Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: lukas_gr w 05 Stycznia 2017, 15:48:24 czas Polski

Tytuł: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: lukas_gr w 05 Stycznia 2017, 15:48:24 czas Polski
Witam, mam na imię Łukasz, mam 31 lat. Moje zainteresowania to japońska sztuka bonsai i akwarystyka. Zawsze miałem smykałkę do różnych prac w domu i ogrodzie. Zainteresowanie stolarstwem wynikło z chęci budowania własnych stolików i podstaw pod drzewka bonsai na wystawy. Dodatkowo z racji, że spodziewam się drugiego dziecka postanowiłem zrobić mojej żonie niespodziankę i zbudować samodzielnie kołyskę :) Będzie mi niezmiernie miło za podzielnie się ze mną odrobiną wiedzy
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 05 Stycznia 2017, 15:50:57 czas Polski
Witam. Również interesuje się akwarystyką.  Pozdrawiam :-)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: meridox w 05 Stycznia 2017, 16:18:08 czas Polski
witaj na forum :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: przemek77 w 05 Stycznia 2017, 16:23:29 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: Sebastian.P w 05 Stycznia 2017, 16:28:40 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: Studentka w 05 Stycznia 2017, 17:02:08 czas Polski
Przepiękne bonsai. 😊
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 05 Stycznia 2017, 17:37:50 czas Polski
Miło powitać :)
Bonzai wymaga chyba cierpliwości ??? która przydaje się w stolarce :)
Skąd nadajesz,i co na co dzień porabiasz ???
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 05 Stycznia 2017, 18:31:04 czas Polski
Witaj. Bardzo ambitny wybrałeś temat prac, wymagający cierpliwości i precyzji. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 05 Stycznia 2017, 21:15:48 czas Polski
Cześć :)
Super te bonsai. Podziwiam za wytrwałość :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: amikron w 07 Stycznia 2017, 21:25:35 czas Polski
Witaj na forum i powodzenia z kołyską. Widząc Twoje dzieła z drzewa tak sobie myślę, że z drewnem również sobie poradzisz ;)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: kipi w 07 Stycznia 2017, 21:40:22 czas Polski
cześć :-)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 08 Stycznia 2017, 08:24:10 czas Polski
Witaj . Drzewka piękne  , gdzie mieszkasz ? Powodzenia
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Stycznia 2017, 10:49:40 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 08 Stycznia 2017, 17:14:14 czas Polski
Też przycinam drzewka tylko że z jabłkami ;)
Witam