Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pawelbak w 28 Grudnia 2016, 16:14:13 czas Polski
-
Witam serdecznie. Od dłuższego czasu obserwuje to co dzieje się na stronie Dom i drewno. Zainteresowało mnie wiele wskazówek i postanowiłem spróbować. Chętnie odbyłbym nawet jakąś praktykę by przyswoić sobie odrobinę tej fachowej wiedzy. Jestem amatorem pasjonatem. Przygodę z drewnem rozpocząłem z chwilą zakupu działki ogrodniczej. Teraz próbuję ją upiększać.
Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za odpowiedzi na moje zapytania.
-
Witaj
-
Cześć, powodzenia
-
Miło powitać :)
Ja cię zwą ???
skąd piszesz ???
co na co dzień porabiasz ???
dziękuję ;)
-
Chętnie odbyłbym nawet jakąś praktykę by przyswoić sobie odrobinę tej fachowej wiedzy.
A skąd piszesz? Może znajdą się ludzie którzy wezmą Cię pod skrzydło.
-
Witaj:)
-
Witam
-
Witam.
-
Cześć :)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)
-
Witaj