Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: darekab w 31 Grudnia 2016, 08:14:15 czas Polski
-
Mam na imie Darek i jestem " stolarnik" bo na pewno jeszcze nie stolarz :) , forum czytam długo i czerpie z niego wiele wskazówek.
-
Cześć . a skąd piszesz i czym się zajmujesz na co dzień?
-
Witaj
-
Witaj
-
Miło powitać :)
-
Witaj :)
-
witaj :)
-
Witam
-
Cześć
-
Cześć :)
-
Witam cię w nowym 2017
Witaj i pytaj 8)
-
Witaj na forum i powodzenia ;)