualnych klientów więc pomyślałem, że poczta będzie najprostszym rozwiązaniem. masz jakieś doświadczenie z tą furgonetką.pl?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 26 Grudnia 2016, 18:45:02 czas Polski


masz jakieś doświadczenie z tą furgonetką.pl?

Mam. Raz forumowemu koledze wysyłałem lidlową zagłębiarkę a niedawno jeden przedmiot z licytacji dla Oliwki. Doładowujesz sobie u nich konto i z tych środków jest opłacana usługa kuriera. Przyjeżdża do Ciebie "normalny" kurier, oni tylko są pośrednikiem z dobrymi stawkami na kuriera. Jest appka na androida, z niej możesz wszystko załatwić jak Ci się kompa nie chce włączać. Sprawnie to działa. I żeby nie było że tak ich chwalę bo mam coś z tego. Po prostu u mnie się to sprawdziło.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 19:06:06 czas Polski
==========================
KONIEC.KONIEC.KONIEC.KONIEC

BRAK MIEJSCA I SPORE ZAINTERESOWANIE ZMUSZA MNIE DO ZAKOŃCZENIA AKCJI.

PODSUMOWANIE:

SGT_RAFFIE
rafter sq
try sq

M_KOLA
rafter sq

KRZYSIEK_Z
post sq
try sq

Sebastian.P
post sq

AMIGORG
post sq
try sq
rafter sq

DEJW629 ???? proszę o potwierdzenie
BarTol???? proszę o potwierdzenie

Jeżeli kolega dejw i bartol się rozmyślą to kolejne osoby mogą wskoczyć na ich miejsce. niestety więcej już nie zmieszczę
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Dejw629 w 26 Grudnia 2016, 19:13:33 czas Polski
Ja odpadam. Dziękuje

Wysłane z mojego SM-J120FN przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 26 Grudnia 2016, 19:36:16 czas Polski
Ja odpadam. Dziękuje

Mogę w miejsce dejwa?

Jeśli tak, to Post Square da mnie :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: BarToL w 26 Grudnia 2016, 19:57:39 czas Polski
Potwierdzam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Grudnia 2016, 20:33:36 czas Polski
Wszystkich, którzy dostali odemnie numer konta proszę o wysłanie adresu do wysyłki na priv.  Do polski lecę 24.  Wysyłkę ogarnę 25/26
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: jara w 26 Grudnia 2016, 22:24:46 czas Polski
Jeśli ktoś odpadnie i zwolni się miejsce to zamawiam Empire EPS90MM Post Square. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku :-)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 27 Grudnia 2016, 09:47:51 czas Polski
łosz kurka nie zaglądałem na forum a tu takie hece. Akwa-stolarzu  masz  jeszcze wolne miejsce byłbym zainteresowany Empire E250M Combination Square - 300mm. może prezent poświąteczny byś  mi pomógł sobie sprawić.
A to imadełko? pamiętasz? Dałbyś radę?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: axer w 28 Grudnia 2016, 20:58:34 czas Polski
To ja mam propozycję dla tych, co się spóźnili, oczywiście jeśli akwa będzie chciał i mógł pomóc.

Mam podpisaną dobrą umowę z UPSem i mogę ściągnąć z UK paczkę do 20kg za ~95 złotych. Przy większej ilości chętnych nie wpłynie to znacząco na cenę kątowników - wystarczy, że będzie nas dziesięciu i każdy z nas dołoży mniej niż 10 złotych. Dystrybucją w Polsce mogę zając się według cennika Poczty Polskiej lub też UPSem - 15zł / paczka.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: basistan w 28 Grudnia 2016, 21:00:26 czas Polski
Axer, ja sie pisze, ale proponuje zalozyc nowy watek :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: axer w 28 Grudnia 2016, 21:01:33 czas Polski
Założymy, jeśli akwa będzie mógł pomóc.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: CocoLoco w 28 Grudnia 2016, 22:45:51 czas Polski
Ja też się piszę na to😁

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 29 Grudnia 2016, 01:53:08 czas Polski
Założymy, jeśli akwa będzie mógł pomóc.
Szczerze, to średnio mi się to podoba.

Za dużo pośredników i przewoźników. 
Jak coś się gdzieś skrzywi / wygnie lub nie dotrze, to ja będę obciążony bo kasę zgarnąłem. 

Teraz to ja kupuje przywiozę i wysyłam. Więc jeśli coś będzie nie tak to wiem dlaczego. Nie chciałbym sytuacji gdzie ktoś będzie niezadowolony.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Arek15 w 29 Grudnia 2016, 20:52:38 czas Polski
akwa się boi że go do skarbówki podacie:) i ta umowa z ups to rozbój w biały dzień-dpd z uk do pl 31,5 kg za 99 zł
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: bushmaster w 29 Grudnia 2016, 22:48:27 czas Polski
Witam
Jeśli aktualne to prosiłbym o 2 egzemplarze tych kątowników  http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844)        Empire 2990M Rafter Square 389844
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 29 Grudnia 2016, 22:56:29 czas Polski
Witam
Jeśli aktualne to prosiłbym o 2 egzemplarze tych kątowników  http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844)        Empire 2990M Rafter Square 389844
Aktualne jest w wątku "potrzebna pomoc". Tam są dwa do wylicytowania :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: czeejen w 02 Stycznia 2017, 21:47:23 czas Polski
Chłopaki dla chętnych zapraszam do wątku.

http://forum.domidrewno.pl/index.php?topic=7993.0
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 20 Stycznia 2017, 16:47:26 czas Polski
Dopiero dzisiaj udało mi się skompletować całe zamówienie.  Dwa razy wykupiłem sklepowe zapasy :-)

Środa / czwartek będę wysyłał
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 20 Stycznia 2017, 17:51:42 czas Polski
Dzię-ku-je-my!!! :D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 20 Stycznia 2017, 21:23:34 czas Polski
Dzięki dobry człowieku. Zapraszam na piwo jak będziesz w Krk :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 20 Stycznia 2017, 21:24:47 czas Polski
Chwała Ci Panie!!!
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 20 Stycznia 2017, 21:39:13 czas Polski
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170120/94d56dd35623443bdccb262f4d4e4ad8.jpg)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 21 Stycznia 2017, 07:22:03 czas Polski
Dziękuję  :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 24 Stycznia 2017, 17:42:18 czas Polski
Pozostało tylko zamówić kuriera :-)
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170124/0b6c12e4de6cdfcefbe5bd6166062609.jpg)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 24 Stycznia 2017, 17:52:44 czas Polski
Pozostało tylko zamówić kuriera :-)
Jak już wielokrotnie wspominałem http://www.furgonetka.pl (http://www.furgonetka.pl)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: jacekmt10 w 24 Stycznia 2017, 18:08:29 czas Polski
Do tych paczek, to chyba dilera ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: przemek77 w 24 Stycznia 2017, 18:20:22 czas Polski
Wyglądają jak przesyłka z Kolumbii od San Escobar  ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 24 Stycznia 2017, 22:14:05 czas Polski
Czepta się speca.  On to lubi :-D
A tak na poważnie to dzisiaj dotarła przesyłka od kolegi Marcina ( jeszcze raz dziękuję)  i wykorzystałem jego pakunki :-) mam nadzieję,  że przesyłki się nie uszkodzą i wszyscy będziecie zadowoleni.  Pozdrawiam :-)


M_kola- właśnie z furgonetka.pl będę zamawiał.  Chcą po 15 zł za dpd
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 24 Stycznia 2017, 22:26:05 czas Polski
ożesz jeszcze sprawdzić Kuriersi.pl i allekurier.pl
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 24 Stycznia 2017, 23:03:58 czas Polski
UWAGA. Proszę wszystkich o numer telefonu na priv. Formularz na furgonetka.pl tego wymaga...
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Stycznia 2017, 18:47:32 czas Polski
Za względów odemnie nie zależnych ( pogrzeb ) wysłałem paczki pocztą.  Nie mam czasu czekać na kuriera.  Paczki poszły priorytetem poleconym. Mam nadzieję,  że będziecie zadowoleni, :-)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 30 Stycznia 2017, 15:10:29 czas Polski
Przesyłka "doszła". Robercie jesteś WIELKI - dzięki za przesyłkę i inicjatywę  :) :D ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 30 Stycznia 2017, 18:43:01 czas Polski
Ale mam piękny i nowy...  ogromne dzieki
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 30 Stycznia 2017, 18:59:08 czas Polski
Ja również serdecznie dziękuje. Przesyłka zapakowana lepiej niż w nie jednym sklepie internetowym. Super inicjatywa i jeszcze raz dzięki:)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 30 Stycznia 2017, 19:01:59 czas Polski
ja już dostaje rls  (przebieram nogami)
nie moge się doczekać
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 30 Stycznia 2017, 19:45:37 czas Polski
Dzięki po trzykroć !! Przesyłka doszła, na osłodzenie słabego dnia ;).
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Stycznia 2017, 19:49:13 czas Polski
To jeszcze tylko ja czekam? :( aż tak daleko nie mieszkam!
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 30 Stycznia 2017, 19:55:41 czas Polski
Cieszę się,  że mogłem pomóc. Mam nadzieję,  że paczki nie doszły uszkodzone i jeszcze raz przepraszam za wysyłkę pocztą ale nie mogłem inaczej.. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 30 Stycznia 2017, 20:01:35 czas Polski
To jeszcze tylko ja czekam? :( aż tak daleko nie mieszkam!

Nie tylko Ty, ja też jeszcze nie dostałem 😐
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Stycznia 2017, 20:16:47 czas Polski



Nie tylko Ty, ja też jeszcze nie dostałem 😐
Tylko znając moje szczęście to 2m-ce będzie mało żeby doszło. To tak z autopsji.. (Nie @SpecPiotr? ;) )
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 30 Stycznia 2017, 20:16:59 czas Polski
Akwa - bardzo dziękuję. Wszystko dotarło w idealnym stanie. Juz nie mogę się doczekać ocieplenia żeby do warsztatu wrócić :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 30 Stycznia 2017, 20:43:53 czas Polski


Czepta się speca.  On to lubi :-D


Tak jest ! W końcu Spec jest tu tym od jechania po nim. Ehhhh



To tak z autopsji.. (Nie @SpecPiotr? ;) )

I jeszcze Ty.
Kurde jestem na codzień pomiarowcem, monterem, handlowcem, biurem i jeszcze murzynem. Jak coś mi wpada poza planem czyli kurierka to jestem zagubiony jak facet z żoną na degustacji whisky. Dodać trzeba jeszcze problem z pamięcią krótkotrwałą. Pamiętam co klientowi 3 lata temu robiłem a zapominam o czymś o czym rozmawiaĺem z kimś godzinę wcześniej
Dobra przyznaje, połowa winy jest po mojej stronie ale druga połowa po stronie pecha jakiegoś.
Niech więc w wiosce DiD to ja będę oficjalnie tym młodszym lekkodusznym bratem co zawsze w coś się musi wpakować (jak w filmach).
Dodać jeszcze muszę, że każda moja opóźniona wysyłka jest premiowana jakimš bonusem.

No. To tyle wyjaśnień. ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Stycznia 2017, 20:45:42 czas Polski
Piotruś, na smsy nie odpowiadasz, na chacie Cię nie ma, jak dzwonię to poczta się włącza.. No jakoś chciałem Ci delikatnie się przypomnieć ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: vitter w 30 Stycznia 2017, 20:58:17 czas Polski
na chacie Cię nie ma
Poskarż się żonie to zawsze skutkuje (nie swojej) ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 30 Stycznia 2017, 21:00:35 czas Polski
Poskarż się żonie
Znacie ten dowcip, o tym co się dzieje, gdy mężczyzna dzwoni do 10 koleżanek swojej dziewczyny z pytaniem, czy jej u nich nie ma? Każda odpowie, że nie ma i nie było. Z kolei, gdy kobieta dzwoni do 10 kolegów swojego faceta i pyta, czy jest on u któregoś z nich, to u 5 był, ale właśnie wyszedł, a u 2 jeszcze śpi.

No więc ni będę skarżył, solidarność plemników wygrywa ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 30 Stycznia 2017, 21:01:30 czas Polski


Poskarż się żonie to zawsze skutkuje (nie swojej) ;)
A fuj.   to już pachnie sadyzmem :D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 30 Stycznia 2017, 21:05:20 czas Polski
kobieta dzwoni do 10 kolegów swojego faceta i pyta, czy jest on u któregoś z nich, to u 5 był, ale właśnie wyszedł, a u 2 jeszcze śpi.
Cała prawda ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 30 Stycznia 2017, 21:26:04 czas Polski


Piotruś, na smsy nie odpowiadasz, na chacie Cię nie ma, jak dzwonię to poczta się włącza.. No jakoś chciałem Ci delikatnie się przypomnieć ;)

Na smsy nie odpisuję często bo odczytam na zegarku i "później odpiszę" ;D Na czata ostatnio nie mam czasu w dzień. W końcu jestem też mudżinem. Ale żeby poczta ?? Coś kręcisz kolego ;) Jutro z rańca mam ciężkiego klienta ale po południu się zdzwońmy... Znaczy Ty zadzwoń bo ja zapomnę ;D

Sory za OT ale wątek już chyba wyczerpany.

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 31 Stycznia 2017, 12:23:59 czas Polski
Moje zamówienie dotarło, dzięki wielkie😃

zauważyłem, ze mój wcześniej kupiony na dluta.pl kątownik byl made in USA, a na tym jest made in PRC 😃
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 31 Stycznia 2017, 12:35:52 czas Polski
Akwa, może podeślesz mi na PW jakiś numer przesyłki czy coś? Smutno mi tak samemu bez kątownika :(
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: m_kola w 31 Stycznia 2017, 12:51:22 czas Polski
Dziękuję, właśnie pan listonosz doniósł ;)
Dzięki wielkie!
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 31 Stycznia 2017, 15:26:17 czas Polski
Sylwek.  Daj zdjęcie bo jestem ciekaw. Z pośród wszystkich kątowników zauważyłem chyba dwa różne kraje produkcji ale PRC nie widziałem
Edit

Faktycznie na post square jest made in PRC ale kontakt adres kieruje do Niemiec.

Na rafter i combination square jest made in USA.

Dodatkowo dowiedziałem się, że marka empire należy do TTI GROUP

Czyli do tej samej grupy co miedzy innmi  AEG ryobi milwaukee ....
(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170131/dc26328f18620100d640d663b2956812.jpg)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 31 Stycznia 2017, 16:03:42 czas Polski
Sylwek.  Daj zdjęcie bo jestem ciekaw. Z



Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: BarToL w 31 Stycznia 2017, 17:56:45 czas Polski
Dotarło dzisiaj , wielkie dzięki :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 01 Lutego 2017, 20:05:55 czas Polski
ja tez dostałem przesyłke, dzięki wielkie
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 01 Lutego 2017, 20:48:51 czas Polski
Andriu daj znać jak imadlo
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 01 Lutego 2017, 21:22:24 czas Polski
jakie imadło ? pochwal się :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 02 Lutego 2017, 08:22:54 czas Polski
imadło robi wrażenie bardzo solidnego, troszkę przeszlifuje,  lakier,  jakieś okładziny na szczęki dorobię,
musze sobie zrobić  nowy stolik w  nowym warsztacie  i zamocować.  a kątownik, naprawdę  solidny podoba mi się bardzo.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: jara w 02 Lutego 2017, 14:32:16 czas Polski
Kątownik doszedł. Wielkie dzięki.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 02 Lutego 2017, 17:05:22 czas Polski
Mam nadzieję,  że będziesz zadowolony z imadła.  Z chęcią bym je wyczyscił i pomalował,  ale brak czasu.... Daj zdjęcie jak je odpicujesz :-)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Andriu w 02 Lutego 2017, 20:28:06 czas Polski
dzisiaj je troszkę poczyściłęm ropą,  a następnie  psiknąłem odrdzewiaczem , nie mogłem załapać czemu ta śruba ma  z jednej strony skośne zęby i jak działa mechanizm zwalniający, bez przykręcenia ciężko to  ogarnąć
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 02 Lutego 2017, 20:56:45 czas Polski
Przy odkrecaniu możesz wykonać chyba tylko jeden obrót wstecz a potem załącza się mechanizm luzowania. Dość nietypowo. Bo w moim drugim imadle jest osobna wajcha do tego. W twoim imadle działa to automatycznie
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 30 Marca 2017, 19:59:10 czas Polski
W sierpniu jadę autem do polski. Więc prawdopodobnie będę mógł coś tam przywieźć :-)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Coolman w 31 Marca 2017, 07:19:32 czas Polski
A mozesz podac namiary na siec tych sklepow z emireami co ostatnio przywoziles do polszy? I jak pamietasz to ceny za oombinowany i ciesielski.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 31 Marca 2017, 08:27:30 czas Polski
http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/searchterm/Empire%20squere
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Salbertone w 31 Marca 2017, 10:25:04 czas Polski
Oj podłączyłbym się do zamówienia :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: mk_kosa w 31 Marca 2017, 12:41:28 czas Polski
Ja też, ja też!
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 31 Marca 2017, 12:48:16 czas Polski
I ja  :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: raven w 31 Marca 2017, 15:14:53 czas Polski
jak wszyscy to i ja ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 31 Marca 2017, 20:52:27 czas Polski
Przypomnijcie się na początku lipca.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: shymano w 08 Lipca 2017, 02:54:40 czas Polski
Początek lipca w pełni, więc jeżeli Twoja propozycja zakupów w homebase jest aktualna chciałbym zamówić następujący zestaw:
Empire 2990M Rafter Square
Empire EPS90MM Post Square
Empire E250M Combination Square - 300mm
Wszystkie z metryczną skalą.
Da radę? Z góry dzięki :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 08 Lipca 2017, 06:20:03 czas Polski
Ja bym poprosił jakąś dobrą mielonkę w puszce.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: krzysiek w 08 Lipca 2017, 07:40:41 czas Polski
Kup sobie Biedronce, będzie lepsza. Ja ostatnio kupiłem u ruskiego w sklepie ( Brest) polską konserwę tyrolska - klasyka gatunku. :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 08 Lipca 2017, 07:57:16 czas Polski
Ile za taki zestaw jak shymano?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: shymano w 08 Lipca 2017, 10:54:15 czas Polski
Ceny w Homebase:
rafter square - £10.49 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844)
post square - £10.49 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697)
combination square - £13.64 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-e250m-combination-square---300mm-389847)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 08 Lipca 2017, 18:01:26 czas Polski
Ceny sklepowe plus wysyłka 15 zł. Kurs funta 4.80
 Ostatnio było dużo chętnych a towaru w sklepie mało, musiałem jeździć kilka razy do kilku sklepów.  Wszędzie 2-3 sztuki.. W związku z tym ilość kątownikow będzie ograniczona bo praktycznie z pracy nie wychodzę i nie mam czasu tyle jeździć.  Po niedzieli jade do sklepu i kupię wszystko co mają.  możecie się tu zapisywać. 

Kto pierwszy ten lepszy
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: L4 w 08 Lipca 2017, 19:17:02 czas Polski
Ja bym też chętnie komplet przytulił pewnie.

Z WWW nie możesz zamówić żeby w ogóle nie jeździć albo po prostu odebrać wszystko w jednym sklepie?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: zbysio w 08 Lipca 2017, 19:35:31 czas Polski
Jestem chętny na  Empire EPS90MM Post Square
Empire EPS90MM Post Square
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: axer w 09 Lipca 2017, 21:27:40 czas Polski
Jeśli można - poproszę o Empire EPS90MM Post Square
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 10 Lipca 2017, 07:47:44 czas Polski
Poproszę
Empire E250M Combination Square - 300mm
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: mk_kosa w 10 Lipca 2017, 11:30:52 czas Polski
Ja poproszę: 1 szt. Empire EPS90MM Post Square

i jeśli jest opcja odbioru osobistego to takową wybieram, oczywiście w Polsce ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Bebilon w 10 Lipca 2017, 14:14:04 czas Polski
Poprosimy dla nas:
1 sztukę Empire E255M Combination Square - 150mm
1 sztukę Empire E250M Combination Square - 300mm

Oby dwa ze skalą metryczną ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 10 Lipca 2017, 16:05:13 czas Polski
Mk_kosa. Może wkoncu uda się zorganizować Pomorski zlot weteranow dluta :-)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: mk_kosa w 11 Lipca 2017, 07:56:00 czas Polski
byłoby super, nie ma się co oglądać - jak nie udaje się zorganizować większej ekipy to zawsze można zacząć od kameralnego grona.... od czegoś trzeba zacząć
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: fotografik w 17 Lipca 2017, 12:23:54 czas Polski
Jeśli możesz to jeszcze ja poproszę komplet metryczny Empire 240im http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-240im-combination-square---300mm-389842  oraz  Empire Eps90mm  http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697. Z góry dziękuję

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 21 Lipca 2017, 16:49:57 czas Polski
Przypominam się. Żebyście nie myśleli,  że zapomniałem :-) część już mam kupione. Resztę jeszcze dokupie w przyszłym tygodniu ile będzie i wtedy roześlę wam numer konta oraz poproszę o adresy.  Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: KrzykSkate w 21 Lipca 2017, 22:02:09 czas Polski
To ja proszę o  http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: obas w 25 Lipca 2017, 14:03:57 czas Polski
Jeszcze się załapię...?

Empire E250M Combination Square - 300mm (389847) skala metryczna koniecznie
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Nożyk w 25 Lipca 2017, 17:29:29 czas Polski
Akwa-stolarz, a czy taki jeden kątownik można by do podręcznego bagażu wsadzić?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 25 Lipca 2017, 18:53:18 czas Polski
Raczej nie
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Stasiek w 26 Lipca 2017, 22:47:01 czas Polski
Cześć, czy złapię się jeszcze?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 26 Lipca 2017, 23:33:53 czas Polski
Nie wiem. W piątek jadę do sklepu kupić resztę.  Zobaczymy co będzie.
L4
Nie da się kupić online i odebrać w sklepie. Można tylko zarezerwować to co jest na stanie.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Johny Mnemonic w 27 Lipca 2017, 08:33:39 czas Polski
Sacrebleu !

Że ja to przegapiłem  >:(
@akwa jeśli dałbys radę to byłbym zainteresowany Empire EPS90MM Post Square (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697).
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Stasiek w 27 Lipca 2017, 12:35:50 czas Polski
Ja byłbym zainteresowany rafter i post square
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: pkvv w 27 Lipca 2017, 20:33:44 czas Polski
@akwa-stolarz
Jezeli jeszcze się załapię i będę miał trochę szczęścia to uprzejmie proszę:
- 2990M Rafter Squar (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-2990m-rafter-square-389844)
- E250M Combination Square - 300mm (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-e250m-combination-square---300mm-389847)
- EPS90MM Post Square (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697)

Z góry dziękuje.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 27 Lipca 2017, 21:01:01 czas Polski
A jak tam moja mielonka?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 27 Lipca 2017, 21:08:06 czas Polski
W trakcie mielenia
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 27 Lipca 2017, 21:24:12 czas Polski
No to fajnie. Nie mogę się doczekać.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 27 Lipca 2017, 21:37:51 czas Polski
Weź się...
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 27 Lipca 2017, 21:49:44 czas Polski
Ale slinotoku dostałem na noc...
A niech Cię...
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Qiub w 27 Lipca 2017, 22:04:18 czas Polski
na noc sie nie je! Bedziesz gruby !  ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: swfr w 28 Lipca 2017, 11:00:04 czas Polski
Nie gruby, tylko walczący z otyłością.

Zresztą. Może to Samoańczyk?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 28 Lipca 2017, 14:46:56 czas Polski
Dziś dostałem telefon od pani z home base, że nie mają na stanie kątownikow które zarezerwowałem online. Jadę do drugiego miasta.  Zobaczymy co będzie
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 28 Lipca 2017, 15:12:04 czas Polski
Lubię jeździć swoim autem a przy okazji zabrałem żonę na zakupy 😀
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: meridox w 28 Lipca 2017, 15:20:31 czas Polski
i jeszcze się z tego cieszysz ? podziwiam ja z moją jak jadę na zakupy to już przed wyjazdem mam białą gorączkę ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: raven w 28 Lipca 2017, 21:33:52 czas Polski
czy można się jeszcze dopisać na post square?

http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697 (http://www.homebase.co.uk/en/homebaseuk/empire-eps90mm-post-square-389697)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 29 Lipca 2017, 18:01:29 czas Polski
Rozeslalem wiadomości na priv. Wciąż czekam na odpowiedź od niektórych. Jeżeli nie dostanę żadnej odpowiedzi do wtorku to kątowniki dostanie następna osoba z listy. Pozdrawiam


Został mi jeden try squere. Cena 85.50 z wysyłką
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 29 Lipca 2017, 22:32:17 czas Polski
Ja nie dostałem PW
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 29 Lipca 2017, 22:53:48 czas Polski
Podaj adres
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 02 Sierpnia 2017, 11:29:45 czas Polski
Mam już wszystkie wpłaty i adresy.  Wysyłać będę 7-8 sierpień. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: MAM w 02 Sierpnia 2017, 21:06:01 czas Polski
Mam pytanie.
Czy ktos wie ile kosztowalo by przewiezienie z UK tokarki Record Power DML 305 do Polski?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: L4 w 03 Sierpnia 2017, 13:55:38 czas Polski
Record Power DML 305

Zadzwoń do paru mikro-firm spedycyjnych, pewnie ze dwie-trzy stówki maks wezmą. Koledzy tutaj zamawiali pilarki stołowe z UK i koszt transportu oficjalnego (UPS) nie przekroczył 80 funtów z tego co pamiętam.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 07 Sierpnia 2017, 20:43:27 czas Polski
Też nie dostałem PW...
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 07 Sierpnia 2017, 21:14:52 czas Polski
Niestety ale nie starczyło dla wszystkich.  tak jak wcześniej pisałem,  brałem według kolejności zgłoszeń.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 07 Sierpnia 2017, 21:48:13 czas Polski
10 lipca było za późno?
Jeżeli tak to zabrakło info na forum...
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: L4 w 07 Sierpnia 2017, 22:20:40 czas Polski
Fuli, a czego Ci potrzeba na otarcie łez?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 07 Sierpnia 2017, 22:23:08 czas Polski
Chciałbym zostać szczęśliwym posiadaczem Empire E250M Combination Square - 300mm :P
Ale jakoś ogarnę chyba że możesz pomóc ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 09 Sierpnia 2017, 18:16:38 czas Polski
Sorry. Ale wszystkie informacje były w temacie. Kupiłem pewną ilość kątownikow i wysłałem do osób które zgłosiły się jako pierwsze.  Nie miałem możliwości zakupić dowolnej ilości sztuk. Kupiłem tyle ile było. I tak się najezdzilem
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: KrzykSkate w 14 Sierpnia 2017, 08:36:42 czas Polski
Udało się już wysłać?

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 14 Sierpnia 2017, 09:58:11 czas Polski
Wszystko wysłane było w środę.  Powinny dojść dzisiaj lub jutro
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Bebilon w 14 Sierpnia 2017, 10:32:20 czas Polski
To nas właśnie dotarły :) Dzięki Akwa-stolarz  :D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 14 Sierpnia 2017, 12:06:24 czas Polski
Do mnie też właśnie doszło, fajnie że udało mi się załapać nadprogramowo ;)

Dzięki wielkie akwa :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 14 Sierpnia 2017, 13:36:52 czas Polski
Jaki marker?
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Bebilon w 14 Sierpnia 2017, 14:21:16 czas Polski
cumbajszpil u nas też nie ma, wiec widocznie w tym egzemplarzach nie dodawali. W małym (150 mm) jest, ale w środku widać tulejkę w której trzyma się rysik.
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 14 Sierpnia 2017, 14:33:20 czas Polski
Jak będzie okazja to zawsze coś mogę z UK przywieźć. 
Co do rysikow to nawet nie miałem pojęcia Ze mają być.  Być może powypadaly w sklepie
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 14 Sierpnia 2017, 23:28:50 czas Polski
MAM!!!  DOSTALEM!!! SENKJU!
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: fotografik w 17 Sierpnia 2017, 19:35:52 czas Polski
Ja również wczoraj odebrałem i bardzo dziękuję

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 17 Sierpnia 2017, 21:19:02 czas Polski
Twój prezent sprawił nielada przyjemność mojej żonie. Dziękujemy bardzo... ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: obas w 18 Sierpnia 2017, 00:14:45 czas Polski
I po wpisie kozia - 'combination square' nabiera zupełnie innego wymiaru... ;)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: kozio w 18 Sierpnia 2017, 06:35:51 czas Polski
Bo ja dostałem 2 puchy  mielonki  ;D u bejbe bejbe.
Moja żona jest w ciąży początkowej więc ją często gania.
Nic jej nie smakuje i ma jadłowstręt a tu mila niespodzianka.
Jeszcze raz dzięki. ;D
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: obas w 18 Sierpnia 2017, 08:26:29 czas Polski
Ach rzeczywiście się przewijały na poprzednich stronach te puchi. Jak to było? Miałeś hamie złoty róg? Nie... Miałeś koziu hamy ;)

Zdrowia dla małżonki i maleństwa. To najważniejsze. Reszta się jakoś poukłada. Nawet bez mielonki byście dali radę:) pozdrawiam
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: Fulicarius w 18 Sierpnia 2017, 08:28:05 czas Polski
Zdrowia dla małżonki i maleństwa.
Dwóch :)
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: obas w 18 Sierpnia 2017, 09:10:10 czas Polski
Nie wiedziałem że kozio ma dwie żony...  :o

Bez wchodzenia w szczegóły pozdrawiam cała rodzinkę  :P
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: shymano w 24 Sierpnia 2017, 14:08:00 czas Polski
Dotarły i moje zabawki.  Dzięki! Wczoraj pan listonosz przywiózł przesyłkę, niezłe tempo ma nasza poczta...
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 24 Sierpnia 2017, 15:48:26 czas Polski
Nooo. Brawo.  10 dni różnicy od pierwszej przesyłki.  a wszystko wysłane tego samego dnia
Tytuł: Odp: Zakupy w UK
Wiadomość wysłana przez: robertwuttkowski w 19 Sierpnia 2019, 02:59:45 czas Polski
To ja akwa stolarz. Inny login bo Jarek wprowadził cenzure. Chciałem zrobić kolejną akcje pt. Kątowniki ale cena w Uk wzrosla. Teraz empire kosztuje tu tyle co w Polsce. Nie mniej kednak wątek dotyczy  zakupow w Uk. Ktoś coś chce? Bede we wrzesniu w pl. W czwartek jade na carboot polować na strugi. Pozdrawiam