Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: orkaniusz w 27 Grudnia 2016, 17:30:57 czas Polski
-
Moje uszanowanie,
Mam na imię Piotr, jestem z Bydgoszczy. Pracuję jako informatyk - stolarstwo to moje hobby i profilaktyka przeciwzawałowa :-). Mam mały warsztat w garażu, w którym od czasu do czasu coś sobie piłuję i strugam. Pracuję zarówno narzędziami ręcznymi (Paul Sellers is my master :-)) i elektronarzędziami.
Portal Dom i Drewno obserwuję od kilku lat, na tym forum jak dotąd jestem biernym czytelnikiem.
Pozdrawiam koleżanki i kolegów...
-
Cześć
-
Powitać miło :)
-
Witaj :)
-
Paul Sellers is my master
Wcale się nie dziwię..
Witam i pozdrawiam
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witaj ::)
-
Cześć :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;) Kilka lat, wow. To taki Twój mały "coming out" w takim razie ;)
-
Witam
-
Witaj