Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: lukas_gr w 05 Stycznia 2017, 15:48:24 czas Polski
-
Witam, mam na imię Łukasz, mam 31 lat. Moje zainteresowania to japońska sztuka bonsai i akwarystyka. Zawsze miałem smykałkę do różnych prac w domu i ogrodzie. Zainteresowanie stolarstwem wynikło z chęci budowania własnych stolików i podstaw pod drzewka bonsai na wystawy. Dodatkowo z racji, że spodziewam się drugiego dziecka postanowiłem zrobić mojej żonie niespodziankę i zbudować samodzielnie kołyskę :) Będzie mi niezmiernie miło za podzielnie się ze mną odrobiną wiedzy
-
Witam. Również interesuje się akwarystyką. Pozdrawiam :-)
-
witaj na forum :)
-
Witaj :)
-
Witaj
-
Przepiękne bonsai. 😊
-
Miło powitać :)
Bonzai wymaga chyba cierpliwości ??? która przydaje się w stolarce :)
Skąd nadajesz,i co na co dzień porabiasz ???
Pozdrawiam ;)
-
Witaj. Bardzo ambitny wybrałeś temat prac, wymagający cierpliwości i precyzji. Powodzenia :)
-
Cześć :)
Super te bonsai. Podziwiam za wytrwałość :)
-
Witaj na forum i powodzenia z kołyską. Widząc Twoje dzieła z drzewa tak sobie myślę, że z drewnem również sobie poradzisz ;)
-
cześć :-)
-
Witaj . Drzewka piękne , gdzie mieszkasz ? Powodzenia
-
Witam
-
Też przycinam drzewka tylko że z jabłkami ;)
Witam