Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: defi w 26 Grudnia 2016, 18:15:48 czas Polski
-
Witam, nazywam się Karol. Od czasu do czasu lubie pomajsterkować w drzewie. Aktualnie wykańczam mieszkanie i zamierzam wykonać kilka prostych mebli.
-
Witam. A skad piszesz?
Co robisz na codzień?
-
Na codzień pracuje w szkoleniach a piszę z Pruszkowa :)
-
No to w Pruszkowie masz forumowych kolegów.
Jam jest kozio z Grójca
-
witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Witaj
-
Cześć :)
-
lubie pomajsterkować w drzewie
Miło powitać :)
A to co napisałeś to chyba żart ???
-
Witaj No chyba że dziuple będzie dłubał
-
Polecam więc
-
Witam.
-
Witaj
-
lubie pomajsterkować w drzewie
Miło powitać :)
A to co napisałeś to chyba żart ???
Mówią ze smieszek ze mnie :)
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Witaj na forum i powodzenia ;)